Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
evit: ani nemluv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix - ale moc Ti to slušelo;-) takže zamaskovali dobře, já bych nikde nic nepoznala:-)
Odpovědět
Ahoj, tak jak? nervozita stoupá... kolegům jsem přivezla koláčky a cukroví, tak si chrochtali - škoda jen, že asi 7 je jich v USA na veletrhu... no co, těm dovezem po svatbě. Jinak na PPL sleduju, že dekorace na stůl už opustily depo a šmárujou si to k bráchovi 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca už to na mě taky dopadá, a to mám o trochu více času, mám sevřený žaludek, nemůžu moc jíst - to ze mě ty šaty spadnou :-N právě jsem dolepila košíčky na stůl, úterý, středa, čtvrtek neudělám nic, to od rána do večera někde lítám, možná v pátek nalepím ráno jmenovky . sobota je ve znamení koláčků, neděle na výletě ve vlaku, pak až pondělí odpoledne něco musím zvládnout - resp. všechno musím zvládnout, v úterý jsem vrchní dopravce (šaty, koláčky, cukroví, dort - prý čtyřpatrový :-o ), středa úklid, zdobení věže a hostiny, a pak už mě budou jen křísit:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo je to fofr jak to letí :-) :-) ... nervozita je - přiznávám - po velikonocích (jakmile jsem dorozdala poslední koláčky) dosedla a nějak se nechce pustit :-N Taky bych ráda pogratulovala všem novým mladým paním a přeji vše nej nej nej do manželského života 8-) A nám nevěstám přeji ještě hodně pevné nervy a počasí bez deště ;-)
Odpovědět
Dotaz - budete tady někdo dělat na svatbě tombolu? Furt nevím, jestli jo nebo ne....
Odpovědět
omca: my ji nakonec nedělali... ale díky všem za gratulace :-) už máme pár foteček od fotografky, tak můžete kouknout :-)
Odpovědět
natrix: šmíruju u vás v albu od rána, ty fotky jsou fakt nádherné!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
my tombolu dělat nebudeme
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už se nám to krátí, co? :-D jste nervózní? nebo zatím pohodička?
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: fotky náááááááááááááááááááááádhernééééééééééé, Zuzka S. je super.................... WOW :-) suzza: spíš pohodička - zakázala jsem si stresovat se, aby se mi neobjevil opar. Tak uvidíme v sobotu ráno ;-) omca: žádná tombola, budu ráda, když dodělám svat.noviny.... :-( ]-(
Odpovědět
evita: to já zjistila, že i ve vlaku se dá pracovat... pohla jsem jak se svatebníma novinama, tak jsem do excelu naťukala z různých papírků a sešitků kompletní svatební účetnictví 8-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
suzza žádná pohodička, šílím, ale momentálně s výběrem lina a dlažiček
Odpovědět
lea: aspoň nemáš čas, stresovat se svatbou... :-D :-D :-D u nás to bylo stejné, když jsme dva dny před svatbou malovali... :-D
Odpovědět
leawil: moje řeč... mám problém s bytem a vůbec netuším, kdy a jak to pořeším :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: ještě stíháš zařizovat byt? Tak to držím palečky, to je fakt o nervy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nat: máte vážně krásné fotečky :-) omca: U nás tombola nebude .... nějak na to ani není čas - budu ráda když stihneme náš svatební časopis :D Bydleníčko jsme zařizovali převážně vloni - nyní máme kde se vykoupat, najíst a vyspat ... tak zařizování šlo kvůli svatebním přípravám malinko stranou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak už jsem vložila pár foteček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suzza no moc nestíhám, ale už mám vybráno, ještě aby spolupracovali grafici s koupelnou, už to překopávají potřetí, a to jsem jim to i kreslila, přesně změřila, nascanovala a poslala - zas to přišlo blbě, takže se zítra jdu rozčilovat do prodejny natrix taky bych už chtěla malovat :-N ale to si ještě počkáme, i to už mám skoro jasno - ale nejdřív hrubé práce já si tak blahořečím, že jsem si většinu věcí na svatbu udělala už na podzim... nat - těším se na další fotečky od Zuzky, jsou fakt úžasný
Odpovědět
holky díky, eimmy: koukala jsem, krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix:děkuju taky máte krásné fotky.....
Odpovědět
Profilova fotka
potřetí? tak to přeju opravdu pevné nervy! Ale pak to bude určitě stát za to ;-)
Odpovědět
No já se právě o tombole i s případným seznamem "cen" zmínila před svědkem bráchou a je nadšen. Přislíbil, že mi nakoupí co bude potřeba, tak snad to klapne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud máš ve svědkovi (bráchovi) spojence, tak jen do toho :-) ... myslím že by to nemuselo být špatné :-) ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
suzza no to doufám už bych potřebovala aspoň jednu věc pustit z hlavy, o tom, že stále musím myslet na to, že mi nevolá účetní ohledně sociálky, co se musí do 30.4. zaplatit, ani nemluvím - další zbytečnost, co musím v hlavě držet
Odpovědět
Achjo, tak se vyloženě těším na vyřizování nových dokladů po svatbě... právě jsem se dozvěděla, že oddací list bude hotový ve středu po svatbě. V době, kdy já budu dávno v Praze balit na svatební cestu. Doufám, že nedostanu nějakou pokutu, když to začnu vyřizovat až se vrátím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca: máš na to myslim 3 tydny, nevím jistě
Odpovědět
evita: no právěže je to různé... všude píšou, že 8 dní... jenže už nikde nepíšou, že 8 dní od čeho? svatby? vydání oddacího listu? převzetí oddacího listu? vydání nové občanky? převzetí nové občanky? jsem z toho jelen :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca potěším Tě, četla jsem, že se ještě 10 dní v květnu nebudou vydávat žádné doklady, minesterstvo bude mít bloklé registry kvůli nějaké aktualizaci, taky to řeším, jelikož musím hlásit všude - finančák, sociálka, zdravotka... a jaksi bez OP to asi nejde, coź? no jsem na to zvědavá a celkem mě to děsí - doufám, že nebudou nějaké sankce, když je to jejich problém - ale známe úřady v ČR...
Odpovědět
leawil: to je mi celkem šumák, půlku května jsme na svatebce :-D spíš fakt řeším to, že nevím, které je to rozhodné datum... i když teda teď jo -na zdravotní pojišťovnu mám jít až s novou občankou... a matrika řekla, že oddací list (bez kterého občanka dělat nejde) bude hotový tak 29.4. :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?