Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Už máme doma konečně video - svatební dar od kamarádů a je nádherný x-) Hrozně moc si s tím vyhráli a dokonce jeden klip udělali na způsob "Na vlastní oči" - holky já brečela smíchy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ZUHUR:
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: pardon, jsem se nejak uklikla - no to je super!!!!!!!!!!!!!!! To mas ale sikovne kamarady!!!!!!!! My mame uz taky profi video, taky od pana Bystrone, co nas fotil, je to formou videoklipů s hudbou a mluvi se tam vlastne jen u slibu v kostele a pak proslov svědkové - švagrové, který byl prostě originální (brečela a smála se u toho , no to byste musely videt :-D :-D ) ale libi se nam to moc! Co u vas jinak holky noveho? My se chystame vzit si pujcku, asi 200 tis. a dodelat bydleni, plus pokoj pro mimise - v jednom volnem pokoji mame prave PC a spoustu veci na zemi, neni to kam davat! :-S tak dodelat skrine, nekde i stropy znova udelat. no proste jeste spoustu prace na bytečku.
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: v čem ( u koho) vymyslis tu fotoknihu, prosim?
Odpovědět
Profilova fotka
evita u nás přestavba v plném proudu, vybírám barvy na zdi - je to fuška:-) o soustě věcí na zemi mi ani nemluv, to mám už přes rok, už aby bylo bydlení hotové a mohli jsme se stěhovat
Odpovědět
Profilova fotka
ale to jsou prijemne starosti :-) musime byt rady, ze mame kde bydlet a to krasleni a upravovani proste k tomu patri :-D
Odpovědět
holky, tak to my dneska bouráme díru na okno v mikrokuchyni a zítra ho tam budeme dávat :-D a máme taky obývák-skladiště a tam čekají další krásná dubová okna na výměnu, snad to stihneme postupně doí srpna, abychom mohli dělat fasádu a zateplit...
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: tak pevné nervy! taky máte co delat jak vidim :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás je to stále spíš ještě ve fázi hrubé stavby, ale už jen odělávají takové maličkosti, jak zadělat díry, dosádráčovat trámy, v koupelně ještě budou bourat topení:-( dali ho tam blbě, nevešla by se nám tam pračka; v našem bytě je dobrý, ale dost pomalý obkladač, takže koupelna je jen jedna; v maličký je jen natrřená penetrace, jinak nic a to by ještě měly být hotový obklady v kuchyni, podlahy taky nejsou.. je toho ještě moc
Odpovědět
lea: ale ty návrhy koupelen máš užásný, my máme obklady ,,bambusový" na wc a je to super, jen máme trošku jiný :-) a dneska boráme okno, foto na střeše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nat - no však to byla láska na první pohled, jak jsem je uviděla, tak mi bylo jasný, co bude v koupelně, měli tolik variací, že jsem si řekla, že ty naše budou každá jiná vč. záchodu:-D jinak jak tak koukám na vás - tak to je samá díra do baráku:-D ale bude to supr;-)
Odpovědět
lea: no jo no, díry, ty já umím :-D :-D :-D naše patro je až na výměnu oken kompletní, to je pohoda, horší je, že dole nás to čeká komplet i se změnama dispozice, takže kanalizace, rozvody, elektřina a už v tom musíme bydlet... :-p ale až to bude, tak to bude krásné x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to nezávidím, že už v tom musíte bydlet, to my se radši ještě dva měsíce budem mačkat v 1+kk, než to bude na nastěhování; ale už oba netrpělivě fňukáme "už aby to bylo":-D
Odpovědět
Evita - kamarády šikovné máme. Z videa jsem opravdu nadšená. Dnes ho viděli naši a při některých poznámkách v části "Na vlastní oči" se řezali smíchy.
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: tak já už tu fotoknihu v tom Happy Fotu udelalal a rovnou i objednala - 2 x - pro naše rodiče. Pokud to bude super, objednáme si to i pro sebe. Jsem moc zvědavá!
Odpovědět
lea: tak my s manželem jsme celkem v pohodě, naše patro už je prakticky hotový, ale naši jsou v přízemí a jsou tam společné prostory... bohužel udělat to tak, že by se to opravilo a pak se přestěhovat nešlo... už to spravujeme třetí rok... :-p :-N :-D ale taky se dočkáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nat je mi to jasný - za pochodu je to náročnější - jdu navrhovat mozaiku ze žuly pod kamna:-D
Odpovědět
evita: určitě pak dej vědět! Já dostala o víkendu od babičky zase za uši, že ona ještě nemá fotky a jak k tomu přijde, když měla sraz z měšťanky a nemohla jim tam nic pořádně ukázat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca:-D já dám fotky tátovi až k svátku (19.6.) - pravda, zatím se po nich neshání a babička je tím pádem uvidí taky až v tu dobu (bydlí u něj)
Odpovědět
leawil: neboj, babi fotky viděla a vůbec všichni - dneska už má net každý... a teď si na ně tak rok nevzpomene - než půjde na další sraz z měšťanky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, otěcko je na netu asi taky viděl, ale nevím, zda je ukázal i babi:-)
Odpovědět
leawil: no babi právě viděla jen to video z fotek a nadávala, že je to moc rychle ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca:-D nojo, dostanou to v klasické papírové podobě a budou spokojené;-)
Odpovědět
leawil: jooo? ty to chystáš i pro moji babi? :-D protože já si moc nejsem jistá, kdy se k tomu dokopu... no snad na sraz příští rok už to pro babi mít budu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca chystám to pro otce, ale nedělám si iluze, že by to jako chlap někde nezaložil, takže o uskladnění a péči se stejně bude starat babička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak knihy máme doma :-) a vypadá to super! Máme tu z happy fota 24 stran a je to sice strasne tenoucke, ale vypada to skvele. Mozna kdybych si dala vice casu, mohla jsem domyslet i nejake texty, ale celkem jsem na to spěchala, takže tam jsou jen fotky a par nadpisu. Tak doporučuju, akorat lepsi si vyčíhnout nejakou slevu, pac to bylo drahé jak cip. :-S ;-) :-) :-D
Odpovědět
evita: no já si stihla prográmek na vytváření fotoknih z fotoskoda a počítač to vyhodnotil jako jeden velký vir se snahou se několikrát nabourat do registrů... čekám, že mě správce uškrtí, až to zjistí :-( taxem zvědavá, jak to vůbec udělám...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdáááárek mladé paní ;-) :-) tak už jsem zpátky od moře, jé tam bylo krásně, hned bych tam jela znova :-D koukám, že s fotoknihou od happy fota je evita spokojená, to mě teď čeká doobjednání hromady fotek ze svatby pro rodinu, tak už se v nich zase pihňám, ale fotoknihu zatím necháváme být, spíš uvidíme, jestli bysme si neudělali nějakou menší pro sebe a nepřidali tam i fotečky ze svatebky, že by to bylo docela zajímavý.... jojo, bydlení jsou starosti...my zatím bydlíme v klídku v udělaném bytečku, ale začíná se nám rýsovat stavění (už máme souhlas na sítě) tak asi naklušeme za projektantem, co budem dělat dál ;-) ale toho šílený zařizování se docela děsím, jak to tu popisujete :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to mě zítra čeká dát instrukce vodařům, kam narvat sprchy, ve středu malířům vysvětlit své barevné nesmysly - asi noční můra pro každého malíře:-D no jsem zvědavá; před víkendem se mi dostaly do ruky asi poseldní fotky ze svatby, tak zkusím zas trochu obměnit album, strejdovi se některé záběry povedly
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já jsem také přidala pár fotek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?