Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím, že my se budem v sobotu brát už ve třech... když jste to tady nakously o těch miminkách ;-) :-N :-)
Odpovědět
evííííít! Blednu závistí, ale v dobrém 8-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita: moc moc gratuluju :-) to je krásná zpráva x-) taky tiše závidím.... ;-) :-D
Odpovědět
mikanek: to ja klidně i nahlas 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: x-) omca: :-D :-D :-D děkuji..... je to zatím celkem čerstvé, tak to zatím moc nerozhlašujem, ale už tak nějak začínáme to říkat............. Akorát v práci to nikdo neví a ani to nikdo zatím nepoznal - můj špek funguje jako super kamufláž :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tak to já taky nahlas :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita: tak hlavně teď všechno v klídku, přípravy moc neprožívej, spíš někoho zaúkoluj ;-) držim ti palečky, aby všechno probíhalo dobře bez nevolností x-)
Odpovědět
Jo jo...a my si na tebe dáme štamperlku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: nevolnosti nejsou a zatim nebyly, tak snad uz ani neprijdou (jsem v 10. tydnu), spis to čůrání mě bude prudit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
štampmrlku si na mě dejte!!!!! A klidně hned! :-D :-D :-D :-D platím! :-D
Odpovědět
Asi mě omejou :-( objednala jsem před 10 dny svatební trika... měla jsem za to, že dodání je 7 dní.. dneska mi po mém dotazu, kde jako jsou napsali, že dodání je 15dní, ale možná to do čtvrtka stihnou :-N uáááá, já su tak blbéééé :-(
Odpovědět
Článek se načítá
evita: já taky gratuluju. Ještě v neděli to vypadalo, že se k tobě přidám, ale ne - byla jen jedna čárečka. No co, času ještě spoustu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evita: také gratuluji, my už se snažíme docela dlouho, ale zatím nic tak doufám že se brzy připojím...
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur, marrsee: držím palečky ;-) ;-) ;-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek tak to přeju hodně pevné nervy:-) ne, to už bude v pohodě, jsi už vdaná, my to řešíme se svatbou najednou a to je pěkně nároéčné, i ženich prohlásil, že kdyby to věděl, tak by si mě vzal už v listopadu :-D evita gratulace - je super, že Ti není špatně;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca no při představě, jaký mám ted nervy, a bylo bych těhotná, než se to uklidní(což v nejbližší době nebude), tak by to asi dopadlo špatně, já budu mít totiž s velkou pravděpodobností rizikáč :-( všem co toužíte po mímu přeju, aby se to co nejdříve splnilo:-)
Odpovědět
Dobré ranko... tak si říkám, že si nevzít už teď dovolenou byla pěkná blbost... mám pocit, že nestíhám nic ani do práce, ani na svatbu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) tak já jsem dnešní den začala svou dovču :-) a neudělala jsem špatně 8-) nyní razím ke kadeřnici :-) ... a omca - prý to chce hlavně klid (radí všichni ... ale nevím jak toho docílit ;-)) - od kdy máš dovču ty?
Odpovědět
zuzanka: dovču mám po svatbě - 3 týdny na rekonvalescenci a svatební cestu :-D Před svatbou jen ten zákonný pátek.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já se už těším na pátek, že padla, protože od pondělka mám dovolenou, abych to všechno do čtvrtka stihla, dneska vylezlo ze šéfa, že se mu hrozně uleví, až budu mít po svatbě, protože když vidí u mě na PC téma svtaba, tak by vyletěl z kůže, přitom práci nijak neomezuju, ale to ví; protože když ej vteřina, tak koukám na net, no, on to dělá taky, jemu spíš vadí to téma:-D jako chlap to prostě nechápe ]-(
Odpovědět
Asi jsem si taky měla vzít aspoň pár dní... jenže na druhou stranu - v práci aspoň můžu tisknout jmenovky a zbývající tiskoviny.. a to zadarmo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si v práci radši netisknu, tady je to nějak divně nastavený na šetřící program a vypadá to blbě, je fakt, že jsme ted museli měnit toner - ale zas nám vydržel rok a to jsem na něm tiskla fakt všechno na svatbu, a že toho bylo...
Odpovědět
leawil: to u nás kolegové občas tisknou barevně materiály na školení co pořádají, a to musí nějak vypadat.. takže šetřící program se nevede....
Odpovědět
Čau holky, jenom vás jdu pozdravit :-) Evita: mooc gratuluju :-) Jinak u nás je docela klid, jsem doma s mamkou, tak probíhá velký úklid..Dneska jsem dobalila svatební čokoládky, které jsem si myslela, že ani nebudou, tak jsem ráda, že to nakonec vyšlo :) Odpoledne jdu ještě za květinářem a na poslední domluvu kvůli sálu, mezitím řešíme stěhování, protože my spolu ještě nebydlíme a tam, kam se stěhujeme toho taky ještě moc není, tak to bud docela divoké :-) Ale co, aspoň se něco děje :-D Ale už to chci mít za sebou..nebo aspoň ten obřad..Pak to už uteče :-) Tak papá
Odpovědět
Profilova fotka
omca se máš, u nás se jen tisknou účty:-D takže je tu jen černobílá a doma teda máme taky černobílou, ale aspoň to vypadá dobře
Odpovědět
Tak jsem kolegyni dala přečíst naše svatební noviny (10 stran, ČB) a moc se jí líbily, jupí!! Tak teď jen nenápadně vytisknout a je to 8-)
Odpovědět
http://pocasi.elchron.cz/predpoved-fr... 8-)
Odpovědět
Tak koukám, že dneska odpoledne je to samý jájájismus.. tak si přidám - byla jsem vyzvednout šatky. A mám šílený strach, že se do nich třeba nevejdu :-(
Odpovědět
Omcamauta: já pro ně jedu zítra ráno :) A ty si je předtím nevyzkoušíš? :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?