Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se za 4 dný vdávám a mám trošku strach,.... uf uf
Odpovědět
eimmy: já za pět a už taky začínám být nervózní, hlavně doma místo podpory (teda teď myslím rodiče) padají hlášky typu, na co to máš, to je zbytečný, to je jenom maškara atp., ... celou dobu byli v pohodě a teď tohle a mě to fakt nepřipává, mám sto chutí se na všechno vykašlat... On má ty řeči hlavně tatínek a vím, že to nemyslí úplně vážně, ale fakt už toho mám nad hlavu - práce, škola, svatba a zároveň rekonstrukce už je na mě prostě trošku moc... :-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: taky mě naši akorát nervují.... začali nám ted do všeho mluvit .. ted když už se nedá nic dělat. jsem z toho na nervy
Odpovědět
eimmy: přesně tak, něco mám domluvený pomalu rok a teď najednou, pět dní před svatbou se tváří, že je to novinka a že je to blbost.... třeba fotografka - chtěla jsem fotit už od příprav, jsou z toho nádherné detaily. Tatínek:,,a na co tě bude fotit jak se budeš oblíkat?!"
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: PŘESNĚ!!! tak tohle taky řeší... a taky proč máme 2 fotografy ... ježiš protože je chceme ...proč nemáme klasickou svíčkovou a šunkovou rolku ... fakt bych s tím nejraději sekla a vzala se jen někde osamotě jen se svědkama.. nejvíc mě bude štvát o svatební den ty jejich pohledy....
Odpovědět
eim: tak tak... chceme se fotit na zámku, řešila jsem, jestli stačí hodina: ,,a na co tak dlouho, na co budete mít tolik fotek...." atd., atd., ... ježiš, tak budu načesaná, nalíčená, budu mít nádherný šaty a špičkovou fotografku, tak chci mít fotky na památku! a zrovna před chvilkou jsem říkala, že za stejný prachy jsme se mohli vzít na Mauritiusu a bylo by to bez keců... :-( On bude nakonec v pohodě, jenže já strašně špatně snáším stres, protože mám nějaký zdravotní problémy a tohle mě fakt doráží... :-( ;-(
Odpovědět
holky já se taky vdávám za 5 dní a snažím se na to moc nemyslet. navíc tchýně a tchán mají taky takové otázky typu, naco fotograf už při oblékání, to jez bytečné s výzdobou atd a atd. mě už je kolikrát tak špatně od žaludku, píchá mě na hrudníku ... zřejmě ze stresu, vy nemáte podobné stavy? Holky ať už je to za náma a užijeme si to a hlavně ať nám vyjde počasíčko.
Odpovědět
zuhur: a jak víš že by na Moravě mělo svítit sluníčko?
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: mám to taky tak říkám si že když už budu takhle upravená apod. tak že si to chci pořádně užít a mít na to vzpomínku. já jsem taky strašný nervák.. nebo spíš si všechno strašně beru... pak nad tím přemýšlím a je mi to líto
Odpovědět
eim: tak to jsme dvě... ski: já jsem nervóznía je mi špatně od žaludku, ale to mám díky zdrav. problémům pravidelně, stres to však výrazně zhoršuje... no já snad svatební den prozvracím a nedostanus e ani z domu... :-(
Odpovědět
natrix:tak to jsme taky dvě co si myslím že celý den prozvracím ... a s tím domem, a tak jsem se na tu svatbu těšila a teď mám stres. a píchání na tom hrudníku nemáš?
Odpovědět
ski: ne to nemám... taky jsem se těšila, plánovala, chystala, nakupovala, řešila a zařizovala a teď mám chuť se na to vykašlat. Vdát se jen ve čtyřech, se svědkama... Oni si prostě ti okolo neuvědomujou, že i když třeba pomáhají, tak nevěsta prostě dělá 85% všehoa to jsou mraky činností, které oni ani nezaregistrují, ale na mě už je toho dohromady fakt moc...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
skia, natrix - jsem stejný nervák, problémy se žaludkem už mám taky a ted do toho jsou komplikace se stavbou - zmršili nám koupelnu, přestože se jim řeklo, kde má být vývod na pračku... když jsem to viděla, normálně jsem se rozbrečela, už to taky špatně snáším, ale snad to ještě půjde předělat, jen se to prodraží:-( připadá mi, že jsem na všechno sama... zatím mi teda naštěstí do svatby nikdo nekecá a když se někdo na něco zeptá ženich - "já nic nevím, zeptejte se nevěsty" ale holky, to zvládneme, hlavně hlavu vzhůru a ve svatební den se na všechno a všechny vykašlat a užívat si to, přípravy chci taky fotit, jen to bude budoucí švagrová, myslím, že fotí slušně, tak uvidíme - do toho mi nikdo nekecá, dneska přišlíbil foťák další kamarád (prý nerad fotí v interiéru, tak jsem ho uklidnila, že tam to bude fotit profesionál a my si budeme hrát venku)
Odpovědět
lea: tak to naštěstí nastávající stojí při mě a snaží se mi pomáhat a uklidňovat... a dneska dokonce poprvé ocenil, co všechno jsem udělala! A řekl, že si toho strašně váží a je moc rád! Tak to jsem na něj nevěřícně zírala... :-) :-D
Odpovědět
holky musíme se podržet, fakt mě taky přijde, že nikdo nevidí, kolik toho má nevěsta na práci. taky jsem si říkala, že jsem radši mohla udělat svatbu jen někde u moře a bylo by to ... aspoň by do toho nikdo nekecal. no já jsu zvědavá na všechno. už aby to bylo, je to nekonečné čekat na tu sobotu, určitě se to potáhne. a holky musíme sledovat to počasí a přát si sluníčko. nic jdu hodit relax, je toho vážně taky moc na mě ...
Odpovědět
ski: tak tak... no já jdu pomoct lepit ty etikety, aby to ten můj nedělal sám...
Odpovědět
Profilova fotka
natrix no tak na to furt čekám, na to uznání:-) zatím za něj posílám poslední oznamko které nebyl schopen předat kamarádovi svědkovi 2 měsíce, takže jsem to vzdala a posílám ho poštou... (adresu jsem si musela najít na netu) stále hází oči v sloup, když něco zmíním, co je třeba, a zda by to mohl zařídit, nebo zda to už zařídil :-( ]-( kdyby neměl takovou super sekretářku, tak není ani občerstvení, daly jsme to dohromady za něj... hlavně, že má cimbál na 2 hodiny (to je jediný, co zařídil, o cimbál jsem celkem ani nestála :-N), nojo chlap - doufám, že aspoň za mě vynadá těm dělníkům za tu koupelnu ale snad všechno podstatné už je, jen se stále neozvali z restauračky s rozpočtem - taky si dávají na čas taky mám občas chuť se vším praštit, ale když už jsem do toho vložila tolik energie, přece to teď nevzdám - chtělo by to horkou vanu, ale ta bude až v noovém, takže jdu hodit dlouhou sprchu:-D takže skiasl - určitě hoď relax;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se vám zdá,že to co jste připravovali celý rok teď během těch 4 dnů nemůže dokončit? Mě přijde, že je to nemožný... je toho najednou nějak moc ne? Jak jsem byla pořád v klidu tak začínám být nervozní.. :-S
Odpovědět
lea: vanu bych si dala, ale koupelna, ve které bude vana bude hotová tak za 2 roky... bar: jo takovej pocit mám taky, hlavně nějak ztrácím chuť...
Odpovědět
natrix: jo tak to jsme na tom stejně... jak jsem si říkala, že přípravy jsou fajn, tak teď už si říkám ať už je konečně po a bude snad klid.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix jsem bez vany asi 4 roky a cca asi rok ještě budu, docela mi chybí, hlavně v zimě, když přijdu totálně promrzlá ach jo, už aby tohle všechno bylo taky hotový barnab myslím, že ten pocit - ať je to už za mnou tu budeme mít pomalu všechny, a jen doufám, že si to nakonec užijeme, jako ty, co už to mají za sebou;-) že si pak řekneme, že to byly zbytečný nervy a že to bylo všechno krásný
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, teda koukám, jak jste o prodlouženém víkendu pilně psaly, jsem měla co dělat, dočítat ;-) zuhur: máš krásné fotečky, moc vám to na nich oběma sluší :-) já mám v plánu si objednat fotečky do alba a pak jsem myslela si nechat udělat fotoknihu a tam dát fotečky s průřezem svatebního dne, ale teď nevím, jestli to nenechám jen na albu, přece jen fotokniha stojí skoro 3tis.... :-N jak to budeš řešit ty??? holky, nestresujte se, já jsem na svatbě zjistila, že řešit malinké detaily je zbytečné....a hlavně se nesmí nikomu sdělovat, protože to prostě nikdo nepochopí :-S to kecání do příprav jsem taky měla, ale nakonec se výzdoba v restauraci líbila, to samé svatební noviny....ty sklidily velký úspěch, což jsem ráda.... vyplnili jsme s nimi prostor, když jsme se byli po jídle fotit ;-) každému se svatba líbila, akorát můj táta je na všech fotkách jak morous, prostě se divil, proč jsme to měli tak a tak.... kapela nestála za nic, z hostiny šel hladový (asi si myslel, že ho budu obsluhovat na rautu já :-| ).... tohle mi od něho hrozně mrzí, ale prostě nikdo nemůže být spokojený.... hlavně, že se svatba líbí snoubencům a v globálu všem ostatním.... morousové se vždycky najdou...nebojte, všechno dobře dopadne ;-)
Odpovědět
lea: tak to já jsem bez vany teprve asi 3 roky, protože bude v koupelně dole, do naší koupelny jsem ji nechtěla a teď pláču... :-N :-D mik: tak to je super, že i přes tohle všechno jste si to dokázali užít, to máme taky naději :-) :-D
Odpovědět
Ahoj... já si taky myslím, že fakt nemá smysl se příliš vzrušovat detaily. Mě momentálně nejvíc tíží, kdy se uleví mámě a doufám, že si zvládne s mým manžou zaploužit aspoň jeden taneček :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek no jaktože sis nevzala zástěrku a všechny neobskakovala:-D to já mám nařízeno od mámy a přítelovy sekretářky být ve svtaební den nevěstou a ne organizátorem:-D tak to zkusím splnit natrix no vidíš, tak hlavně když se jí pak konečně dočkáš;-) to já mám jasno - vana bude a k ní zástěna na sprchování, jen tam dneska nebyli instalatéři, takže stále nikdo o předělávce neví :-S snad to zítra zařídí miláček, já musím do práce a ted jsem oběhala grafické návrhy obkladů, zdala změny a budu doufat, že už to konečně udělají dle mých představ - chjo omca - to máš recht, že nějaké detaily výzdoby a spo.jsou proti zdraví členů rodiny totální prkotina - moc Ti přeju, aby se mamince ulevilo, taky doufáme, že to přítelova 97letá babička zvládne, vychovala ho, takže je to důležitá osůbka - vymýšlíme sedátko a silné chlapy, kteří by ji odnesli na věž
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: taky jsem si to říkala, že takovou měl asi můj taťka představu, abych každýho obskakovala s jídlem... já jsem myslela, že každej dospělej člověk ví, co má dělat s jídlem na rautu :-D :-| táta mi mrzí, ten jedinej remcá, jaký jsme to měli......a měli mít, ale on už je prostě takovej ]-( nat: vy si předěláváte domeček nebo byt??
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: no jooooo, rýpalové budou vždy a všude...... i my je máme už ted před svatbou 8-( Jedna rada: jedním uchem dovnitř, druhým ven..... Holčinky, co to máte čerstvě za sebou - veliké gratulace!!!!!!!!!!!!!!! Už se nám to tu pěkně třídí, na ty co jsou paní a na ty co nervozne očekávají tu velkou událost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D Ježkovy voči, začínám mít taky motýlky v břiše. Momentálně se učíme slib, teda už to umíme, ale máme strach, že se stejně zaseknem - bud dojetím nebo smíchem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita ještěže my to máme úřední a stačí tam říct jen ANo, už bych asi nezvládla se naučit slib - bych místo toho tam začala recitovat druhy dlaždic, sprchových zástěn a typy zavírání šuplíků v kuchyni:-D mikanek miláčkův tatínek je taky občas morous, ale myslím, že tady rýpat nebude, spíš by rýpal do maminky a tomu předejdeme tím, že je rozsadíme, stejně jak ty moje rozvedené a spolu se nebavící - jen je děs, že musím řešit ještě tyhle věci ]-(
Odpovědět
leawil: tak nakonec fizelinu uz ve stredne zelene nemaji (tys to urcite vykoupila cele ]-( ) bude netkana textilie.
Odpovědět
Evit: máš dalšího kopírátora, břečťanové srdce na nevěstino auto taky bude 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?