Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Všechny zdravím za posledního svobodného večera! Počasi stojí za starou bačkoru, a zítra má být stejně, ale co naděláme :-( Jinak už na veškeré přípravy a nervozitu kašlu, jen mám pocit, že jsem hrozně unavená, a trochu se těším, až se to přežene a budeme se vzpamatovávat na svatebce. Tak si, čarodejnice, na zítra držme palce! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kopa: přeju hodně štěstí, ale s tou únavou t plně chápu... já byla taky strašně unavená a o svatebním ránu jsem na vše zapoměla a den si skvěle užila. ;-) Přeju ti to samé a hlavně hodně štěstí, protože když bude štěstí bude všechno ostatní :-)
Odpovědět
kopa39 hodně štěstíčka mě to čeká za tři měsíce a něco a sem nervozní už ted :-D
Odpovědět
čarodějnicím na zítra vše nej, ať to vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
Já se přidávám k ostatním, hlavně si to užijte utíká to rychle...!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
omca: fotečky máte krásný, moc vám to slušelo ;-) kopa 39, leawil a další dnešní nevěsty....držím vám palečky, ať vše probíhá podle vašich představ ;-) už teď se těším na info :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, jdu na to:-D včera zdobení probíhalo až do 22 hod. večerní (věž a hostina), vyčerpaná jsem byla tak, že jsem špatně spala, vzhůru jsem od 3:15 a od 5 hod. jsem to vzdala a šla si dělat nehty:-D, nazdobena auta; výsledek pak někdy o víkendu dám do albíka; nyní si jedu pro budoucí švagrovou, co mi bude dělat dvorního fotografa u příprav; snad počasí trochu vydrží a hurá na to - holky, čarodějnice, dneska je to naše!! :-D 8-)
Odpovědět
holky, dneska se to vydaří a bude to stát za to! Všem držím palečky :-) omca: nádherné fotky :-)moc Ti to slušelo, fakt nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: opravdu krásné foto, já už tam také musím nějaké dát jen si na to najít čas, teď pořád něco kutím v bytečku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vsem dnesnim nevestam drzim palce, at se to vydari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky teda mladé paní :-) všem přeji krásný prodloužený víkend a snad už bez bouřky a slejváku... :-N Ty čarodějnice teda včera řádily...
Odpovědět
Profilova fotka
čarodějnice fakt řádily:-D no škoda, že nebylo počasí jako je dnes, trochu nám zmokla výzdoba na autech a další sprcha přišla na závěr focení (naštěstí nám deštík aspoň dovolil pár fotek udělat, než se spustil). Opravdu bylo aprílové počasí včetně bouřek, můj muž prohlísil, že nám chyběl už jen ten sníh:-D ale jinak to bylo fajn, hlavně všichni svatbu moc chválili, výzdobu stolů mi pochválili i profesionálové - což jsem teda nečekala :-N takže teď jsme tu všechny již vdané paní (to je hrůza, si na to nějak nemůžu zvyknout a stále mi to nedochází:-)) fotečky snad budou brzo, profesionální, ale dle mě ne moc hezké v úterý a amatérské, ale o to hezčí a hravé až je autoři dodají, snad to bude brzy:-) zatím asi založím album jen s tím, co jsem bleskla sama
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, nevíte jak je to s výměnou dokladů? Nevím, jestli se to tady už řešilo, ale do kdy si to musím dát vyměnit? Já teď vůbec nestíhám.. Slyšela jsem, že je to nějak do 14 dnů, ale nevím, jestli je to od vystavení oddacího listu nebo od převzítí.. Díky za info ;-) Leawil: mooc gratuluju ;-) Vítej v klubu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leawil: velké gratulace!!!!!!!!!!!! tady bylo ve ČT super počasí ( na Moravě) tak škoda, ale měli jste to aspon pestré :-) Takže holčiny, máme to za sebou všechny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Velké gratulace všem novomanželkám a ať nám to všem s chlapama klape a jsme moc šťastné!!!!!!!!!!!!!! Profi fotky stále nemáme, i kdyz fotograf sliboval včera, ale byl ten svátek..... takže snad v pondělí! elenore: doklady: nevím přesné termíny, ale asi do měsíce. Já už si byla pro formuláře na občanku a změnu trv.pobytu. Pas dělají až na místě, za 600,- Kč - fotí taky až na místě. Řidičák ještě musím obejít, stejně tak zdrav.pojišťovnu......plus banky........ plus x dalších věcí...... S tím pasem: my jsme chtěli jet na svat.cestu ale ted jak řádí ta prasečí chřipka, tak nám to všichni vymlouvají, zvlášť, když jsem těhotná. Můj muž je z toho na máry, podle něj nic nehrozí a všichni panikaří..... Tak máme první takový manž.problém k řešení ]-( Takže pas zatím nevyřizuji, až jak se rozhodneme s tou cestou, pač vyřízení trvá asi měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
elenore: my dostali takový papír, kde je datum převzetí od. listu + že do 15 dnů od převzetí si musíme zažádat o občanku a teprve s občankou novou mohu jít pro řidíčák na pojištovny a banky... tak mě napadá že ty co odjeli na svatební cestu na 14 dní budou dost nestíhat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak nám říkali do 10dnů že by jsme si to měli vyměnit... občanka je zdarma a řidičák jsem platila 50kč...
Odpovědět
Profilova fotka
markysek, marrrsee a co pak ti, co se vzali ted jako my a nyní v květnu 10 dní se nebudou vydávat žádné doklady(nějaká inovace systému, či co), tak doufám, že to budou milé úřady brát v potaz...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se jdu taky chlubit :-) Včera jsem dala do albíčka pár amatérských fotek... příští týden přidám určitě profi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mondaaa pěkný, slušelo;-) jak byla těžká ta kytička?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi tak 20dkg ........ ;-) byla lehonká a úžasná...
Odpovědět
mondaaa no měla si nádhernou kytíííí ;-) já chci slunečnice a luční kvítí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko všem vdaným paním :-D holky, teda jak jsme to tu dlouho probíraly, tak jsme se konečně všechny dočkaly ;-) leawil: už se těším na fotečky a přeju hodně lásky a štěstí do společného života ;-) mondaa: slušelo ti to a ta tvoje kyti byla krásná :-) evita: taky bych brala nějakou dovču na konci května, ale moje mamča mi to taky trochu rozmlouvá kvůli té hrozné chřipce, tak nevím..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek díky:-) taky netrpělivě čekám na fotky, máma už mě bombarduje, že chce album - tak jsem ji uklidnila, že na to si teda ještě trochu počká, nejhorší bude vymámi fotky od kMARÁDŮ (PROFESIONÁLOVÉ MAJÍ JEDNU VÝHODU - FOTKY MUSEJÍ DODAT BRZO) ikdyž nebudou nic extra, na ty hezčí si chvilku počkáme 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: já jsem se patlala s fotkama od čtvrtka do pátku, měla jsem koupené jedno album, jenže bylo moc malé, tak ještě ve čtvrtek večer jsme scháněli větší.... není tak pěkné, jak bych si představovala, ale když mám přes 200 fotek formátu 13x 18 tak jsem neměla možnost si moc vybírat :-| takže ve finále se rodina fotek dočkala skoro po měsíci, tak to si tvoje mamča ještě určitě chvíli počká :-D i když mě to trvalo, když jsem ještě čekala na doobjednání ;-) taky by se mi měli dostat do ruky fotky ještě od dvou lidí z rodiny, co fotili, ale na ty si ještě počkám, než je znovu uvidím....
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek tak já doufám, že od toho hlavního (naplácal přes 800 fotek) je dostaneme brzo, je z našeho města, muž s ním občas pracuje, tak doufám, že ho popožene, přípravy fotila švagrová, tak snad taky budou brzo a další jaou z Plzně a Prahy, tak ty asi taky hned tak nebudou
Odpovědět
Profilova fotka
Mikanek, beruska : Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje!!! tak hrozne moc jsem vas tady ted zanedbavala :-( :-( ...a ja jeste porad nemam ty fotky...ach jo :-( kdyz ja vubec nemam cas to zmensit...ale ja se na to dostanu...slibuju.... a co vy vsecky moje mlade pani ;-), vydarilo se ??? holky ten nas den byl tak uzasny!!! dnes je to presne mesic...a ja jeste neprestala litovat, ze uz je to zanami...
Odpovědět
Taky jsem si uvědomila, že dnes máme první malilinkaté jubileum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak něco už naplácáno:-) http://www.beremese.cz/album/album.ph... jinak souhlasím s omcou - duben prohlásit, co se počasí týká, za nejlepší měsíc pro svatby;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Duben byl super! :-) Všem to vyšlo! A my už máme profi fotky! Zatím jen na netu, kdo by chtel mrknout, pisnete, napisu do IP kde je najdete, nemuzu se na ně vynadívat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?