Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Zuhur, Mikanek: velkáááá gratulacee, počasí vám fakt vyšlo na jedničku, to budou krásné fotečky :-) No už mě to nějak začíná taky chytat, jak to tady tak čtu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur, mikanek taky se přidávám ke gratulacím!!! věřím, že vše vyšlo dle představ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se s gratulací pro mladé paní ...dámy byly jste jak princezny :-) Hodně hodně štěstíčka do života :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré pondělní ránko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak kdo je na řadě tento týden? :-D pavka411 marrsee ......? Ufff, už má z toho motýly v břiše, jak to tu čtu a prožívám! :-D
Odpovědět
mikanek: gratuluju mladá paní :-D vyšlo nám to krásně,že?
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: ahoooooooooj, kdy budou fotečky????? :-N
Odpovědět
Dobré ranko! Jo, my chceme fotečky! Víc a víc 8-) :-D
Odpovědět
ahoj holky :-) no já měla nervovou krizi asi před 14 dny, teď jsem kupodivu v klidu, ale předpokládám, že to dlouho nevydrží... :-N :-D
Odpovědět
zuhur, mikanek - holky gratuluju, hodně štěstí a trpělivosti!
Odpovědět
No trochu závidím těm, co mají ty stresy už za sebou..Jak to tady čtu, tak mě to chytá čím dál víc..Já teď vyrážím do města dokoupit mašličky na vývazky a ještě nějaké hezké srdíčkové nálepky na výslužky..Tak papááá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak už to mám bohužel za sebou. Bylo to super, vše vyšlo jak mělo, hlavně to počasí. Strašně rychle to uteklo, hned bych si to zopakovala znovu. Ale nervy byly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: Tak velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!! Čekáme netrpělivě na fotečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky děvčata, moc děkuju za přáníčka ;-) zuhur: moc ti to slušelo, to mi jsme se při spěchu zapomněli s taťkou vyfotit, když mě vyváděl před domem... verunka: já už bych to znova asi nechtěla, nervíky byly se zařizováním, ve svatební den už jsem byla v klidu, ale už jsem ráda, že to mám za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evita_ij: Přesně tak teď tenhle víkend jsme na řadě my dvě o nikom jiném tu ani nevím... Už se na to těším, ale zárověň se toho bojím... :-) verunka8: gratuluji..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
již vdané paní.... počasí nám vyšlo perfektně, nečekala bych, že na začátku dubna budeme mít počasí jako v létě :-) ostatním nevěstinkám, na které ještě jejich velký den čeká přeji také takové nádherné počasí...pak už jde všechno samo ;-) z mých velkých příprav největší úspěch sklidili svatební noviny, každý mi je pochválil, jaký to byl výborný nápad, ještě jsem si stihla ukořistit jedny na památku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek gratulace:-D
Odpovědět
mikanek: počasí jste měli mnohem lepší než v létě, kdy bývá vedro až moc. Sobota byla naprosto svatbově boží!
Odpovědět
veru: ahojky mladá paní :-D Mikanek: aby nedošlo k omylu - na fotce je se mnou ženich ;-) teď již manžel
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak o je s vývazkama? to je myrtaplus mašlička nebo stačí jen myrta?
Odpovědět
Tak jsem zase dvě fotečky přidala - zatím jen od tchána. Kamarádka fotografka dodá snad ještě v tomto týdnu.
Odpovědět
eimmy: dává se myrta s jednoduchou bílou mašličkou, ale poslední dobou je ta mašlička nahrazovaná zdobenějšíma vývazkama a mnohdy už jsou jen vývazky bez myrty... ale myrtu bez mašliček jsem ještě neviděla ;-) :-)
Odpovědět
eimmy: přesně jak říká natrix. My třeba budeme mít mašličky bez myrty...
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: mě je to jasný, neboj, nemyslím si, že je to tvůj taťka :-D já jen, že tě takhle vyvádí ven k autu a to mě ved táta a s tím žádnou fotečku zatím doma nemám, ale chtěla bych s ním být někde vyfocená ;-) i když jsem každýmu říkala, aby pořád fotili, tak těch fotek moc není.... už abych měla od profesionálů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur měli jste krásný dort:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur: opravdu moc krásný dortík... Holky já jsem tak strašně nervózní, to je hrůza, zítra už jedem pro cukroví, pro ndortík pojedem ve čtvrtek, já se bojím že nic nebudu stíhat... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee všechno dobře dopadne;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavu vzhůru, marrsee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Hlavně klid! My byli včera konečně domluvit podrobnosti v restauraci. Takže: oběd 13:30 - 14:00 tradiční polévka s játr.knedlíčky a domácími nudlemi (musím poprosit strýce). Jako druhý chod maso dvou druhů s vajíčkem na tom, plus americký brambor, obloha.... Na 18 hodin raut. Dovolí nám si vzít vlastní víno a slivovici. Od nich musíme vzít min. 6 litrů tvrdého alkoholu. Cukroví a pochutiny vlastní. Výzdoba jejich - do fialovo růžova - moc krásné. Včetně kytek na stolech. Mám za úkol udělat zasedací pořádek, prý je to o 100% lepší a není chaoz. Naši nejdřív byli proti tomu, když jsem s tím přišla, tak jsem byla ráda, že pan provozní tohle řekl a naši to museli vzít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A taky jsme včera dokončili přípravu na faře. Poslední schůzka je den předem v kostele, řekneme se co a jak a kde. :-N Miláček včera začal být nervozni, když už tak slyšel všechno konkrétně, tak to na něj padlo :-D prý je to už reálné! hello, vítej v klubu! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Vdané paní, jak jste to teda měli nakonec s focením - kdy jste šly? - počasí jste měly perfektní až do večera, tak se moc těšíme na krásné jasné fotečky! :-N :-N :-N :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mě dneska dopoledne volala kamaráka a řekla mi že nám na svatbu nepůjde, prý tam nikoho nezná, strašně mě to mrzí a myslím že to bylo slyšet i v telefonu... :-( :-( :-( :-( Nějak se nám vše kazí .....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?