Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
lea: a táta je zlatník? A jaké budou prstýnky? No my datum, musíme dodat, potřebujeme ho potvrdit v kostele. Máme přijít v lednu, ale chystám se tam v horizontu těch 14 dní, nejlépe v neděli... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo otěcko je zlatník, tak po něm chci snubáky jako svatební dar, mám vybrané tu z netu - hodím do alba obrázek, ač to není můj vlastní;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten ženichův chci bez toho rytého "škrábance" to se mi tam nelíbí. můj uvidíme, jak se povede - bude to ruční práce, tudíž ne nic jednoduchého, jako když je to strojní výzdoba, ale táta je šikula (snubák je taky jeho práce, milášek tím zaplácnul 2 mouchy jednou ranou - koupil snubák a zároveň ho požádal o mou ruku:-D)
Odpovědět
lea: tak to je super :-) to ty prstýnky budou mít obrovskou hodnotu (nemyslím tu finanční) :-) jsou hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky, vybírala jsem dlouho - vzhledem k tomu, že snubák je z bílého a já nosím i žluté zlato, tak abych to mohla kombinovat a snubák to netloukl - bylo jasné - že musí být dvoubarevný, a já chtěa kamínek a je mi jasný, že brouk bude chtít co nejjednodušší - ikdyž mi trvdí, že je mu to fuk, že na prsteny názor nemá (to mi fakt pomohlo s výběrem:-( ) no tak jsem rozhodla za něj - váhy jsou děsný znamení na nějaký rozhodování:-D no aspoň tu barvu svatby si vybral... patriot se nezapřel (bílozelená je barva našeho města:-D, tak to okomentoval, na výběr byla ještě červenobílá)
Odpovědět
leawil: hezké prstýnky jsi vybrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca to víš, to jsem na ženichovi nenechala:-D kdyby jo, tak ani prstýnky nejsou (a že by to měl zařizovat ženich, že?:-) )
Odpovědět
leawil: nechci tě děsit, ale ženich by měl zařídit i kytku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca no to je možný, ale to taky zařizuju já:-D protože je mi jasný, že on by zařídil tak velký kulový, nebo by to byla hrůza, spíš by natrhal kopřivy a tím by to hlaso;-) už jsem to byla zjištovat, až bude dovča s čubou, tak oběhnu ještě jiná květinářství; zařizuju úplně všechno, jen tu matriku a hostinu jsem chtěla nechat na něm, no uvidíme - vím proč zařizuju tak brzo, protože bych to jinak ssama nestihla... a všichni, co mi tvrdí, že je dost času, mi můžou... víte co;-) asi to znáte samy, když obíháte věci už teď pozvánky a oznámení si taky hodlám dělat sama, jen potřebuju už jisté datum, abych mohla tvořit - žádná legrace to nebude; ještěže už mám aspoň ty vývazky
Odpovědět
leawil: No to mě mamka včera překvapila, prý už má domluvené koláče a dort! Bude bílý, hranatý, několikapatrový =-) úplně čumím... holt jsem mamce ukázala beremese.cz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dort snad budeme mít taky vyřešený, moje teta báječně a krásně peče, a tu zas chci poprosit, zda by nám neudělala svatební (už prý má výborný recept:-D - čokoládový a bíle potahovaný) - opět místo svatebního daru, protože nepotřebujeme kraviny, ale peníze a pomoct s tímhle; na koláčky se nabídla druhá teta, takže tohle aspoň nemusím řešit:-) tak opět až bude dovča, chci se u ní stavit a ukázat jí nějaké návrhy dortů kvůli inspiraci - taky by se mi líbil hranatý
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak konečně máme potvrzené datum na 25. dubna na 13.00 - svatba se bude konat v Uhříněvsi v hotelu na Zámečku jsem trošku pozadu se zařizováním ale snad to všechno v klidu zvládneme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
whiskey: pozadu? máte potvrzené datum = máte víc než my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no paní matrikářka se nejdřív zdráhala, že datum mi potvrdí až v prosinci, ale nakonec jsem ji ukecala :-)
Odpovědět
No to se máš! Já mám kámošku přímo na magistrátě, ale matrikářka mi nedala termín na duben ani tak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je to hrozný - celý to závisí na nich a oni neustoupí a kde že to budete mít?
Odpovědět
whiskey: no to my stejně ještě nevíme. Ale ptali jsme se na dvou matrikách - na jedné řekli teda nejdřív v prosinci a na druhé, že kdykoliv, že mají stejně tak 2 svatby do měsíce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
whiskey gratulace - závidím, že máš aspoň datum jistý:-) by mě zajímalo, proč dělají takové ciráty s vypisováním, jsou termíny, o které je velký zájem, a někde je opravdu to třeba řešit hodně dopředu, když ho čověk fakt chce; proč to nejde vypsat cca rok dopředu? Když rok předem je třeba si zajištovat jiné věci - a jak je člověk má zařídit bez jistého datumu... no nic, to jsem si jen postěžovala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
leawil - souhlasím s tebou teď konečně můžu zajít půjčit šaty a od těch se bude odvíjet vše ostatní :-)
Odpovědět
Zdravím všechny nastávají nevěsty, my plánujeme datum svatby na 25.4.2009 v kapli Sacre Couer v Praze 5, budeto církevní sňatek, ale bez mše, přítel je pokřtěný takže to bude tak na půl:) Máme ale trochu problém s hudbou celou si ji máme nachysta mohla bych poprosit o nějakou radu kde a jakou vybrat? Pak jsem se chtěla zeptat zda nemáte někdo nějaké reference na fotografa a kameramana. Tak jsem si myslela že vše řeším moc brzy atd..ale koukám že to je asi normální :-D :-D :-D Tak děkuji za případné odpovědi a reference ;-)
Odpovědět
moncicak: no, vzhledem k tomu, že tady máme skoro všechny stejný datum, tak si moc radit nebudem.. spíš se o kameramany a fotografy přetahovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no koukám, že si můžu gratulovat, že chci termín na 30.4.:-D a že nejsem z Prahy:-D rptpže fpotografa teda nemáme ani náhodou - a jelikož to by měl zařídit ženich, tak ani nevím, zda nějaký bude;-D hudbu on už ,má vybranou, snad je i dobrovolník, co nám to zahraje na klávesy, tak uvidíme... prý na nástup trpasličí pochod ze Sněhurky a při gratulacích Only you od Gregoriany, tak jsem zvědavá...
Odpovědět
leawil: ačkoliv svého nastávajícího strašně zbožňuju, tak teda radši mu nenechám nic zařizovat. Vím přesně, jak by to dopadlo - na všechno je přece ještě dost času a týden před svatbou by se začal rozčilovat, že to zrovna začal zkoušet domlouvat a všude mu řekli, že už mají jiné svatby... a že se na to může... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca asi tak nějak:-) takže já půjdu aspoň tu matriku zařídit v listopadu, když už bude termín, tak se i tlačí líp, předpokládám, že pána, u kterého bychom měli mít hostinu, uvidíme na nějakých dlaších akcích, bude to jednodušší, kdy kopnu do miláčka, aby se zeptal, už aspoň víme, kolik lidí se k němu do restauračky vejde;
Odpovědět
ahoj holky moncicak: určitě je tu téma o hudbě na obřad, najdi si ho a pročti, dozvíš sče tam víc, než tady... ;-) :-) O fotografce vím naprosto báječné, ale už ji mám zamluvenou a 25. 4. nás tedy bude fotit v Brně a pak má ještě jednu večerní svatbu... ;-) :-) :-D Ale v Praze je fotografů určitě spousta, to zase doporučuji diskuzi typu Praha a okolí, nebo nějakou o fotografech ;-) :-D
Odpovědět
natrix: ale tak naši novou spolunevěstu hned nevyháněj do jiných diskuzí 8-)
Odpovědět
leawil: no já jsem překvapená, jak se do příprav svatby položila moje mamka. Teď o víkendu jdeme objet nějaké hospůdky a penizony, kde by to připradalo v úvahu. Plus říkala, že o koláče, cukroví a dort se nemám starat, to že zařídí, jen ať řeknu, kolik chci výslužek pro "svoje lidi" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
natrix nojo, vyfoukla fotografku:-D já budu hodně nervní, když nebudu moct fotit na své vlastní svatbě:-D no na obřadu to holt bude muset udělat někdo jiný(to by bylo asi blbý, kdyby nevěsta fotilal, co?:-D), ale na hostině se asi neudržím;-)
Odpovědět
leawil: taky jsem zvyklá být na opačné straně foťáku :-D Stálo mě maximálního přemáhání, ale na cca 700 fotkách z dovolené jsem asi 6x!!
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak to je úspěch:-D když mi přítel nesebere foťák a nevyfotí mě, tak žádné svoje fotky nemám:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?