Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Nejaktuálnější předpověď pro Brno a okolí, 25.4.2009 20 C, polojasno, možnost změny : 0%!!! :-D Juhůůůůůůůůůůůůůů
Odpovědět
Ale tož že jste to vy - pokud má někdo zájem o hambatou fotku, co mi tu mázli, šup do IP mailovou adresu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tý jo, fotečky pěkný, ale nedovedu si představit, že by se striptér kroutil jenom pro mě :-D to bych byla červená i na prstech u nohou :-D :-D ;-)
Odpovědět
Holky, ja se divala na dve stranky na pocasi a na meteocentrum je na 25.4. prset. :-(
Odpovědět
mikanek: však já taky byla :-D lumiha: nikdy není v celé republice úplně stejné počasí (speciálně pokud jde o déšť).... možná někde bude, ale beremkovým dubnovkám prostě ne! 8-)
Odpovědět
omcamauta: Ani nevis, jak si preju, abys mela pravdu!! :-D Ja se divala primo na Brno a okoli-na dvou rzunych strankach. A je to vicemene pravy opak, takze nevim, co si vybrat. :-S
Odpovědět
lumiha: byl mi zakoupen deštník. Já když mám deštník, tak neprší. Tak šup taky jeden pořídit ;-) no a kdyby náhodou fakt pršelo, tak holt s deštníkem nezmokneš :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky nebojte, ona se ta předpověď na příští víkend ještě hodněkrát změní ;-) a jak píše omca, tak prostě nevěstám pršet nebude! všem budeme držet palečky :-)
Odpovědět
pršení a jiné nesrovnalosti s počasím zakazuji..... (mám ale pro jistotu u kamaráda zamluvený atelier....)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky s hrůzou koukám na předpověď, tak snad nám aspoň nebude pršet, aby se dalo fotit venku :-)
Odpovědět
destnik uz mam. Taky jsem slysela, ze kdyz mas destnik, tak neprsi. ;-) Tak uz je doma! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to si ho půjdu taky obstarat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Bílé měli za hubičku v Jysku 8-)
Odpovědět
Jo a teda Omca chlubidlo přidala do albika svatební skleničky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám deštníky hned dva, u nás v opičích horách jeden fakt neví:-D omca se nedivím, žes byla červená až někde:-D já bych byla i na konečcích vlasů:-D jinak skleničky jsou moc pěkné
Odpovědět
leawil: díky, vyřídím - vybíral je totiž Mauťa. A vůbec byl skleničky jeho nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: jé, opravdu máš moc krásné skleničky i ty nehtíky :-) takové budou už na svatbu?
Odpovědět
mikanek: bude něco podobného, jen uvažuju o větším nazdobení - nějakou kytičku nebo tak - jak mám v albiku ;-) Napadlo mě na levý prsteník nechat udělat nějakou šipku, ať miláček vím, kam s prstýnkem :-D :-D
Odpovědět
Krásný víkend a těmtosobotovým nevěstám: Ať vám to vyjde, baby! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: přesně :-D ;-) taky jsem říkala, že mu musím ten správný prst označit, ale naštěstí to zvládl jen s kytičkou na nehtu prsteníčku bez šipky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky holky vše nej nej a hlavně ať výjde počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že počasí vyjde, pršet má jen dopoledne, pak už se to bude vybírat, takže na focení budou mít určo super;-)
Odpovědět
Ahoj, tak co, co, povídejte, přehánějte novomanželky. Včera jsem vám na férovku záviděla počasí - tady ve FM bylo teplíčko, modré nebe a bílé mráčky. Nádherné počasí pro svatbu!!
Odpovědět
ahojka holky, svatební den naprosto super, užila jsem si ho pořádnými doušky, opravdu super :-) , počasíčko nám přálo a vydařilo se všecho jak mělo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: já záviděla včerejší počasí tak napůl, sem tam sprchlo sem tam vysvitlo sluníčko, ale mráčky byly fur..pardubice..ale nakonec bych brala i tohle počasí hlavně at celou dobu neprší, ale trochu štěstíčka by napršet mohlo ne??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady počasí teda nic moc, zataženo, ale sprchlo vyjímečně - Severní Čechy:-) skia gratulace, doufám, že se můžeme těšit na fotečky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj a gratuluji všem čerstvě provdaným... :-)
Odpovědět
ahojky holky, no my to měli s adrenalinem, paní v salonu mi srazila šaty... už to vypadalo, že se vdám v těch, co jsem měla na převlečení... nakonec jsme to zvládli zamaskovat, ale ponaučení ro všechny nevdané - vyzkoušejte si šaty den před svatbou, i když vám je budou ,,jen prát a žehlit!" ale bylo to nádherné, moc se nám to líbilo, všichni byli spokojení, chválili nám to, ostuida žádná, nepovedlo se pár detailů, ale jinak super, myslím, že to byla vydařená svatba :-)
Odpovědět
natrix: gratulec!
Odpovědět
Profilova fotka
Všem, které to měly v sobotu, velké gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ted jsme na řadě my!!!!!!!!!!!! z 25.4.09!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holky, my celý víkend pekli cukroví u našich. A v sobotu jsem byla upravovat šaty, vybrala jsem i bižuterii a závoj mám svůj, byl mi v salonu pochvalen (je to jiny, nez mam v albu) a ted uz to utece jako voda...... :-S :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?