Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim tak jsem právě řešila vítací přípitek před restaurací, vzhledem k tomu že muj partner bude řídit si bude připíjet džusem :-)Ale rozbitý talíř nás nemine, ale brindák nechceme :-D Jsou to holt starosti
Odpovědět
Ahoj holky, skočila jsem vás jen pozdravit a pak pomažu do postele - no asi za hodinu :-D :-D :-D Vždycky se najde aspoň něco co nevyjde, takže hlásím: dort nám udělali v opačné kombinaci barev, zbláznila se tiskárna - cedulky ke stolu jsem psala na poslední chvíli ručně, díky tomu nemám ani svatební noviny se kterýma jsem si hrála dva měsíce, jo a taťkovi zřejmě definitivně odešla kamera ani ne dva roky stará, tak nevím hlavně, že ten ženich slíbil, že se opravdu dostaví :-D :-D :-D :-D :-D Přeju vám krásnou dobrou noc a držím palečky nám všem co máme den "D" zítra aby nám to vyšlo.
Odpovědět
Zuhur: držíme palce, neboooj, bez komplikaci by to nešlo :-) I když těch novin je škoda..nedá se nic dělat. Tak si to hlavně užijte!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně štěstíčka.... a myslím, že za měsíc už se těm POHROMÁM budete jen smát, takže kliiiiid, krásné sníky a krásný zítřejší den :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, chci vas jen pozdravit, zitra uz TO je, a uz jdu do hajan :-) . jejej, zuhur ma stejne myslenky ;-) , tak preju tobe i vsem dalsim co jsou take zitra az se vam to holky vydari tak jak jsme si prali. a potvrzuji zuhur - vzdycky neco nevyjde..nam se taky trosku "system zbortil"...ale nejhorsi je, ze nam nejmilejsi lidi marodi...ale aspon na chvili prijedou...ale nebodou az do vecera ;-( ale pocasi vyslo krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
SLEČNY já jak to čtu tak mi jdou slzyčky do očí, takové ty dojákovské, užijte si posledních pár hodin oslovení, pak už pro vás nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holkám vychází počasí úplně pohádkově, od rána to tu svítí, tak snad to všechny dnes zvládnou:-) právě hlásí 18-22°C ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, holčinky,počasí paráda!!!!!!!!!!!!!! týýýý joooo to je vzrůšo to tady začínáme prožívat jak blázen co ? se to rozjíždí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Slečny, na dálku hodně štěstí a at vse vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Všem hodně štěstíčka přeji také ... počasí vám vychazí báječně ... to je skvělé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přeju všem kdo si vybrali dnešní den, strašně mooooc štěstí!!!! Máte skvělý počasí a určitě všechno vyjde podle vašich představ!!! ;-) A nám ostatním se to krátí a krátí a krátí .............. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
my se právě vrátili z Makra - nakoupeny kelínky, frťánky, becher, dáreček pro babičku - jdu balit
Odpovědět
Profilova fotka
pavka411: Tak nás už to čeká za pár dní...už jsem docela nervozní a přemýšlím co kde jak kdy a aby vše vyšlo, mamka a babička aby byli v pořádku a mohli jít na svadbu, obě máme v nemocnici a do toho se ještě stěhujem, aby všeho nebylo málo...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, tak se hlásí jedna paní :-D :-D :-D Celá svatba byla naprosto fantastická, užívali jsme si každou minutu. Do postele jsme se dostali až dnes ráno ve čtyři, takže jsme spali jen čtyři hodiy - za chvíli asi odpadnu :-D :-D :-D Sluníčko svítilo, bylo nádherně, jediný stinný mráček byl, že nemohla přijít moje 92letá babička, která má zánět průdušek a necítila se ani na obřad. Všem budoucím nevěstám radím - dejte si po ránu panáka - já normálně nepiju, tak jsem si dala půl štamprlátka meruňkovice (dobře jsem udělala - byla silná) a nervozita se ani pořádně nestihla dostavit ;-) Dokonce jsem vnímala hudbu i proslov oddávajícího a to si často nevěsty stěžují, že to nevzládají ani vnímat. Pan oddávají se celou dobu usmíval jako sluníčko a byl hrozně prima. Hostina pak byla naprosto fantastická - strašně moc jídla zbylo, takže celý týden nemusím ani vařit ani nakupovat :-D :-D :-D Focení bylo fantastické, jen ke konci už hodně únavné, strašně mě bolely nohy a vzhledem k tomu, že jsme si nevzali nic k pití, tak jsme málem lekli. Při čtení přáníček jsme si odpočali a pak řádili až do rána. Bylo to hrozně mooooooooooooooooooooooc fajn a vážně bych si to zopakovala ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: moc Ti gratuluji....mě už to čeká ani ne za týden a už mám nervíky na pochodu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: koukej udělat fotoalbum už se moc těším a hoď ještě nějakou inspiračku... ;-)
Odpovědět
Marrsee - fotoalbum bude, ale momentálně nemáme jedinou fotku :-( Kamarádka fotografka dodá fotečky do středy a než to pozbírám od lidí................ Foto z příprav jsem chtěla dodat, ale foťák se včera odpoledne zasekl a ještě se nám s ním nepodařilo hnout ]-( Jinak ty nervy na pochodu chápu - v pátek jsem málem vraždila jak už jsem byla nervní :-D :-D
Odpovědět
holky já to mám za 12 dní a mám teda nervy nadranc ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: no to věřím tak to nevím co budu dělat já v pátek, když už je mám teď :-) , jinak počasíčko vám vyšlo a já se budu modlit ať aspoň neprší, zatím nám hlásí přeháňky.... Skiasl: no já to mám už za 5 dní, vše tak nějak rychle uteklo... ;-)
Odpovědět
marrsee: a všechno už máš nachystané? mě to vůbec nepřišlo, až jsme začali stříhat mašle a dělat výzdobu ...
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur gratulacééé, pani:-) je super, že jste si to užili, to si zatím vůbec nedokážu představit, že si to užiju :-N
Odpovědět
Tak aspoň jedna se našla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: krásná nevěsta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! těšíme se na další fotečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Velikánská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Zuhur: ahoj paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
konečně trocha klidu, tak se vám jdu hned nahlásit :-D po menších komplikacích vše dopadlo jak má a byla velká spokojenost, hrozně mi ten den utekl, ale myslím, že se vše povedlo, končili jsme s kapelou před půl 3 a domů jsme dorazili před 4... počasí byla paráááááda :-D doma ve foťáku mám akorát pár foteček z příprav, tak se pokusím něco přidat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: a další PANI je tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AHOOOOOOOOOOOOOJ, hodně moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) až bude chvíle času, tak nám povíš o komplikacích a nemůžu se dočkat fotek!!!!!!!!!!!!!!!! :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: také přeji hodně štěstíčka mladá PANÍ :-) x-) na fotky už netrpělivě čekáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji děkuji :-D na fotky hned vlítnu.... ;-)
Odpovědět
mik: taky gratuluju! :-) jinak holky, já teda nějak nestíhám... teda stíhám, ale beremko už k tomu moc nestíhám... ale těším se na všechny vaše svatbičky :-)
Odpovědět
mikanek: ahoj paní ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: nazdárek ;-) holky, tak svatbička krásná, nějak všechno utíkalo hrozně rychle a už to mám za sebou :-D komplikace byly u zdobení aut, paní květinářka ženichovi nepředala myrty do oken, takže nakonec tam svatebčani naaranžovali zbytky větviček co byly jako vývazky, než na to přišli, tak už byl docela čas vyrazit.... to byl asi nejhorší děsivej okamžik, kdy to trochu vázlo, ale pak už vše probíhalo podle plánu.....:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?