Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak vidíš, dalších 10 dní jsou úřady pasé, takže to ani moc vyřešit nejde:-) tady doufám, že vycestovat na starý pas nebude problém na letišti
Odpovědět
Profilova fotka
otázka je, zda my ten oddací list nedostaneme až toho 11.5. - jestli pojedou mašiny na tohle... asi těžky, taky je to doklad
Odpovědět
leawil: jo, na starý pas normálně můžeš ještě 3 měsíce "legálně" vycestovat. Pak bys ho měla vyměnit (pokud jsi teda měníš příjmení).
Odpovědět
Profilova fotka
omca děkuji za info - příjmení neměním úplně zcela, pouze přidávám manžela ke svému:-D
Odpovědět
lea: wow... vždycky mě zajímalo - jak se to pak vejde do kolonek na formulářích? Já mám občas problém se svým současným příjmením... mít dvě takové, brrr :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca právě se na to psych. připravuju - že se nevejdu, úředníci jsou sto let za opicema a kolonky prostě nezvětší
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co to měly o víkendu, počasíčko vám taky vyšlo, co?? teda nesledovala jsem celou ČR, ale Ostrava slunečno měla, snad jste si to užili a teď .....Štěpánku pravou.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak u mě se dostavil svatební stres taky, navíc mě v něm silně podporuje moje maminka po telefonu, zatím šílí s koláčů, já mám strach aby bylo dost jídla, máme v plánu grilovanou kýtu plus nějaký sýr a zeleninu na raut, pán mi nechce říct kolik ale kolik nás bude ví tak snad bude všeho dost..jo a skoro manžela ze stresu zaměstnávám jinak, udělal na chodbu věšáky a já světe div se mám okopanou celou zahradu já říkala že si tu dovolenou nemám brát.... :-D :-D :-D , nejhorší ovšem příjde ve čtvrtek, koláče a kombinace s kadeřnicí..pátek zase koláče..a v sobotu o té radši nemluvím :-( :-( :-( když nemám věcvi pod kontrolou šílííím
Odpovědět
Profilova fotka
markys klííííííd, to bude dobrý:-) - nechceš mi toho svýho půjčit? ten můj mi už 3/4 roku upravuje upadlý pant u dvířek na kuchyňské lince:-D ale úspěch - včera opravil zámek u WC, co nefungoval asi 7 měsíců:-D
Odpovědět
No super, tak nám začali opravovat hlavní most... to bude ještě sranda dostat hosty na druhou stranu řeky na obřad a pak zpátky... jdu vytvářet mapy, nemáme šanci se udržet na dohled :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak to je taky dobrý - to bude zajímavá bojovka "Kdo najde nevěstu jako první":-D
Odpovědět
leawil: místní jsou značně zvýhodněni, mapy hotovy 8-) a taky mám hotové jmenovky, teď jen vytisknout, nastříhat a nalepit na čokoládky... odpolko jdem s Mauťou na druhé kolo lovu košile a vypadá to, že jsem to dostala, takže na svatbě by měl být už klid 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
natrix: koukám na další a další vaše fotečky, jsou fakt nádherné!!
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tý jo vy jste tady toho nakecaly, ale dočítat to nebudu :-D nat: moc gratuluju k manželství, fotečky od Zuzky Scharf jsou moc krásné, moc vám to oběma slušelo.... tak teď už se chvíle svobody krátí dalším nevěstinkám...... v pátek a v sobotu to zase vypukne :-) hlavně holky nestresujte a snažte se relaxovat!!!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
tichap: zkus se poptat asi v nějaké "pražské diskuzi" ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
tichap: já tě nevyhazuju :-N v Praze sice bydlím, ale svatba bude na Moravě. Myslím, že tu nemáme asi žádnou nevěstu, co se vdává v Praze... nebo jo? Přehlídla jsem někoho, kdyžtak se ozvěte a já se budu kát 8-) Já tě jen nasměrovávám tam, kde očekávám, že ti poradí líp (protože já třeba kosmetice moc nedám, takže v Praze žádnou ani neznám)...
Odpovědět
Profilova fotka
tichap: jestli se ti líbí jak jsem nalíčená tak ti jednu doporučím. Platila jsem 650,-- Kč a přijela za mnou do Prahy z Plzně cena je vč. dopravy
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
omca Tys "to" dostala teď? se máš, mně by "to" vyšlo nejsilněji právě v den svatby, takže nebudu přerušovat prášky obvyklou pauzou a najedu hned další platíčko - to by bylo příšerný, křeče, furt na záchodě -ee, děkuji nechci:-)
Odpovědět
leawil: já HA už skoro rok neberu, takže je to vždycky takové malé dobrodružství, kdy MS dorazí. Tentokrát mě celkem mile překvapila, protože si to stihnu odbýt před svatbou - bude svatební noc i intimnosti po celou dobu svatební cesty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca to je pravda, to bývá taková sázka do loterie:-) s pravidelností jsem měla celkem potíže, pak s pletí, bolestma a nesnesu každou HA, takže jsem ráda, že to teď jakž takž fachá, na mímo je ještě čas, takže dobrý, jen ta, co ted beru se nesmí moc často brát dlouho bez pauzy (jako jiné běžně 3 měsíce v kuse), což mě štve, ale experimentovat nechci
Odpovědět
leawil: tak my jsme si řekli, že na mimino máme taky čas... ten nejvyšší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tichap:krasa-nefertiti@seznam.cz jmenuje se Míša Švarcová ted jsem tam hodila pár nových fotek... tak se podívej... ale vždy dělá před svatbou zkoušku tak by jste se domlivily co by ti slušelo
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak pokud máte už klidný zázemí, tak proč ne:-) já do 1+kk se psem a 9 potkanama mímo opravdu nechci :-N bydení bude hotovo asi tak na léto až podzim - uvidíme, jak pohnou, zatím se to táhne - všude problémy - klasika - by mě zajímalo, jestli někdy proběhla nějaká stavba bez sebemenší komplikace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy teda ten dort... - hmm, chutnal tak skvěle, jak vypadal?:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
leawil: to radši ani nepiš, kolik máš starostí se stavěním... u nás to vypadá, že se do nějakýho taky pustíme (i když mě by zatím bohatě stačil 2+1 i s mimčem do budoucna), ale manžel na to má chuť, tak mě možná slina taky chytí ;-) ve čtvrtek máme schůzku s projektantem, tak jsem zvědavá, jak pochodíme....
Odpovědět
leawil: podnájem v Praze :-D ale až budu těhotná, stěhujem se do 3+1 na Moravě, který snad stihnem tou dobou i zrekonstruovat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?