Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
cirrusa- na ebay ti je usijou podle obrazku, taky to tak budu mit, budu si to objednavat pres artichoke
Odpovědět
natrix: posilám IP, docela by mě to zajímalo....Já sama taky nemám zkušenost, ale když jsem si přečetla eBay diskuzi, tak zatím negativa skoro žádná. Navíc času docela dost, takže když by se to nepovedlo, ještě mám čas nechat si je ušít tady nebo půjčit jiné a tamty prodat.... evic.ka: jj, už jsem mluvila s Hhranolkou, taky do toho půjdu..máš někde fotečku těch co si budeš nechávat šít? JInak koukám, že původně jste taky uvažovali nad zářím.My taky, ale nakonec to bude v dubnu...Sice těsně před bakalářskýma státnicema, ale co už:)
Odpovědět
cir: to samý, slečna měla v albu nádherný popůlnoční šaty, psala jsem jí, kde je sehnala, odpověděla, že e-bay, ale nedoporučuje, vypadají jinak a ne tak hezky.
Odpovědět
natri: saty hezky, ale ta vysivka je fakt desna, moznakdybych chtela ruzove tak ok, ale takhle.... ale čistě bílé šatyby to taky nebylo spatne.... jj s tema populnocnima taky zvazuji jake a jestli vubec...budes je mit?
Odpovědět
cir: no jo, ale když si vyhlídneš světlounkou růžovou a dojde ti takováhle jedovatá růžovo-fialová a tak hrozně výrazná... já mám stejné jako na té modelce, pošlu Ti ještě foto těch mých konkrétně na mě přemýšlím, že si popůlnočky pořídím, ale takové, abych je pak mohla nosit třeba jako letní šatky, poohlídnu se u mé oblíbené návrhářky Gábiny Páralové (nějaké foto šatů od ní mám v albu) a dají se koupit i kolem 2000 Kč, záleží jaké...
Odpovědět
natri: posli mi pls jeste ten email znova, hodilo mi to spatne kodovani:( ten posledni myslim....:)
Odpovědět
cir: posláno, snad už to bude dobré...
Odpovědět
natri:tak nevim kde je problem, ale me to vzdy prijde s cisly misto pismeny a priloha je v poznamkovem bloku...poslala jsem ti to zpet, jak tito doslo? ]-(
Odpovědět
cir: tak jak říkáš, zkusila jsem to poslat jinak, jak to dopadlo?
Odpovědět
zatim to nedoslovubec...:( alepritom to prvni co si posilala, bylo ok a proslo to v pohode.... tak nevim...
Odpovědět
koukala jsem na tu Gabinu Paralovou....moc se mi libi ty satky co mas jako 3 svatebni, kdyby byly po kolena klidne bych je brala jako populnocni
Odpovědět
no jo, seznam, to je záruka kvality... ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
mě se taky moc líbily, hodím do alba ještě fotku šatů co mám od GP, nosím je na zkoušky a měla jsem je u maturity a na svatbě... :-) ale sestřenice... ;-)
Odpovědět
koukala jsem ted na jeji stranky a myslim, zebych si dokazala vybrat...treba ty ruzove co jsou mezi svatebnima...jenom bychje vsechny brala jenom po kolena, na dlouhe saty me neuzije, uz tak jsem malicka, bychse v tom ztratila
Odpovědět
na stránkách má jenom zlomek... chtěla jsem si u ní původně nechat ušít svatební... mívá i letní šatky, na ramínkách třeba od 1200 - 2000 Kč, mnohé by se daly použít i jako popůlnoční... Samozžejmě mívá i dražší, ale na to, že je to návrhářka to není tak hrozné... Radši koupím za 2000 od návrhářky (vyzkoušené), než za 4000 z e-bay, když navíc dojdou poněkud jiné, než jsou na obrázku, podle kterého jsou objednané...
Odpovědět
já tady v Ostrvě dost často pokukuji po nějakém modelu Harazimové, dost často chodím kolem jejího shopu a myslím, že se tam dá taky vybrat.... ceny jsou obdobné za ´šatky na ramínka cca 2500 a výš... ale má naprosto úžasné kostýmky....uvažuji o jednom ke státnicím...
Odpovědět
já mám od ní už spoustu věcí - saka, sukně, kalhoty, halenky, chodím v tom ke zkouškám. našla jsi tu slečnu s těma popůlnočníma šatama? A psla jsi jí? Už ten mail došel normálně, nebo to pořád blbne?
Odpovědět
slečně jsem psala, zatímbez odpovědi, ale ty šatyjsou moc pěkné....zvažuji kolik by mohlo státnechat si je normálně ušít zde v ČR u normální krejčové.... mail zatím pořadnedošel, zkus to pls ještě jednou, jestli už to ted projde...
Odpovědět
Profilova fotka
Asi patříme mezi blázny :-p Ale taky plánujeme svatbu už teď na léto 2009. Právě proto, že se chceme brát v létě a v sobotu a to jsou nejžádanější termíny, tak už teď obcházíme místa, která se nám líbí, zjišťujeme ceny a poskytované služby a nakonec to porovnáme a vybereme to nejlepší. Na konkrétním datumu nám nezáleží, teprve naše svatba z něj udělá do budoucna významný den ... ;-)
Odpovědět
tak já je hodím do alba, Ty mi napíšeš co na ně říkáš a já je zase smažu, ju?
Odpovědět
natri:uz to doslo:) jsou tak....uzasne.....krasne....perfektni...jedinecne....budes ta nejhezci nevesta co znam:)
Odpovědět
takže je můžu smazat z alba?
Odpovědět
dalingb: gratuluji, to je ten spravny pristup....jinak blazni nejsme, jen pekneplanujme:)
Odpovědět
jj doslo to i mejlem...
Odpovědět
ale ty saty jsou fakt bombovni, clvek se nemusi ani malovat, ani cesat, vezme si je na sebe jen tak a uplne to rozzarilo....vypadas na te fotce fakt moc hezky....a az budes upravena.....teda ty ses ale konkurence, to Radimovi ani nemuzu ukazat :-D :-p
Odpovědět
no konečně... a to bylo naprosto neplánované, měla jsem 2 hodiny čas mezi přednáškama, šly jsme se tam s mainkou podívat... vůbec jsem netušila, že si ten den budu zkoušet svatební šaty, natožpak, že si je koupím! :-D
Odpovědět
dar: na léto je nejvyšší čas, myslím teda... já už chtěla zamlouvat kostel i restauraci a prý je brzo... ;-( :-D
Odpovědět
to si nemyslim, u nas treba prostory pro akci se zamluvaji uz ted- preci jen pro 100 lidi je problem, tak je to hned vse fuc....pokud chce neco zadaneho, tak mozna bych rezervovala uz ted
Odpovědět
natri: aletak je to preci nejlesi, ze? :) jak jste tam dostaly? to jste sijen tak rekly "jdem sepodivat na saty"?:)
Odpovědět
no já chtěla, byla jsem v té restauraci i kostele a když jsem řekla, že na 25. 4. 2009 tak řekli, že na to nemají ani kalendář a je ještě brzo... a máme jen asi 80 lidí... :-D Ale mám velikou radost, že se Ti šaty líbí. Tak jsem ti poslala ještě foto se závojem, který jsem koupila za 200 Kč :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?