Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
omca gratulacéééé:-D to už můžeš oběhat všechno - máš tam psanýho mužskýho?:-)
Odpovědět
leawil: nemám, však jsem tu psala, že jsme při té žádosti nevěděli, k čemu by to jako mohlo být, tak se tam nepsali... ale po 5letech tam mám konečně i titul :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak aspoň něco:-D
Odpovědět
ha, happyfoto má 50% slevu na fotoknihy! teda pokud ještě někdo nemáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nemám, ale asi ani mít nebudu; ale přemýšlela jsem o fotkách z dovolený - do kdy tu akci mají?
Odpovědět
Profilova fotka
někdy do srpna.... Vložila jsem novou slideshow do mého svat.alba, kdybyste se nudily :-) papa! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
evit dík; jinak hezká prezentace,, docela jsi se vyřádila, co?:-)
Odpovědět
leawil: tuším 10. srpna - je to hned na hlavní stránce..
Odpovědět
Profilova fotka
ja som uz po mali sme 18.4.09
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem se tu O5 dlouho neukázala, tak ani nevím o čem debatíte. Ja se vám líbí v manželství? mě krásně, teď jsme měli jen trošku starosti, no teda ještě máme, ,měli jsme autonehodu
Odpovědět
Profilova fotka
marsee hlavně jestli jste všichni v pořádku! nám včerejší bouře vyplavila podkroví, ted to musí vyschnout, takže se podlahy opozdí, a musíme doufat, že se ty třískový poklady nevyboulí:-/, u sousedů spadla 100letá lípa, naštěstí padla do zahrad a ne na baráky
Odpovědět
marr: jste v pořádku? To mě mrzí... já měla výročí od autonehody před 10 dny... :-( lea: snad to dobře dopadne a nic se nevyboulí... my řešíme dovolenou, chtěli jsme last minute k moři, ale sleva 1% teda není to, co jsem očekávala... ]-( ]-( ]-( takže možná pojedeme po ČR nebo taky nikam... musíme šetřit na pozemek... ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leawil,natrix: jo naštěstí jsme v pořádku i ti z druhého auta :-) , odnesly to jen plechy naše auto má odhad škody 35000kč :-( a jejich ty ani neodjeli, na to jak to vypadalo hnusně to dopadlo ještě dobře :-) , pani jela na mokrý vozovce moc rychle a ještě jí k tomu vynesla zatáčka ]-( . natrix: A si taky v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dneska tu je svatba... já bych se tak znova vdávala, už jen kvůli těm šatům a té pozornosti
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! já včera kopírovala DVD ze svatby, tak jsem si zas kousek shlédla a zas mě to dojalo :-) bylo to krásnéééééééééé, taky bych si dalo opáčko! :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
natrix mně už je jasný, že žádná dovča nebude:-( leda tak u našich na chalupě, došel rozpočet na barák a jaksi není už ani na postel, no tak asi spíme od září na slámě:-D teda 1% sleva? tak to je mazec! koukali jste i jinde? což o to, svatbu klidně zopakovat, ale už ne ty přípravy:-/ leda by to za mě někdo všechno udělal:-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: ježkovy oči, ještěže jste všichni v pořádku!!!! Plechy jsou plechy, jsou to jen věci, hlavně, že se nikomu nic nestalo!!!Držím palce, ať máte vše brzy vyřízené a už na to nemyslíte! leawil: vy vytopení?! To je hrůza, všude je něco..... nám se to zatím vyhýbá, ale ťuky ťuk, naštěstí máme panelák na kopci a i naši bydlí na takovém kopečku..... ale je to hrozne! natrix: určitě najdete nějakou levnou dovču!!!!!! 1% je výsměch,ale jistě najdete nějakou super last minute!!!! Akorát bacha na pofiderné CK! Dala jsem další fotky na modrou střechu, mám nové skříně na míru! http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Odpovědět
Profilova fotka
evita závidím skřínky na míru, ještě nás to čeká:-) jelikož do podkrovních prostor nic než na míru nenarvu, jinak koukám zelená kuchyň je moderní:-D http://www.modrastrecha.cz/album/view... tohle je ta naše:-)
Odpovědět
Ahojka! Marrsee: jsem ráda, že jste vpořádku. Škoda na autě je smůla, ale pořád lepší, než kdyby se něco stalo vám! evita: supr bytek. Jen tak uvažuju, kde máte všechny věci? I když koukám na ty nové vestavěné skříně, naše krámy by se tam nevešly ani náhodou.. jen knížek a DVDček máme 3 stěhovací krabice :-D No snad už i my brzo začnem s reko a nějak se s tím poperem ;-) Krásný den všem!
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: zelená je SUPPPPEEEERRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Máte krááááááááááásnou kuchyň! Nádhera! ORiginální! x-) x-) omca: jaké věci? 8-) 8-) 8-) je to mazec, všude možně, ještě jsem se skříněma neskončila, neboj, ted neco nahážu do těch nových, jinak mám pár skříní v ložnici (ty asi na fotkách nejsou), a bordel mam v kufrech, ktere jsou ted na polici v satně u vstup.dveří..... taková zašívárna....... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: a tolik barviček jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů jste se teda vyřádili! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evita - jojo, řádím:-D kuchyň jsem si vymyslela z komponentů sama, kuchyňáři měli za úkol jen poskládat skříňky, aby se to vešlo, původně mi navrhli kuchyn celou zelenou(přestože jsem jim ukázala, které barvy chci kombinovat), to jsem samozřejmě nechtěla a na návrhu vybravila skřínky, které chci hnědě:-D takže mi to tak udělali; a sehnat kachličky byl taky obrúkol, jezdilo se se zkušebníma dvířkama, aby to ladilo:-) no barvičky... stále jsem v celém životě měla povinně vymalováno bíle (u našich, na kolejích, v podnájmu), nikde jsem si nemohla vymýšlet, tak si to kompenzuju:-D jen bude problém sehnat dost úložného prostoru, všude samé šikmé stěny, nikam nic nedám:-(
Odpovědět
Tak já jsem včera strávila 2,5hodiny na kompletování té fotoknihy a jsem tak v polovině stránek na akci a mám použité asi už všechny fotky, co jsem tam chtěla mít... takže to budu celé předělávat ]-( :-D :-D
Odpovědět
marr: tak to je dobře... já měla zlomenou páteř, 4 obratle, naštěstí bez poškození míchy, navíc mi špatně udělali sádrovej korzet, takže mám problémy se zádama a se zažíváním... jen je to lepší a horší, ale úplně dobré už to nebude... ]-( evita: Tvoje album jsem koukala na střeše, lea na Tvoje jdu teď :-) my taky budovali o víkendu a budeme zase: http://www.modrastrecha.cz/album/view... šetříme na pozemek, tak nemůžeme za dovolenou moc utratit, nakonec jedeme v ČR a pak na chalupu ;-) :-)
Odpovědět
lea: máte to krásné :-) a ta kuchyň! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já pak taky vyfotím náš byteček a pošlu vám odkaz, když vidím ty vaše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nat no ta kuchyň je asi na dlouho to poslední, co bude nové a hezké:-D nějak nezbylo na nábytek, postel, skříně... budeme muset postupně; moje stavebko končí až příští rok v zimě, takže do té doby asi spíme na slámě:-) tu hrůzu, na které spímě teď tam rozhodně stěhovat nebudeme vy to budete mít taky krásné:-) už máte vybranou barvu na fasádu?
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: ty jsi ale machr, se zbíječkou!!!!!!!!!!!!!!!!! kdo by to byl do Tebe řekl (Když si vemu jaka jsi byla princezna v den D!) :-D :-D :-D :-D paráda, jsi šikula! To já bych na to neměla sílu. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evita no natrix evidentně zvládá ledacos:-) mně teda zbíječka nečeká, ale kladivo a hřebíky určitě, možá i nějaký smirkový papír, štěrka, pilník a tak
Odpovědět
Holky, tak jsem právě odhalila, proč obyčejně fotografové dávají xy vyvolaných fotek rovnou v albumu. Protože je to práce příšerná! Já se s tím kopu už měsíc a furt nic nemám :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?