Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj tea333 :-) , vazne to zkus na duben 2010 - tam je to ted zivejsi. nas tu bylo mraky, ale co jsme se ted vsechny vdaly, trochu to tu pokulhava ;-( .
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se pochlapila a fotečky hotovy - zde ochutnávka, zítra zbytek na rajčeti (tady mají moc málo místa na naše focení) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
tea333 já měla 30.4.09 - tudíž čarodějnice doporučuju:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak fotky jsou na rajčeti pod heslem - kdo chce - písněte - pošlu v IP odkazy s přístupem
Odpovědět
Ahoj ahoj ahoj! Tak jsme se včera vrátili ze svatební cesty, bylo to supr!
Odpovědět
Teď nás čeká výměna dokladů a všechno to, no fuj.... ještě nemáme ani oddací list :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca no nazdár:-) výměnu mám už rozjetou, všechno hrozně trvá 8-( zítra jdu zkusit techničáky, zdy půjdou na dočasnou OP (pas a řidičák jde, banky a jiné nejdou)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, ať žijou úřady ]-( na živnostnáku mě vyhodili, že k nim nepatřím (nemám klasickou živnost, ale osvědčení o činnosti) - a to by mě teda zajímalo komu platím daně... (toho by si jistě velmi rychle všimli, když bych nezaplatila), když jsem tam normálně registrovaná, takže jsem v krásném bludném kruhu - bez změny na ŽÚ nemůžu dělat jiné změny a bez změn to jaksi nejde dál, že... tak snad pomůže Komora a účetní, které to snad zařídí; já tomu už nějak nerozumím :-( na to aby měl člověk další vysokou, hlavně na ty lejstra - si připadám jako úplný pako, někde není jasný, zda vyplnit staré jméno nebo nové (třeba u techničáku), naštěstí to ty ženský asi mají na denním pořádku, takže řeknou; ale když to tak obíhám (a stále nemám zařízené skoro nic - bez nové OP jsem taky studená), tak si říkám, že se znova rozhodně vdávat nechci:-D
Odpovědět
Mě to teprve čeká... manžel volal na matriku, ať nám teda pošlou ten oddací list a pak to teprve začne. Taky mi vůbec není jasné, co se kde kdy musí vyřídit.... bude to bžunda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: ahooooooooooooooooj, tak jak bylo?????????Povídej a přeháněj!!!!!!!!!!!!!! My dnes koupili dovču last minute - v úterý letíme do Turecka na týden (snad si to užije i to mimi v bříšku!) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
evit: ahóóój! Bylo to supr!! Až budu mít chvilku, proberu fotky a hodím je na rajče (zájemcům hodím přes IP link) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
omca fotečky určo hoď:-) s výměnama začni OP - dá se zároveň dělat i pas a řidičák
Odpovědět
leawil: OP můžu prý vyřídit i v Praze, ale pro řidičák i pas budu muset do místa trvalého bydliště, se fakt těším... padne na to pár dní dovolené, achjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca a nebudeš měnit místo trvalého bydliště?
Odpovědět
leawil: to určitě ne... po Praze se stěhujem zatím zhruba co 1,5 roku a pokaždé dělat novou občanku - bléé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak to pak jo, to chápu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vkladam profi fotky do alba...konečně Dnes jsme dostali i video, ale manžel má odpolední, tak čekam na nej :-)
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=8gCAin... 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca super:-)) taky jsem házela video od sestřenky na youtube:-D http://www.youtube.com/watch?v=TyyWQ-...
Odpovědět
Mám dotaz - jakým příjmením vystupujete, dokud ještě nemáte novou občanku? Nebo jste neměly (asi budu jediný opozdilec, vyhlížím teprve pošťáka s oddacím listem)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: no já už novým příjmením - mám ustřihlé 2 rožky na OP, a k tomu dva přídavné papíry, jeden ke změně jména a druhý ke změně trv.bydliště. Prostě už se jmenuješ nově :-D tak to asi i používej, akorát na úřadech to nemáš jak prokázat, tak to asi užívej zatím původní, než budeš mít aspon dočasné potvrzení...
Odpovědět
evita: no jako papírek s novým příjmením jsem dostala už po obřadu (měli ho nachystaný i s ustřiženou občankou ještě před ním, tak nechápu, co by vyráběli, kdyby jeden z nás řekl ne) :-D ale myslím, že třeba teď kdyby mi někdo posílal poštu doporučeně nebo do vlastních rukou, tak ani nevím, které příjmení říct, ať mi to vůbec dají 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky mám ostříhanou občanku ze všech stran:-) a spoustu papírů okolo a představuju se už nově - než si člověk zvykne... občas se zapomenu
Odpovědět
Jakto ze všech stran? já jenom jeden růžek a to ještě docela decentně... okradli stařenku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca: každá změna = 1 růžek - já mam změny dvě - jméno a bydliště, tak mám ufiklé dva růžky :-D :-p
Odpovědět
evita: no tak to teda jo... to by mě jen zajímalo, co ještě lea měnila - že by třeba pohlaví? 8-) Sakra, jsem idiot, chtěla jsem si při příležitosti svatby nechat do občanky zapsat po pěti letech titul... to mám teď už asi smůlu, co?
Odpovědět
Profilova fotka
omca: jejda, jestli jsi to nenahlásila do žádosti o změnu OP, tak je asi pozdě ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca no jasan, co by manžel dělal se ženou, ne?.-D ne, dělám si srandu, mám taky 2 rohy(jméno bydliště), víc jich stříhat nejde;-) zkus na OP zavolat, jestli by to ještě šlo, ono jim to trvá 2-3 týdny, tak to asi ještě mít nebudou
Odpovědět
leawil: já ještě furt nemám rodný list, takže uvažuju, kdy vlastně se ta změna podává - že by možná stačilo až v žádosti o novou OP?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?