Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
elenore: zkoušela jsem je minulý týden, bylo to tak tak... teď už jsem je v salonu vyzvedla nažehlené a připravené...zkoušet je budu asi zítra večer, až dorazím domů (sama se do nich nenasoukám a teď mi tady nemá kdo pomoct).
Odpovědět
omcamauta: ahaaa, tak to joo :) Já jen, že jsem četla komentář Natrix, jak se nemohla v sobotu ráno nasoukat do šatů, tak jsem myslela, že to chceš taky nechat až na sobotu ;-) A za kolik máš půjčovné, jestli se můžu zeptat. Tys je půjčovala někde v Praze, že?
Odpovědět
elenore: jo, v Praze. 3500 :-D A určitě se do nich budu soukat v pátek, možná už ve čtvrtek večer.
Odpovědět
omca: wooow, dobrá cena :) Jaktože je nemáš v albu :-(
Odpovědět
elenore: protože budou překvápkem ;-) navíc kdyby náhodou omylem sem mrknul Mauťa, tak budem mít smůlu :-D neboj, však se brzo dočkáš 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak jsme koukala, na ten elchron a na Liberec - dneska podle nich mělo pršet 60%, zataženo - hmmm, bylo tu úplně jasno celý den; tak moc, moc doufám, že vám všem na pátek a sobotu to jasno vyjde, že se neupsali:-) zatím to vychází až neuvěřitelně, tak na mě myslete příští čtvrtek, ono asi to kolektivní myšlení v dobro zabírá;-)
Odpovědět
leawil: no ty víš, jak mě uzemnit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám svatební album, fotek máme moc a moc a to ještě nemáme fota ode všech ;-) výběr je hotov, časem to možná poměním Holky sobotňačky, jak se vám spinká?? doufám, že to na poslední chvíli nechcete všechno dohnat!!!! užívejte počasíčka, určo budete mít taky hezky ;-) přece nám to počasí nepřekazí, víkendy sluníčkové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, pátek a sobota by mělo být jasno, tak snad jim ta předpověď vydrží ;-) pavka: albíčko jsem ti zkoukla, moc vám to oběma slušelo ;-)
Odpovědět
Dobré ranko. nervy na pochodu... už jsem sbalená na cestu na Moravu, pojedu tam odpoledne z práce... vlakem... si říkám, že to asi nebyl nejlepší nápad, co mě kdy napad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omcamouta: neboj vše bude v pohodě a hlavně si nezapomeň užívat, protože to strašně rychle uteče :-)
Odpovědět
marrsee: jasan, to je plán na sobotu... ale v pátek toho budu muset ještě toooolik zařídit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky jdu vas jen pozdravit - nestihacka jak svina :-) ale svateb.noviny hotove, jednu jmenovku jen dotisknout, dnes na nehty a vyzvednout svat.saty a zenichovy boty...... zitra navozit vse do restaurace vcera jsme rozvazeli vsechny vysluzky, no uf, byla jsem vecer mrtva :-( ale jo, dobry. Dostali jsme uz i par daru (samozrejme je jeste neotvirame) a pranicka..... Tak hodne stesti a pevne nervy vsem tento PA + SO! :-D
Odpovědět
evit ahojas... já si říkám, že jsem si blbec asi taky měla vzít dovolenou.... achjo
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeej, mělas :-(
Odpovědět
čau holky, tak už to mají před sebou jen poslední dubňačky, tak všem držím a palce a užijte si každou vteřinu, bude to neúprosně rychlé! Všem hladký start, krásný svatební den a vášnivou svatební noc!
Odpovědět
Profilova fotka
omca néééé, Tobě to vyjde;-) fakt má být hezky jinak dneska proběhla zkouška účesu http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
leawil: krásné vlásky... to už do příštího čtvrtka nesundáš, že? :-D
Odpovědět
Ha, bude to nervák až do konce... v natriko nám měli udělat svatební trika.... od pondělka si s nima dopisuju, protože tvrdí, že tam bylo uvedené jiné dodání než jsem viděla já, ale nějak to zvládnou... včera jim měli dovést to moje triko k potisku.. a dneska napsali, že omylem dovezli jinou barvu.. oujé... i tak to potřebuju tak za hoďku dvě mít hotové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca bylo mi sundáno ještě u kadeřnice:-D by v práci měli asi šok:-) držím palečky s trikama, koukám, taky se nenudíš:-D
Odpovědět
leawil: tak trika budou večer... organizuju kamarády, kdo bude mít čas to zítra vyzvednout a v sobotu dovést na moravu ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak u nás je docela klid, zatím jde všechno jak na drátkách :) Naši teď jeli pro koláčky, odpoledne pak jedou ještě pro cukroví..Pak to musíme nakrabičkovat a zítra večer rozvést.. Ještě se mezitím chystám do Ostravy do práce - taky zavézt cukroví - tak to jediné mi trošku narušuje program, protože je to 2 hodiny tam a 2 hodiny zpátky, ale nedá se nic dělat. Šaty už mám doma, jsou strašně převoněné, až mě z toho bolela hlava..Doufám, že se trošku vyvětrají. Jinak spaní mám úplně dobré, doufám, že to tak vydrží :-D tak papá
Odpovědět
Jo, holky: já jsem svatební přání už otevřela..to se nemá? :-D :-D :-D
Odpovědět
elenore: já už taky do pár nakoukla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ele já taky už jedno mám - a otevřít jsem ho musela, protože jsem nevěděla, že je to přání:-D
Odpovědět
My je máme většinu nadepsané jako "novomanželé ... ", ale i tak jsem byla zvědavá :-D No co, však kdy jindy bych to měla otvírat, že jo :-D Plánuju je vzít sebou na hostinu, ale jenom tak pro zajímavost. Vím, že na některých svatbách se ta přání předčítají, ale to mi přijde zbytečné, zdlouhavé a nezajímavé.. Svatební noviny nemám, tak budou číst hosté přáníčka :-D Snad jich bude dost na čtení :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle bylo nadepsáno mým jménem, protože to bylo od příbuzenstva z Německa a až uvnitř bylo věnování mně a příteli, spíš čekám, že přáníčka budou chodit až "po"
Odpovědět
Mrkněte sem: http://zpravy.idnes.cz/po-posmournem-...
Odpovědět
Profilova fotka
já nechci déšť :-(
Odpovědět
tak co, dubňačky, jste nervozní? :-) Nevíte, jak má vypadat počasí na příští týden?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?