Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
mikanek: nejdůležitější je, aby se to líbilo Vám... mě mamina taky říkala, že kdybychom se vzali jen se svědky a pak jim to oznamili, že by jim to nevadilo, ale kdyby to tak skutečně bylo, tak si myslím, že by jí to mrzelo... v první chvíli jsi ráda, že třeba ušetříš a někomu vyhovíš, ale pak toho stejně většinou lituješ... a holky, co už se vdaly skoro všechny co znám říkají, že znovu by to udělaly jinak a podle sebe!!!
Odpovědět
jinak u nás byly na svatbu pozitivní reakce jak u našich, tak u maminky nastávajícího i jeho bratra s rodinou, dokonce bych řekla, že z toho byli nadšení... moje maminka má teda tendence nám do toho trošku mluvit, ale já se nedám... občas teda v něčem třeba ustoupím, když uznám, že má pravdu, ale určitě ne v zásadních věcech, o kterých jsme přesvědčeni, že je chceme podle sebe ;-) :-)
Odpovědět
natrix: to moje mamka při žádosti o ruku málem dostala infarkt (tolik štěstí najednou) a moje teta (její ségra) když se to dozvěděla o pár hodin později tak se regulérně rozbulela, a jak tam tak vzlykala a přitom se smála, tak z ní vypadlo něco děsně k věci: No a oni nám minulý měsíc zdražili v oblíbené pekárně/cukrárně svatební koláčky, to jste to nemohli udělat dřív :-D To už jsem řvala smíchy i já.
Odpovědět
omca: :-D :-D :-D no u nás to tušili a bylo to docela napínavý, mamina dojela z nějakýho školení a tatínek měl zase odjet, potkali se doma asi na 5 min., tak zrovna byli požádaní o moji ruku, tak se jim zalskly a začervenaly oči a bylo... :-) :-D A ještě to vypadalo, že se nepotkají, pak by to šlo za dva dny, jenže Alešek měl koupenou kytici, která by asi zdechla... :-N :-D
Odpovědět
natrix: u nás se právě žádost o ruku konala místo přání k narozeninám. Jak tam k ní Mauta přistoupil s kytkou, tak čekala to klasické "všechno nejlepší k narozeninám" a z něj teda vypadlo, že by si mě chtěl vzít :-D A mamka nevěděla která bije, odpověď jsme z ní páčili ještě asi 10min.
Odpovědět
omca: tak to je taky dobrý :-D :-D :-D moje teta závidí, je jí 30, bakaláře dělala letos jako já a vdávat se měla před dvěma lety (nechápala sjem to, říkala, jak je hroznej a co všechno jí na něm vadí a pak přišla, že si ho vezme), 14 dní před svatbou to odpískala... spíš se snaží dělat, že je nad věcí, ale není...
Odpovědět
natrix: tak pokud jim to neklapalo, dobře udělala.
Odpovědět
omca: to určitě, jen nechápu, že si ho vůbec chtěla vzít, když jim to ani moc nefungovalo a on jí nevyhovoval...
Odpovědět
natrix: já dneska taky nechápu, s jakýma typama jsem kdysi chodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si bláhově myslela, že přítel aspoň záměr, že si mě chce vzít oznámí mým rodičům, ale k ničemu se neměl, tak jsem jim to prostě řekla sama :-) jsem si myslela, že bych to řekla, až bude většina domluvená a zařízená na svatbu, ale jak tak vidim maminu, tak ta musí mít čas na to, aby se na to v klidu připravila a rozdejchala to :-p omca: já na ty předešlé, radši nemyslim, kdo ví, jak by to dopadlo, kdybych s nima ještě chodila :-N
Odpovědět
omca :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak sjem to tu celé přelouskala a zjištuju, že jsem stejný cvok - požádána o rku jsem byla v červu a hned jsem začala jednat, šaty doma, skoro všechna výzdoba doma - prý sjem blázen, tak brzo. Hmmm, ale od listopadu máme doma čerstvý psí mimčo (snad všechno klapne) a začínáme s přestavbou podrkoví, takže pak už čas nebude. JInak natrix - proč zrovna užovka za přezdívku? :-D jinak zatím koukám, že na "čarodějnice" nás tu zatím moc není, že? v listopadu hodlám "přiškrtit" skoromanažela, aby došel na matriku a všechno to zařídil. Přece to nebudu dělat já, když to má na svém úřadě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Omca: tak mi dneska prisel mail z matriky, ze opravdu 1.kveten je nerealny, proste nemakaji a hotovo :-D takze to bude 30. dubna, na carodejnice:))))
Odpovědět
leawil: jakýho pejska? mě se to líbilo latinsky a taky jsem přírodní tvor, ta přezdívka vznikla před lety a používám ji na netu skoro všude, navíc celé je to natrix tesselata :-) Latina mě bavila a líbila se mi :-)
Odpovědět
tyweee: matrik je přece spoustu, co to zkusit jinde? I když teda 30.dubna je supr, budete mít spoustu dní na oslavu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyweee jasný, na čarodky to je nejlepší:-D snad nám to projde - ale jestli ne nám, tak nikomu, můj miláček sám oddává, tak by ho měli oddat, kdy a kde bude chtít ne?:-) natrix (užovko podplamatá:-D)- českýho strakatýho;-) v sobotu jedeme vybrat holčičku
Odpovědět
Profilova fotka
omca: ja vim,ale chci tam, kde mam trvaly - Libensky zamecek, tam se brali i nasi:))) Je to tam fakt pekny. Sic bydlim ted na Praze 15 a kousek mam obradni sin,ale to je takova ta klasicka komunisticka stavba, ze tam by me nikdo nedostal:)))
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: tak to mas dobry, ze oddava a tak si to muze zaridit:) Je fakt, ze to je takovy symbolicky datum, nebo spis vyznam toho dne - upalovani carodejnic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no drahá půlka pravila, že je to dobrý, že budem mít každoročně ohňostroj, a že když si na výročí nevzpomene večer u táboráku, tak to může ještě napravit druhý den pod třešní:-D
Odpovědět
leawil: jů, a už jste měli pejska, nebo to bude první? Já chovám šeltie, pejsánci, to je moje. :-)¨ :-D
Odpovědět
leawil: a má úplnou pravdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix měla jsem bígla - je v albu, u našich, je spíš pro postiženého bratra, pak jsem se odstěhovala, v podnájmu jsem měla zvěř zakázanou a ted bydlíme s miláčekm a ten přišel s nápadem "pes" tak na tom půl roku pracuju a snad to dopadne - čekám na toho vysněného už 6 let;-) on měl ovčáka, atkže ani pro jednoho to první nebude, ale bude náš první společný - takový dítě:-D se na sobotu těším jak malá, určitě budu fotit a pak sem hodím fotečku mé "druhé družičky":-) omcamauta - no má, proto jsem nic nenamítala:-) líbí se mi to a jdu vyfotit čarodějnici, co tam nesmí chybět:-D pak dám taky do alba
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak řešíte dárky rodičům jako poděkování za partnera? Dorty mi přijdou stupidní. Jednak jich asi bude dost a jednak se to sní a památka žádná. Přemýšlela jsem o koláži z našich společných fotek a jedna větší fotka mě s poděkováním za dceru a pro jeho rodiče s větší fotkou jeho s poděkováním za syna. ALe asi budu muset udělat celkem 3:-( neboť naši jsou rozvedení a je blbost dávat jim jeden společný dárek, že?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj leawil daj si do hladáčika vo fore "podakovanie rodičom" - je taká téma, určite sú tam dobré nápady, aj vinše. vyskúšaj. každá rada dobrá.
Odpovědět
Profilova fotka
"Svadobné noviny" - máte niektorá nápad ako sa také noviny robia, čo v nich musí byt?? vdaka
Odpovědět
Profilova fotka
eminee dík za tip mrknu, na oplátku mrkni do mého alba příprav - mám tam noviny a taky obsah - dá se dát ledacos, já to pojala trochu věděčtěji, prpotože budeme mít lidi takového zaměření na svatbě - takže vše možné staré tradice a tradice ve světe, co se vztahují ke svatbě a s tím spojených věcí, na rozptýlení hostů vtipy, citáty, horoskopy atd.
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska jsem se byla podivat po satech...No, byla jsem ve trech salonech v Ostrave, docela me zarazilo, ze ani v jednom mi nedovolili si saty vyfotit...Jinak pristup docela v poho, ale druha vec, co me zarazila tak bylo, ze mi pani nabidla saty La sposa z kolekce 2006 a byly za pujcovne 8000...Nevim, ale mě to přijde docela dost na to, že vlastně příští rok to budou už 3 roky staré šaty..Ale jinak byly hezké, škoda, že jsem se nemohla vyfotit.. Tak se mějte, papaa E. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak mám také příspěvek ke svatebním šatům. dneska jsem oblezla jen 3 salony a zabralo mi to 3 hodiny =-) jsem myslela, že to půjde ryhleji... ele:fotit jsme mohli, ale ztrácím se trochu ve výběru šatů. v prvním salonu mi paní doporučila šaty barvy champange, tak nevím, jestli zkusit netradiční nebo klasiku bílé |-| ale nejdražší, které jsem zkoušela byly do 7 tis., takže v Plzni jsou ceny úplně v pohodě 8-) až si dobiju baterii ve foťáku, tak sem hodím nějaké fotečky :-)
Odpovědět
Hmmm, tak to me mrzi, ze me to nedovolili :-( :-( O to právě jde, že pak už nevím, které jsem vyzkoušela v jiném salone a mám v tom zmatek :-| No ještě skočím do Zlína obhlédnout, co mají tam uvidíme.. Jinak s tou barvou - v jednom mi pani vylozene doporucila bílé, protože mám tmavé vlasy, tak se to víc hodí..Jinde mi ale rikala, ze je to jedno, takze asi fakt zalezi na tobe, jak se ti to libi.. Ty fotky mě ale štvou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ele: tak uvidíš v dalším studiu, ono se jich nechce ptát, jestli se můžeš vyfotit, ale hned to prostě udělat. v těch salonech jsem se míjela se 2 nevěstama a každá taky fotila ;-) je divný, že by to někde zakazovali :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?