Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
omca určitě, tam se to vyplňuje, jen s sebou pak musíš mít diplom, nebo ověřenou kopiii
Odpovědět
samozřejmě oddací list jsem myslela ;-) hmm, diplom je asi u rodičů...
Odpovědět
Profilova fotka
omca došlo mi to;-)
Odpovědět
On už tady asi nikdo moc chodit nebude, když jsme minulostí, že?
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím............... tak založíme jiné a dáme tu odkaz? nebo já neívm, holky na nás už kašlou :-(
Odpovědět
evit: no jo, některé se nám rozprchnou na maminkovské diskuze, že 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
my to tu držíme jako skalní příznivci:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata :-) od neděle jsem byla mrtvá, chytla mě nějaká střevní chřipka :-p ale dneska už jsem zase v práci a snad už to bude všechno dobrý.... 2.6. odlítáme na 10 dní do Tunisu, tak už se moc těšíme....ve čtvrtek jsem zájezd zaplatila a od tý doby je mi nějak divně, tak snad se mě to pustí :-( omca: a jak jste se měli?? video mi nejde v práci pustit, tak na to vlítnu doma ;-) evita: tak koukám, že jste se taky konečně rozhodli pro dovču ;-) já jsem zjistila, že když ještě nemám nový pas, tak na smlouvě u zájezdu musím vystupovat se jménem za svodobodna ]-( no abych v těch jménech neměla ještě větší guláš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek starý pas by měl platit 3 měsíce od změny, takže teoreicky bys měla moct vystupovat už pod novým,a le sama jsem to radši zapřela, aby nebyl problém na letišti - onmi ti úředníci jsou někdy makovci a nic jim nevysvětlíš
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, já to radši nebudu riskovat a jedu pod starým...dneska jsem si byla vyzvednout novou občanku, tak začnu obíhávat další doklady až po dovče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já jedu taky pod starým jménem se starým pasem, neriskovala jsem výměnu - známe naše úřady, že :-D 8-) Takže jedu jako slečna, ale budu si brát i občanku s těma papírkama, to kdyby náhodou....... mikanek: jo! Konečně jsme se rozhoupali, chřipka nechřipka (prasečí), tak snad to bude všechno ok! omca: ále, já to zase tak neprožívám, že bych nutně musela jít na maminkovské diskuze :-D (I když albíčko už tam mám s našim broučkem na ultrazvuku ;-) ) Ale jinak se moc neúčastním..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita: přesně, taky jsme to riskli :-D ;-) a kdy odjíždíte? už tohle úterý nebo to další??? trochu mi mrzí, že budu vystupovat se svým starým příjmením, ale je to jistota, když jsme se rozhodli pro moře takhle na rychlo a nový pas bych měla bůhví kdy...
Odpovědět
Článek se načítá
mikanek: rozhodně na staré jméno - měla jsem tak pas, řidičák i pojistky... jelikož třeba letenky jsme měli koupené 2 měsíce předem a ty jsem kupovala na staré příjmení, platila kartou se starým příjmením, etc... celou dovču jsem vystupovala ještě pod dívčím příjmením... jen teď mě mate, kdybych si chtěla nechat něco poslat třeba doporučeně, tak jaké říct příjmení, aby mi to na poště dali, že... však uvidím, jestli mi dají oddací list (měl by každým dnem přjít poštou do práce) evit: přiznávám se, já na maminkovské diskuze chodím už skoro rok 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: my letíme 26.6. a vracíme se 2.6. - máme to na týden, stačí pro těhuli..... ;-) Takže my se vrátíme a Vy vyrazíte!! To je jedno, jaké jméno :-) Paní v CK tam kamsi poznamenala, že jsme novomanželé, tak uvidíme, jestli to Turci nějak budou "řešit" - alespon nejakým hezkým pokojem :-D omca: fákt? do snažilek? (nesnáším to slovo) 8-) :-D
Odpovědět
evit: jóó :-D ale větší sranda je v různých všehochuťových diskuzích - chodím na baby-café
Odpovědět
Hurááááá, jsem už oficiálně taky vdaná! (a nevím proč jsem místo toho nejdřív napsala vadná :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
omca :-D no pro někoho jsme vadné, když jsme vdané:-D
Odpovědět
lea: pro kohokoliv klidně, ale proč to podvědomí vnucuje mým prstům, to nechápu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca - znám jednu knížku "Neomezená moc podvědomí" se jmenuje:-D ;-) :-p
Odpovědět
leawil: já mám akorát "Moc podvědomí" od J. Murphyho - dobré motivační čtení, btw.
Odpovědět
Profilova fotka
možná to bude ono, já to mám u našich, kdo to psal nevím, ale bylo to dost zajímavý
Odpovědět
Profilova fotka
evita: tak to se akorát mineme, abysme se někde nepotkali na letišti :-D omca: poštu neřeš, přece máš u občanky přicvaknutou tu změnu ne?? aspoň tak jsme to měli my ;-)
Odpovědět
mikanek: no to bys netušila, jak jsou u nás na poště úžasně vzdělaní a dokážou se vším poradit ]-( Naštěstí oddací list v poho přišel - na staré příjmení a pani si ani nevšimla, že mám cvaklou občanku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: to je fakt, na blbce narazíš kdekoliv :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska bude nejteplejší den v roce! Jste na to připraveny? :-D
Odpovědět
evita: jasan, klíma běží naplno :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca hele, nechodíš na poštu u nás?:-D tam je to to samý ]-( minule mě tam měli pod jednoduchým V - a nemohli mě najít, já z netu věděla, že tam zásilku mám, paní nebyla schopná ani podle adresy to dohledat (shodou okolností máti mého expřítele, ale schválně to asi nedělala), musela jsem na reklamační, kde to našli v pohodě a pak s tou paní z reklamačního(docela hudrovala na tu u přepážky pro neschopnost), zpět na přepážku, aby jim tam poradila; a to není jediné, já s Poštou mám nesutále nějaké konflikty - zásadně nezvoní a hned házejí oznámení, přitom jsou všichni doma, nebo oznámwení přijde až po 3 dnech, kdy to už leží na poště a tak... evita - tak tož jdem rovnou od rána do plavek, ne?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele změňte si taky ikonku na svatební :-D Ať jste IN :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
lea: tak nějak ;-) já mám taky good story s poštou - byli jsme tam vyzvedávat se švagrovou víc mých balíčků (ebay, že)... já šla pro "cenný" a to je jiná přepážka než vydávají obyčejné zásilky velkých rozměrů (tam nepotřebuješ občanku) tam jsem poslala švagrovou... za minutu za mnou přišla, rudá až na pérdeli, že jí to nedali, protože neřekla správně naši adresu :-D evit: rozkaz, šéfe
Odpovědět
ahoj holky :-) já nevím, jak vy, ale já co jsem vdaná, tak nevím, co dřív... :-p pracuju, mám zkouškový a aby toho náhodou nebylo málo, tak do toho měníme okna... :-N :-D :-D :-D a 6.6. máme jet na výstavu, ale začíná mi hárat fena, co se vystavovat nebude, tak čekám, že začne i ta, co se vystavovat má a to by bylo po výstavě.... :-( a s těma dokladama, musela jsem čekamt na novej OP, mám ho od včera, takže teď řidičák, psy(CHS vím jak, ale leawil, nevíš náhodou, jak a jestli s eřeší změna jména majitele psa v PP?) a co ještě?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?