Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
evit provedeno:-D no na výstavu jsme chtěli taky, ale jelikož v práci kolem nás hárají, tak čekám, že začne taky a bylo by to i do výstavy, tak se přihlašovat nebudeme a do PP jsem to napsala jako další kolonku "Majitel" kde mám nové jméno i adresu, takže jsem tam 2x já, pokaždé s jiným jménem a adresou:-) ale zatím jsem to nikde nehlásila, ani nevím, zda mám, zkusím se zeptat chovatelky
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, nádhera.... konečně tu máme všechny fotky ze svatbičky :-D :-D tam jsme pořádný kočky ;-) já radši ani nechci domýšlet, co všechno si musim změnou příjmení zařídit...doklady jsou jasný, pak banka, ČEZ, plyn, SIPO, paušál....doktory....už mi toho víc nenapadá. to bude ještě lítáního, zatím mám doma akorát občanku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek tak to máš základ a víc než já:-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste holky poslušné :-D :-D :-D :-D :-D paráda :-N No já si taky říkala: po svatbě konečně vypnem, bude klid - a vůbec ne!!!!!Honím se těhule netěhule, práce, škola, byt - nekonečné uklízení, žehlení, praní, ted na vikend jsme byli pryč, tak balení, pak vybalování, ted zas na dovču, zase bude praní, žehlení, balení.... do toho to zkouškové a všichni se divi, že na ně nemám čas s fotkama a videem 8-( uuuuuuuuuuffffffffffff, tu dovolenou potřebuju jako sůl, vracíme se v úterý 2.6. tak si beru zbytek týdne taky volno, pač mám v pátek velkou důležitou zkoušku na VŠ, tak se budu učit, a pak se to snad už nějak zklidní............ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ještě zdravotní pojištovna (nová kartička, zatím mám šílené lejstro), dále pro mě sociálka, finančák, veškeré asociace, Komora, odborné časopisy, stavebko, penzijní, silniční daň, leasing a pojištění na auto, oba techničáky(malý, velký), mobily s paušálem... a nevím, zda je to všechno... je toho strašně moc:-( už se fakt nechci znova vdávat a stěhovat:-D
Odpovědět
lea: no já taky říkala, že znova bych do toho fakt nešla... a to jsem ráda, že na sebe momentálně nemám auto... ale tak v PP stačí, když to teoreticky teda taky přepíšu, to se snad hlásit nemusí, ne?
Odpovědět
Občanku půjdeme vyřizovat v pondělí - čekám, až mi mamina pošle ověřenou kopii diplomu, ať si tam můžu napsat 5 let po konci školy konečně titul :-D :-D Jinak seznam, co všude hlásit (hlavně spoření a pojištění) mám už solidně propracovaný - každý rok se stěhujem, takže hlásívám novou korespondenční adresu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix cituji chovatelku "Změnu v PP není třeba nikomu hlásit - jen mně - prosím! :-) Jiné by to bylo, kdyby už byla Cíňa chovná - pak je třeba informovat plemenku." takže pokud je máš uchovněné, jakože asi jo, tak hlásit plemenné knize
Odpovědět
Profilova fotka
NO je to hrůza s těmi úřady..... mně ještě čeká pojištovna, banka včetně změny karty (asi 10 dní bez karty, tak pozor na to!), doktoři, mobil, bytové družstvo, penzijko, výměna pasu (jedu na starý ted), řidičák (!), a to je snad všechno - no pak různé ty asociace - charita - adopce černoška apod..... ]-(
Odpovědět
Mě hlavně štve, jaký v tom mají bordel... oni mají na vydání čehokoliv 30dní, ale my změny musíme hlásit do 8mi nebo 15dní - a nikdo pořádně není schopný říct, od jakého dne jako ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
evit odkud máte černouška?:-) šéf má holčičku z Indie, myslím; taky jsem o tom přemýšlela...
Odpovědět
Profilova fotka
lea: my máme černouška Charlese z Ugandy - už čtvrtým rokem - jako skupinka, já to vedu :-) a se mnou můj manžel a vždy tak 3-4 kamarádky - trošku se to prostřídalo. Je to super.
Odpovědět
Článek se načítá
lea: a na co je ta info chovatelce, když je pejsek u stejného člověka? Jinak dva ze tří mám chovné, stačí PK oznámit, nebo musím posílat nějaký kopie nebo něco? Na CHS se posílají PP a kopie občanky, kde jsou začerněné některé údaje, na psy to musím asi zvlášť teda, co?
Odpovědět
Profilova fotka
natrix ona to spíš myslela tak, že kdybychom psa někomu dali, prodali, tak by to chtěla hlásit:-) o nás ví, že bychom to nikdy neudělali... jinak tohole bylo myšleno spíš z legrace, tak jsem jí to "oficiálně oznámila" a ona to "oficiálně" vzala na vědomí:-)
Odpovědět
Ahojky, konečně mám chvilinku času se sem za vámi podívat ;-) Od včerejška jsem majitelkou nového občanského průkazu, takže si říkám, že zkusím odpoledne zajít do banky a zítra možná zkusím pojišťovnu. Mám do pátku dovolenou, ale mezitím se musím docela intenzivně připravovat na vystoupení, takže volný čas je roven nule a já už se nemůžu dočkat srpnové svatební cesty :-) Evita - taky mám s rodiči a sestrami adoptovanou holčičku z Burkina Faso :-)
Odpovědět
Jéje, to budu poslední, kdo tu občanku bude mít, že? No co, pak z vás budu tahat rozumy, kam je lepší zajít dřív a kam později :-D
Odpovědět
lea: tak jsem zjistila, že do 15ti dnů od změny by se měla (ta změna) nahlásit v chovatelském klubu (pokud jsi členem) a na PK... no tak to už jsem prošvihla, těch 15 dnů.. :-N a psa mám na výstavu přihlášenýho pod starým... ]-( :-N :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nat tak já se do klubu přihlašovala až ted pod novým a jelikož čuba ještě není chovná, tak na PK nemusím, takže by to mělo stačit v PP, no snad, my vůbec uvidíme, zda nás uchovní, k tomu je ještě dlouuuuhá cesta:-)
Odpovědět
Holčiny, budete někdo dělat svatební fotoknihu (jakože tu knížku z fotek) nebo budete fotky dávat do klasického fotoalba? Bych chtěla tip, která ta firjma na fotoknihy je NEJ... pokud už s tím má někdo zkušenosti...
Odpovědět
Profilova fotka
omca já už alba zkompletovala z normálních fotek, naše fotografka automaticky dělá vždy 3 sady fotek, já nechávala přidělat ještě další z focení z venku a ted tátovi menší formát dám k svátku v albíčku, vyhovuje mi, že si album udělám dle sebe a můžu fotky přidávat, či měnit - u fotoknihy to nejde; fotky stále ještě chodí od přátel a každý nafotil něco jiného zajímavého, co bych si nechala přidělat
Odpovědět
No já to mám v plánu udělat až sesbírám všecky fotky (a možná tam přihodím i něco ze svatební cesty)... všechno to mám jenom na digi médiích.. tak si právě říkám, že chci i něco, na co půjde koukat aniž by se musel shánět notebook...
Odpovědět
Profilova fotka
omca to určitě, taky jinak vše máme na CD a DVD, přeci jen papír je papír;-)
Odpovědět
Ha, fotky ze svatební cesty konečně zpracovány! Link je ve svatebním albu ;-)
Odpovědět
omca: my máte na svatební fotky album s růžkama a je skoro horový, zatím jsem nad ním strávila tak 15 hodin... :-N :-D :-D :-D ale je to nádhera :-) jedno dostala i babička, druhá taky dostane a rodiče a sourozenci, ale to až budu mít čas a to hned tak nebude... :-N
Odpovědět
ale už máme vyvolané fotky a koupené růžky i alba... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky, trochu jsem prostridala fotky v albu, mrknete..... Ja asi taky necham udelat ty fotoknihy, musim akorat pozjistovat kde..... Dala bych to i rodicum na pamatku, je to asi lepsi nez fotky jen tak....... Uz jsem ji dala jednu velkou spolecnou pred kostelem a jednu nas dvou. A zbytek asi v te knize..... Tak to hezky pozjistuj, ROmčo ;-) pač já se jdu válet na pláž - zítra v noci cestujem do Prahy .... Jeste jdu zitra do prace, pak odpo se jdu ostříhat a sbaleni už takřka jsme..... Tak čago holky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) nat: já jsem nad fotoalbem taky strávila pěknou dobu, ale výsledek taky stojí za to :-D fotoknihu jsem taky myslela, že bych si nechala udělat, ale mým rodičům jsem koupila vlastní fotoalbum na fotky a výběr fotek jsem jim přidělala a tchyně chce přidělat jen pár kousků, tak víc to pro ní nebudu hrotit.... i když jsem říkala, že by to byl krásný dárek, jenže vánoce jsou daleko a to už bude naše svatba 3/4 roku pasé :-D :-p i když nevím...možná bych pro každého mohla udělat fotoknihu do 20 listů (nebo míň)...původně jsem to tak měla v plánu, ale možná to necháme, až budeme mít mimčo, to bude asi o fotky větší zájem :-D omca: hned se jdu juknout na ty tvý fotečky ze svatebky x-) evita: šťastnou cestu a hlavně krásnou dovču ;-)
Odpovědět
evit: já myslela, že by to za mě mohl pozišťovat někdo jiný :-D krásnou dovolenou!
Odpovědět
Profilova fotka
já album na fotky využila i na vložení oznamka, lodičky s jmenovkou, vývazku a děkovné kartičky na první dva listy jako jakýsi úvod
Odpovědět
omca a evita - já si s fotoknihou hraju už víc jak týden a pořád nejsem spokojená ]-( nějak mě opustila fantazie.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?