Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
zuhur: neboj, to půjde.. já se na to vrhnu až vymlátím z fotografa ještě nějaké výřezy :-D Jinak teda jsme včera byli vyřizovat nové občanky.. ačkoliv na to mají ze zákona 30dní, baba nám suverénně řekla, že tak za 6-7 týdnů by to mohlo být.... ]-( hlavněže my máme na všechno 8dní ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca klasika, už mám řidičák, dneska psali že mám nachystaný i pas, ale občanka nikde - mně řekli 2-3 týdny, ale když tam včera volala mužova asistentka, zda je, tak jí řekli - spíš až za měsííc... fakt dobrý, takže stále nezařídím nic
Odpovědět
leawil: takže řidičák i pas jde vyřizovat i když ještě není občanka?? to by byla supr zpráva...
Odpovědět
btw. úplně jsem se zapomněla pochlubit - od manžela jsem dostala dárek (teda chtěl mi ho dát ráno po svatbě, ale nakonec až po pár dnech) - parfém s názvem "Premier jour" - jakože první den. První den zbytku našeho života. Romantika jako blázen 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca jde, nechej si to dělat zároveň jinak dárek - super věc:-) my si zas v sobotu udělali radost na vernisáži našeho známého doktora (léčí mi manžela, jednu domu mě i uháněl) a koupili jsme si do nového bydlení jeden jeho obraz za nějaké penízky ze svat. darů (aby to nebyly jen praktické věci)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny po dlouhé době, včera jsem se ale dozvěděla něco o co se musím s vámi podělit. :-) Podle hvězdářů a numerologů byl duben tohodle roku v nejlepší konstelaci pro svatby a svazky tak nám všem přeji štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
andrea no vida, to jsou dobré zprávy, ještě že se to nevědělo dřív, to by se všechny chtěly vdávat v dubnu a my neměly na svatbě klid:-D:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nám se prvníí měsíšní výročí smrsklo do oslav narozenin švagrové a cestování na moravu, dokonce slavil i 1. narozeniny náš pes...ale dárek jsme si nadělili týden dopředu, byli jsme si za svatebí dary vybrat sedačku..pro občanku jdeme příští týden (3 týdny jim to trvalo...tak nevím kde chodí na ty šílený týdny) a pak řidičák, banka, spoření a hlavně zaměstnavatel....samé lepší :-|
Odpovědět
Tak já už mám vyřízeného zaměstnavatele, zdravotní pojišťovnu a čekáme na OP. V pondělí vyřídím pas a řidičák a pak budu moct změnit všechny pojistky, spoření a banku.
Odpovědět
já měla OP taky mezi 3-4 týdnama hotovej, manžel ho má po měsíci přesně, včera mi volala paní z matriky, že ho tam má a může si přijít...
Odpovědět
Profilova fotka
mi psali dneska, že OP mám hotový, takže to vezmu pak ještě přes spořitelnu, pojištovnu, banku a v pondělí finančák, sociálka, mobily
Odpovědět
Se máte :-N Já pro změnu zjistila, kolik mě budou stát roztržené svatební šaty z půjčovny... a docela jsem si oddechla - nakonec to bude 2500. uff 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, no já na OP zatím čekám, ale už mám požádáno o ŘP a v práci a ve škole už to mám taky změněné..Zbytek budu dělat až s novým OP. Omca: a jak se ti to podařilo roztrhnout? ;-)
Odpovědět
elenore: v sále, kde byla hostina - je obložený dřevem a z jednoho rohu čouhal hřebíček... zatrhla jsem vrchní šifonovou vrstvu - švadlena to musela celé vyměnit a přešít tam korálky, aby pokračovaly ty pásky... asi to byla docela drbačka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi sice psali, že si OP můžu vyzvednout, ale dneska neprewmávají, protože neteče voda:-( navíc jsem zjistila, že sice mám nové Osvědčení s IČem, ale jaksi vznikl asi někde renonc na statistickém úřadě a popd IČ mám stále staré údaje, tak mi odmítají změnit na mobilech údaje taky, protože je to na firmu, na Komoře mi řekli, že za to oni nemůžou a na Statiscký úřad se nemůžu dovolat:-(((( sakra úřady, za co je platíme??? ja jsem v bludným kruhu, nemůžu nic a všichni mi vynadají, že jsem nezměnila včas ;-(
Odpovědět
leawil: maj tam bordel ]-( Dotaz - nechala jste si někdo zapisovat do občanky i manžela? Jsme nad tím s manžou na tom úřadě fárali a nějak nás nenapadlo, k čemu je to jako dobré... ehm?
Odpovědět
Profilova fotka
omca: já ho v OP mám.... na co je to dobrý netuším, ale teď jsem to využila, že tam mám napsané i jeho rodné číslo, které jsem teď potřebovala na úřadě nahlašovat, tak se mi hodilo, že ho tam mám :-D ;-) leawil: chce to klíd, s úředníkama je to na dlouhý lokty, to znám taky, když něco potřebuju :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak v OP muže asi napsanýho nemám:-) no snad bude stačit, že tam mám správné jméno, aby mě k němu případně pustili v nemocnici
Odpovědět
Já ho tam mám taky napsaného a on mě taky...přišlo nám to takové logické..:) nevím proč :-D Leawil: neboj, dneska už to není o rodině, koho pustí do nemocnice, ale o tom, koho si ten dotyčný určí.. Jedině, že by byl ten člověk ve stavu, kdy si nemůže určit.. Omca: tak to je pech..ale co se dá dělat, že jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já právě přemýšlím, jestli ho tam budu mít nebo, mám pocit, že jsem ho někam vyplňovala do žádosti, ale extra jsem o to nikde nežádala - no uvidím zítra, jestli tam bude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.... leawil a omca: ty vaše fotečky na you tube jsou úúúúžasný....moc se mi líbí, jak to máte udělané jako prezentaci x-) x-) :-) docela mi mrzí, že mi nic takového nemáme, ale co se dá dělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak muže v OP mám; prezentaci mi udělala z fotek sestřenka, takže nějaký prográmek na to existuje, že se to dá udělat i doma, jen nevím, co to je
Odpovědět
mikanek: no u té mojí prezentace (dělal ji fotograf) je tuším na konci info, v čem to dělal...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, hlásím se zpet z líbánek - měli jsme se báááááááječně, bříško všechno zvládlo na jedničku, my si to strasne moc uzili, kor kdyz tady bylo tak hnusne! :( Takze parada, vratili jsme se vcera, dnes jsem si uz stihla vyzvednout novou obcanku (taky tam mam manzela, a on mě) a taky zazadala o novy ridicak, a karticku pojistovny. Taky se rozhodujeme o pujcce, na dodelani bydleni, nez prijde to malicke..... A v patek mam velkou zkousku ve skole a nic neumim..... Jesteze to prace jdu az v pondeli! :-D
Odpovědět
evit: vítej doma ;-) jak tak koukám z okna, tak zase vidím, že duben byl luxusní svatební měsíc 8-)
Odpovědět
tak my se s manželem taky máme vzájemně na OP, prý se to hodí, když něco vyřizuješ, že je tam to RČ. A byla jsem kvůli řidičáku, ale zapoměla jsem, že jsem byla na operaci očí kvůli korekci oční vady a mám v řidičáku, že musím řídit s brýlema a bez papíru od doktorky mi to nemůžou změnit. Jenže to bych tam musela znova a to se mi fakt nechce... ale nevíte některá - mám poviinnost to změnit v tom řidičáku?
Odpovědět
natrix: nevím. Ale selský rozum mí říká, že když máš v řidičáku brýle a zastaví tě policajt a nebudeš je mít, tak ho žádný papír od doktora zajímat nebude a bude to na pokutičku :-N
Odpovědět
omca: mě už policajt zastavil, zeptal se, jestli jsem byla na operaci (hleděla jsem, jak to ví :-D ), tak jsem řekla, že jo a on, že dobrý a že mám jet... a neřešil to... ale teoreticky, když řeknu, že mám čočky, tak mi nemůžou nic, ne?
Odpovědět
natrix: fakt neporadím. Mě policajti zastavili jedinkrát v životě - v Itálii v květnu na svatebce :-D Nerozuměli jsme si ani slovo, početl si v českém řidičáku a nechal nás jet 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já byla taky na operaci, a měla jsem to v řidočáku, že musím brýle, ale na klinice mi dali lejstro, že mám vadu již korigovanou operačně, takže jsem to 2 roky tahala u řidičáku a až ted to s novým změnila (taky jsem něvěděla, že to ještě musím mít potvrzený od obvoďačky, takže jsem tam letěla z úřadu a pak zas zpět) natrix tak to byl vyjímečně inteligentní policajt:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?