Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
evit sem s nima;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se dívám, že nás tu začíná drtit Duben 2010 ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( 8-( No jo, naše sláva je pryč :-D Anebo ne! Já si ted budu užívat foteček a strasne se tesim na video! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evita přesně, furt se mi tu pletou:-D nějak se nemůžu dostat do té galerie (nenabíhá žádné přihlašovací) - ale zkusím to ještě doma, tady v práci může být ledacos zakázané
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: musis dat mysi, enterem mi to taky nešlo kdyžtak pisni, poradim :-)
Odpovědět
evita: já chci takyyyy :) prosim prosim :)
Odpovědět
Profilova fotka
evit klikám, klikám - ještě zkusím doma;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted nanajíždějí ani stránky:-D asi bude problém na serveru...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo já jsem včera také omylem vlezla na rok 2010 :-| bylo mi to divné že se k nám hlásí holky co se bdou vdávat až příští rok.. chtěla jsem přidat fotečky, ale nemůžu najít flešku :-( ]-( ]-( ]-( video jsme také zatím neviděli jinak také můžu poslat odkaz kde jsou naše fotky tak že se opičím kdo se chce podívat ať písne na IP a já pošlu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee a evitko : ja si taky moc moc prosim o ty stranky...moc se na ty vase fotecky tesim... ja je sem snad uz hodim zitra ...dnes jsem je skoro cele odpoledne zmensovala... :-S =-)
Odpovědět
evita: máte ty fotečky mooooc krasné, sice mi ujíždějí trošku rychlej, než bych chtěla, ale to neva :) Ještě jednou moc gratuluju :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kudy tam lezete? mně to nejde otevřít :-( marrsee taky se hlásím, pokud to nemáš u evity, tak se mi to snad povede:)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, holky písněte mi taky ten odkaz, ráda si vás prohlídnu ;-) děkuju děkuju :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak máte to tam všechny, leawil - do IP jsem Ti napsala nápovědu :-) tak snad se to povede. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evita: máte opravdu nádherný fotky, nějaký jsou opravdu úžasný x-) ;-) a co dovču?? už máte něco pořešené nebo to na chvilku odložíte???
Odpovědět
Profilova fotka
evit_ij: ty fotky jsou opravdu moc krásné!!!! ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc hezké fotečky Evit ;-) já už je mám na oště takže v pondělí je sem hned hodim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evit : ja ti psala do IP... ale aby to vsechny slysely ;-) : UUUZASNE...ty fotky jsou vazne super!! :-) . A je perfektni jak to mate rozdelene do tech kategorii a jak jich mate spoustu. My jich mame celkem asi 800 (asi 360 od te fotografky na DVD) s dalsich asi 450 od 2. fotografa - naseho kamarada, ktery sice cely den fotil,ale nebyl za hlavniho profi fotografa, aby si to taky stihnul s nami uzit...takze treba na obradu nefotil vubec, ale zbytek o 106 :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee, evita - super fotečky, já snad další vyfasuju během týdne (náš hlavní amatér jich má taky přes 800, pak strejda slíbil na flešce, tchána zkusím pumpnout ted při obědě+ a připomenout se švagrový, u který jsou fotky z příprav:-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji všem :-) fotograf je fakt profík, sice jsme strávili focením hodně času z toho dne D, což naši těžce nesli, ale já nelituju.... :-) Na dovču ještě nevíme kdy a kam, kvůli te chřipce, chceme chvíli počkat, jak se to vyvine.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak fotečky další, ale na ty nejdůležitější (z parku) stále čekám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak jsem se konečně dokopala :-D udělat svatební albíčko.Tak ho tu máte.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, děvčata, máte moc krásné fotečky :-) evita: taky jsme focením strávili ve svatební den docela dlouhou dobu... zdrželi jsme se před hostinou a pak ještě po hostině před prvním tancem, ale jsem ráda, že jsme toho nafotili tolik, bude to památka na celý život.... kdo ví, kdy budeme mít možnost se nechat zase vyfotit od profíka....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ruru!!!! no že se taky ukážeš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Jaká byla svatba????
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: ta tabule je booooooooooožíííííííííííííííííí týýýjo, taková něžňoučká :-) dort: wow! kytku jsi měla nádhernou! jejda a jak se Ti "fungovalo" s tou vlečkou???já teda taky měla, ale menší a byla jsem pak ráda, že jsme ji mohli zapnout :-) mikanek: však jo, fotky jsou to co nám zustane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. evita: No svatba byla jak jinak než úúúúúúúžasnáááááá :-D Jinak foteček máme taky moc, od profi fotografky cca. 300 + ještě od kámošů. S vlečkou to bylo úplně v poho, večer jsem ji taky měla vyplou, ale i přes to jsem ji pořád tahala po zemi, ale ani na chvilu mi nevadila. Přišla jsem si fakt jak princezna. Jinak děkuji za komplimenty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem konečně dala do albíka profi foto..... můžete kouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
monda moc pěkné fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám z parku;-) ale ještě je musím probrat a upravit - je jich 806 :-N už jsme to aspoň zredukovala na cca 300, ale některé budou potřebovat trochu pohrát s kontrastem, jinak super a od mužovy sestřenky máme i video z fotek - a krásně si pohrála i s černobílou, tkaže až zmenším, něco sem dám, zbytek asi naházím na rajče, tak pak kdo by měl zájem - písnu do IP heslo a adresu
Odpovědět
Profilova fotka
leawil až budeš mít zmenšeno napiš mi do ip adresu prosím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tu to ide:) Ja som bola v skupine maj, pricom to momentalne vyzera na april 2010, tak sa tesim ze je vas tu tolko..Ma niekto 30.4?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?