Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
pavka: neboj, to přide 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: náramek asi ne, zatim nevím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavka: to přeci není problém, ale výhoda, a já to mám stejné, vůbec nejsem nervozni
Odpovědět
evita: no jéje, vždyť na ruce vlastně budu mít pompadurku. A jéje, musím ji ušít :-D :-D
Odpovědět
Evita: uháním fotografku neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, ani já nejsem vůbec nervozní, zítra si jedu pro šaty, dnes jsem si koupila něco na převlečení na večerní párty a tak to zatím vychází, jen aby mi šaty byly ;-)
Odpovědět
andrea: což mi připomíná, že bych se měla objednat na zkoušku šatů před svatbou. Pokud mi nebudou, tak fakt netuším, co bych tak jako dělala :-D :-D Jo a jinak hlásím, že poctivě už druhý den chodím v práci ve svatebních botách, ať si na ně zvyknu. A zatím v poho 8-)
Odpovědět
omca - já jsem rozcházela, ale nakonec jsem si dala pro jistotu náplasti. Vydržela jsem to nakonec v bodičkách celý den ;-)
Odpovědět
zuhur: no já se nebojím ani tak puchýřů, ale spíš toho, že si rozbiju tlamičku :-D nejsem na podpatky zvyklá, takže trénuju hlavně plynulou chůzi :-N :-D :-D puchýřek za 2 dny zatím žádný, ťuk ťuk.
Odpovědět
Tak to jo, já jsem nosila podpadky dřív hodně - přeci jenom nemám ani těch 160cm, tak aby si mě vůbec nějaký ten chlap všiml, ale od té doby co jsem měla přítele - teď již manžela, tak jsem hodně zpohodlněla :-D :-N Mimochodem, teď jsem koukala na botky - no podrážka dobrý, ale asi budou už k nepoužití - dost mi je pošlapali a podřeli, ach jo a já bych je přitom využila :-( ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak už mám profi fotečky, tak jsem si do albíčka dala výběr ;-)
Odpovědět
mikanek: žjóva, parádní fotečky, moc vám to sluší!!
Odpovědět
Článek se načítá
mikanek: krraaaaasnééé fotečky!!! Opravdu podařené, sekne vám to tam.
Odpovědět
Já už to chcu mět taky za sebou a čekat na fotečky :-D :-D
Odpovědět
elenore: já si hlavně říkám, že po svatbě už nemůžu na beremko ani páchnout, nebo si budu říkat, co všechno jsem měla ještě zařídit a vyřídit a udělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: parááááááááádníííí fotečky!!!!!!!!!!!!!!!! mělas nádhernou kytičku!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak dneska už jsme rozvezli výslužky tak něco máme za sebou, zítra jodpoledne pojedem pro dortík, přijede mi brácha a ségra tak už se na ně těším. Jo jinak už vím kdy se budem úplně stěhovat 14.4 v 9:00h nám předají klíče hurá........ :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) mikanek: fotky jsou úžasné, fakt krásné!!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
omcamauta: tak to máš recht :-D :-D :-D já už vymýšlím teď, co všechno nestihnu :-D ale kašlu na to :-p I když teď jsem zrovna uvažovala, jaké má Mikanek krasne fotky a jestli je budem mít taky tak hezké :-D No nějak to dopadne.
Odpovědět
marrsee: s počáskem to zatím vypadá dobře, tak neboj, ostatní bude taky OK ;-) V kolik hodin to máte?
Odpovědět
Jo a holky - co dáváte rodičům? Jestli něco dáváte? Já jsem něco chtěla, ale teď nevím nevím, jak to dopadne..
Odpovědět
elenore: budu objednávat jedlé fotografie na dort a bud koupim nějaky ovocny jednopatrovy nebo marlenku a placnu to na to. Jako "dekovaci dorty". Jine darky neplanujem.
Odpovědět
Profilova fotka
omca náramek neplánuju - protože budu mít rukavičky - takže přes ně už nic rvát nechci ele - já dáváám rodičům koláž z našich fotek - velikost A2 mikánek krásné fotečky, takové mít nebudeme:-( laici to nezvládnou a profesionálka vybraná miláček takové nápady nemá a bude fotit jen na radnici jinak holky - ten můj přišel dom a hned mezi dveřma hlásil, že máme kapelu - cikánský cimbál:-D jen poněku zapomněl, kam ho asi narveme ]-( no aŤ se stará
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata, moc děkuju za pochvalu. já jsem ráda, že jsem dala na doporučení plzeňských nevěst s typem na pana fotografa ;-) fotky jsou krásné, nafoceno jich máme 400 ks, tak už jen zbývá vybrat nějaký do alba.... to bude asi oříšek :-N leawil: nebuj, taky budete mít krásné fotky..... já jsem ráda, že jsou takové ty klasické akorát s rodinou a co jsme se fotili už samy, tak jsme prostě jen pózovali a fotograf cvakal podle sebe ;-) takhle bych ti to poradila říct to té tvojí... my jsme mu do toho taky občas kecali, kam bychom chtěli jít vyfotit, tak to té tvojí taky navrhněte ;-) marrsee, andrea, pavka: buďte rádi, že nejste "zatím" nervózní, na mě to padlo asi až když jsem stála před oddávajícím.... počasí má vydržet, takže další věci zvládnout, už bude brnkačka ;-)
Odpovědět
ahoj holky, kupovala jste některá hélium do balonků?
Odpovědět
Profilova fotka
nat: původně jsme chtěli, ale nakonec se nám za to nechtělo dávat přes tisícovku.... :-(
Odpovědět
natrix: balonky nakonec mít nebudeme.
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek ta naše mimo radnici nefotí:-/ nevím, proč si ji ženich vybral venku nás budou fotit kamarádi - sice si můžu vyýšket, ale obávám se, že to dle představ nebude, když někdo nefotí profesionálně, nebo nemá představivost jako já, a sama se bohužel nenafotím :-S nojo, holt budou obyč fotky "na stojáka", já už nemám sílu nic vymýšlet a nic zařizovat, včera jsem do půlnoci vymýšlela koupelny a paradoxně se mi zdálo o kuchyni jo a vypadá to, že šatičky asi nakonec budou jako svatební dar :-N
Odpovědět
lea: tak apsoň nějaká dobrá zpráva :-) ;-) neboj, budete mít krásné fotky, dopadne to dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix dík za povzbuzení:-) hlavně musí klapnout počasí a tím pádem focení venku v parku, tam mám docela slušné představy, asi to bude blbý, ale na hostině budu mít foťák už v ruce taky, chci si nafotit detaily, které nikdo jiný nevidí a balonky u nás budou - bez helia - budou viset po dvojičkách bílá-zelená na oknech a na zábradlí věže
Odpovědět
Profilova fotka
elenore: Ahoj máme to v 11:30h
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?