Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já včera nalepila etikety na víno, ted tisknu jmenovky - nakonec pro celou tabuli = 68 lidiček :-N A odpoledne je budu zdobit. Jsem nešťastná z té knihy hostů - v Tescu mají všechny ty bílé z ručního papíru takové hnusné, odrbané.... :-( nevím co na to vymyslím.....
Odpovědět
evita: kup bílou odrbanou (taky ji mám) a přelep nějakým hezkým papírem (nebo látkou) v barvě svatby 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,potrebujem poradiť nejaké dobré miesto na fotenie v blízkosti Prievidze,okrem Bojnického zámku. Svadbu mám teraz v sobotu a keby náhodou pršalo neviem,kde v interiéri by sme sa mohli nafotiť.Ďakujem
Odpovědět
darinka: zkus se zeptat spíš v nějaké diskuzi Prievidza a tak, tady jsme spíš Moravandy a Čecháčci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky nemám variantu na déšť :-( :-| ]-( 8-)
Odpovědět
a nebude pršet a nebude........
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to mám za 45 hodin......
Odpovědět
tak prý holky by nemělo na Moravě pršet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cauky holky moje svatebni :-) eimmy : tyy jo 45 hodin!! no...ja to rikala - tenhle mesic je nas osudovej....snad se tu aspon cas od casu sejdeme i v kvetnu a dalsich mesicich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita jak píše omca - olep to - http://www.beremese.cz/album/view.php... já lepila látku na obyč nelinkovaný blok s tvrdýma deskama tea sejdeme, pomluvíme nebo pochválíme manžílky, postěžujeme si a tak;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje...ted bezim spinkat...a fotky sem dam pozdeji - jsou strasne velike, takze je musim upravovat. ale budou...nebojte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea už se těšíme;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já, já, ehm... kámošky mi dneska uspořádaly rozlučku se svobodou! Dárečky, přáníčka... i pánský striptýz byl 8-) 8-)
Odpovědět
mas to za par holka :-D
Odpovědět
kami: striptýz, chápeš?? striptýz!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: takže soukromý striptýz, a jaký to bylo dobrýýýý???? :-D to u mě se chtěl před svatbou, když jsme byli na diskárně po hoodně dlouhý době, asi 14 dní před svatbou, svlíkat můj švagr (mladší brácha manžela), ale radši jsem mu to zatrhla :-D 8-) i když bych ho klidně nahýho vidět chtěla, má pěknou postavu x-) ;-)
Odpovědět
mikanek: huuuustýýýý.... celá tahle akcička byla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tak ty si měla rozlučku jako v americkým filmu i se striptérem..... :-D doufám, že budeš mít nějaký fotečky a že nám taky ukážeš nějakýho pořádnýho chlapa :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: ;-) :-D no tééééééééééda, a "stálo" to za to? ;-) :-N :-D já měla rozlučku ve vší počestnosti x-) No holky díky za rady, dnes se půjdu podívat do látek na něco vhodného a kdyžtak něco takového udělám,jak radíte. A jak jste to lepily? čím? a z druhé strany to vypadá jak? ]-( |-| 8-(
Odpovědět
mikanek: vdaná sotva čtrnáctdní a už se jí zapalujou lejtka :-D :-D evita: byla to děsná legrace, vlastně celý večer jsme se smály jako nikdy.... a hošan byl profík, asi je na rozjívené ženské zvyklý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: kdepak, to bylo ještě před svatbou, teď už musim ve vší početnosti krotit svoje myšlenky :-D hlavně, že jste si to všechny užily a kolik takovej profík stojí??? v červnu se mi vdává kamarádka, že bychom jí věnovaly něco obdobnýho :-D
Odpovědět
mikanek: netuším, já to dostala jako dárek od kamarádek 8-)
Odpovědět
Jo a jinak hlásím, že jsem ráno na poště vyzvedla balíček z Hong Kongu - ozdoby do vlasů a okvětní plátky v zelené. Trvalo jim to necelý týden 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta, prosím tě, odkud sis tak rychle objednala bižu? Ta v tvém albu se mi moc líbí a říkám si, kdybych potřebovala narychlo bižu měnit, že bys mi dala tip :-) Díky ! Jinak je to fakt drsný, jak se přehoupne ten "váš" měsíc, najednou jdou ty přípravy do finiše, už vidím, jak za měsíc budu zmatkovat já :-D
Odpovědět
laala: ebay, prodejce dailyallure 8-) si říkám, že mám asi fakt víc štěstí než rozumu.. normální doba dodání je 7-15 pracovních dní. U mě to stihli za 5 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca, díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca no paráda:-D pánský striptýz :-o :-D to mě určitě nečeká, my asi žádnou rozlučku řešit nebudeme, pro mě ji nikdo nezorganizuje:-( a chlapi - no nevím, možná si půjdou sednout do hospody, ale pochybuju, že se to bude lišit od běžných sedánků že Ti z druhýho konce světa tak rychle zaslali - to je paráda, já čekám už 14 dní na balíček z Prachatic ]-( asi budu muset dneska napsat, kde se to toulá, mám tam rukavičky na svatbu, tak bych to docela ráda před svatbou měla :-N
Odpovědět
Tak jsem do alba hodila fotky :-D
Odpovědět
Hmm, tak kdo to nestihl má smůlu, ta nejlepší fotka byla máznutá adminy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca já asi nestihla, ale chlápek doceal ujde:-) představivost máme dobrou:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?