Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tak přesně za měsíc touhle dobou budu říkat ANO:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lea: 4 týdny;-) za měsíc už budeš PANI Hihi, my to máme od soboty za 3 týdny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my to máme za 9 dní, holky dneska je nádherně, doufám, že to vydrží do konce.........roku :-D zuhur už máš natrénováno "ANO" o počasí nepochybuju, že vám nevýjde, tak aby vyšlo vše podle představ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/165487-o... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak já to mám už za 15 dní..... uf uf začínám mít strach... abych to ANO ze sebe vykoktala... bojím se že se začnu smát,..
Odpovědět
Profilova fotka
holky jaké budete dodržovat zvyky? myslím talíř, krmení apod???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz to mám za týden, od pondělí si beru dovolenou protože při svém zaměstnání jsem nestihla ještě ani kadeřníka. S maminou budeme píct a tak se na to docela těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy: zvyky? no krom toho co píšeš, tak snad spoustu jiných, akorat mně ted nic moc nenapadá.Možná bude i falešná nevěsta,přenesení přes práh restaurace, rozbitý talíř, první tanec spolu, pak hned s rodiči, sourozenci, pak snad svatební noc :-D jestli ženich vydrží 8-) Co jsem zavrhla tak ty americké: házení kytky, podvazku..... ani vybírání do střevíčku se u nás nedělá...
Odpovědět
ahoj holky :-) koukám přípravy pomalu vrcholí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: jjojo vrcholi, ael i tak si myslim že až se 11 tého vzbudím taknebudu věřit tomu, že ten den nebudu trávit v riflých :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás asi bude jen ta knedlíčková polívka s krmením, možná taíř, jestli to zajistí restaurace andrea problém "rifle" máme podobný:-D
Odpovědět
Dobré ranko! Tak koukám, kolik nevěst se bude tuto sobotu vdávat. Škoda, že drtivá většina k nám do diskuze vůbec nezavítala... no neva, fotky snad budou ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky..já tak závidím těm, co to mají 4.4., že jim vyjde počasí :-D No snad to ještě 3 týdny vydrží.. My jsme dneska byli domlouvat svatební menu, tak snad už to máme tak více méně všechno.. No už aby to bylo za náma :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,prominte,že Vám sem lezu.Ale musím písnout,hlavně těm co to mají už zítra. To počasí máte přímo pohádkové :-) ....Tak ať Vám to všem vyjde....Přeju málo stresu,a hlavně si to užíjte !!!!!!! ;-)
Odpovědět
elenore: musí :-D
Odpovědět
Ještě si musím vybrat dort - nemáte nějaké vytipované webové stránky, kde bych našla inspiraci? Já jsem měla už jeden vybraný, ted jsem ho chtěla vytisknout a zanést cukrářce, ale vůůůbec se mi nelíbí :-D
Odpovědět
elenore: no já si co se mi líbí stahuju k sobě do compu... ti můžu kdyžtak nějaký poslat na mail, pokud mi přiblížíš svou představu ;-)
Odpovědět
omcamauta: no chtěla bych nějaký světlý - šampaň, zlatá nebo prostě tak něco, potažený marcipánem (nebo co je to za hmotu), kulatý, třípatrový..už mě nějak nebaví nic hledat. Díky moc, mail ti pošlu do IP. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám koukám že je nás hodně kdo doufáme v hezké počasí téměř po celý duben :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj dámy:-) ...
Odpovědět
ahoj zuz (můžu tě takhle zkrátit? asi bych se s těma dvojpísmenkama stejně sekla) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně že můžeš :-) .... 8-)
Odpovědět
A jaktože nemáš přípravné album? Kde máme jako ještě na poslední chvíli krást inspiraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že jste tu každá moc moc dobře připravená a další inspirace již ani není třeba ne? ... 8-)
Odpovědět
zuz: každá inspirace je potřeba ;-) já ještě nemám definitivní výzdobu stolů... auta nevěsty... svagtební noviny nemám hotové... no hrůza věcí ještě chybí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ba ne ... nebyla jsem schopná dát vše dohromady a ofotit .... takže žádné přípravné album není ... a fotečky a obrázky pro mou inspiraci jsem nijak neschovávala ... jen jsem si ze všeho přebrala to své a uvidíme jaký bude výsledek ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
svatební noviny jsem svěřila do přípravy své sestře ... zná nás až moc dobře ... neviděla jsem v tom žádný problém - jen vždy nějak dohromady konzultujeme výsledky - sama bych to nedala ...
Odpovědět
Profilova fotka
a definitivní výzdobu sálu už budeme řešit až na místě ... takže jen chvilku před svatbou ... zhruba představu už mám a s mými pomocníky to dohromady nějak dáme....
Odpovědět
Profilova fotka
a auto nevěsty mám naplanované a auto ženicha také ... teď jen budeme ještě před svatbou muset zkusit realizaci ... jeslti vše vyjde tak jak by mělo - snad v tom nebude problém :-N
Odpovědět
Já nakonec auto ženicha asi nebudu řešit nijak..Maximálně nějakou obyč. mašli, ale víc nic. Já budu mít na autě kytici ze živých květů a hotové :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?