Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
mabinogi: jestli se nechají ukrást ;-) :-) tady bylo donedávna taky mrtvo :-) určo se ještě někdo přidá :-) a kdyžtak tu můžeš být s náma :-) co se týče příprav to vychází skoro stejně :-) ;-)
Odpovědět
Jeee, vy jste na mě ale hodný :-D , no jen tamjukněte, ty holčiny mají furt dojem, že je na všechno dost času, no že není? To je přece na tom ta největší zábava, to chystání... ;-)
Odpovědět
maginogi: no teda, já si taky myslím, že je na všechno dost času... 8-)
Odpovědět
No jasně, ale nikdy není dost brzo zapojit se do diskuse :-) . omcamauta a jak se staví rodina k tomu, že nechceš na svatbě děti?
Odpovědět
mabinogi: nijak, oni to ještě neví.. navíc v mém okolí těch dětí zas tak moc není, takže to nepovažuju za svou charakterovou vadu, že si nechci nechat zvrhnout svoji svatbu v narozeninovou oslavu...
Odpovědět
omcamauta souhlas ;-), já to vidím všude, kde jsou děti, zvrhne se veškerá pozornost a konverzace na ně. Člověk něco vypráví a najednou si Venoušek říhne a všichni jsou z toho potento...a pointa mé historky je v háji. Já lásku k dětem nikomu neberu, ale všechno má své meze. A svatba je o svatebčanech a ne o dětech. Budeš to mít těžký...
Odpovědět
Mabinogi: neboj, na pověry já absolutně nedám, o to vůbec nejde. Moje babi se vdávala před skoro 60 lety v květnu a bylo to OK, byli spolu 55 let 8-) Jenom jde o to, že se budu vdávat v kostele a je to první pátek v měsíci, což je vždycky trochu jiný "kostelový režim"(pro zájemce osvětlím:-)) ), tak se obávám, jestli by stím nebyl problém. Ještě jsem to ale nezjištovala.. Takže nevím nevím :-))
Odpovědět
eleanore...to mě zajímá s tím pátkem, o tom jsem nikdy neslyšela (asi to bude tím, že nejsem věřící ;-) ), jestli se ti bude chtít, můžeš mi to osvětlit do IP, ráda se nechám poučit.
Odpovědět
Holky, já se picnu. Jak já nikdy nebyla na datumy a výročí, tak teď zjišťuju samé lepší věci. Teta se vdávala 25.4., bratranec bude mít 29.4. narozeniny (25), sestřenky dvojčata budou mít narozeniny 16.4. (3). Mi se ten duben přestává líbit, tam bude oslavama nabito 8-)
Odpovědět
ahoj, aj ja mám v apríli veľa ľudí čo oslavuje, to je taký nabitý mesiac ale škoda že sa hovorí že väčšinou upršaný
Odpovědět
Tak toho 1.5. nám to nevyšlo :-( :-( Takže teď uvažujem, jestli to necháme na toho 25.4. nebo to odsuneme až do května.. Na ten duben jsme si chtěli zamluvit jednu fajn restauraci na hostinu, ale zrovna toho 25. tam maji obsazeno ]-( Takže teď řešíme dilema, jeslti najít nějaké jiné místečko nebo se přesunout na květen :-) No uvidime uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak koukám že nás tady přibývá a 25.4 je opravdu oblíbené datum 8-) :-N
Odpovědět
Článek se načítá
mis: není to tak dávno, co jsem tu byla sama... ale má to logiku, v kostele je před tímto datem možná ještě sobota tuším 18.4., jinak ne, je jaro a už by mohlo být teplo a květen spousta lidí nechce, takže vlastně skoro jediná možnost na jaře, my měli druhou možnost 6.6. 2009, ale jsem ráda, že nakonec vyhrálo 25.4., protože to 6.6. bude hodně oblíbený a častý a proto bych ho nechtěla... ;-) :-)
Odpovědět
ahojte.no veru hej datum 25,4,2009 je velmi oblubeny v mojom okoli poznam asi 5 bab čo maju vtedy svadbu ako my.....dufam že bude krasne počasie vraj ma byť tuha a dlha zima tak dufam že vtedy už bude krasne teplučko
Odpovědět
Já osobně nikoho s termínem 25.4.2009 neznám 8-) A teda začali jsme obesílat restaurace s žádostí o cenovou nabídku a jejich návrhy. Tak uvidíme. Beru to celkem do klidu...
Odpovědět
omca: už svatbu plánujeme asi půl roku, tak před měsícem (možná dvěma) jsem zjistila, že ve stejném termínu se bude vdávat moje spolužačka :-N :-D
Odpovědět
nat: já tak nějak zjišťuju, že kdo ze spolužáků/ček se vdávat/ženit chtěl, ten je dávno oženěný. Na příští rok vím o jedné svatbě koncem května a druhé koncem června 8-)
Odpovědět
omca a kolik Ti je a co studuješ, jestli se můžu zeptat? U nás to právě hodně holek nechává, až dostudujou, po inženýrovi...
Odpovědět
natrix: Právěže my už 4roky inženýři jsme 8-)
Odpovědět
omca: a na co teda čekáte? :-D
Odpovědět
natrix: já na nic nečekám, já se v dubnu vdávám. A ostatní spolužáci co mají s kým už jsou dávno oženění/vdané a řeší děti a tak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj:) jsem tu dneska prvni den - rada bych svatbu 30. dubna.Pry je 1. kveten nerealny |-| tak to soupnem o den dopredu :-N
Odpovědět
tyweee: proč by byl 1.5. nereálný? Záleží, jak se domluvíte s matrikou, ne? I když pravda, tady někdo psal, že kostely asi oddávat nebudou...
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: koukala jsem prave na stranky matriky a tam psali, ze oddavaji kazdy ct,pa a musi to byt pracovni den. Jasne, ze se zeptam, zda 1. je realny,ale soudim podle toho, co je tam psano.
Odpovědět
tyweee: a určitě tam mají napsané, že za zvláštní poplatek je možné se domluvit na svatbě mimo klasické oddávací dny a případně mimo klasické oddávací místo. Zkus tam kdyžtak zavolat, jestli se vám ten 1.5. fakt moc líbí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: Prave ze tam nic neni. Chtela jsem tam nejdrive poslat mail, ze mam vice otazek a proste je tam nejaky formular na vyplneni a mail nikde. Uf, budu muset tam vyrazit. Jen je to blby kvuli praci. Koukala jsem, ze mi na st a po vychazi odpo a mam to pres celou Prahu. No, proste se to zvladnou musi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, koukam, jak se to tu rozjelo :-) tak mám po víkendu nový poznatek ohledně názoru mých rodičů na svatbu ]-( moje máma má špatné zkušenosti ze sestry svatby, tak si myslí, že to musí dopadnout stejně jako na té její - stálo to spoustu peněz a stejně se to nikomu nelíbilo.... nejraději by to chtěla udělat co nejjednodušší... :-( v tomhle názoru se shodne i s budoucí tchýní, tak nevím, jestli si moc nevymýšlime s přítelem a oni nemají pravdu :-( jakou máte zkušenost vy? vaše rodina svatbu přijela v pohodě??
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: udelejte si to podle sebe! Je to vase svatba, ne rodicu. Pokud se to bude libit vam, tak to je to nejdulezitejsi. rozhodne si do toho nenechte mluvit. :-N
Odpovědět
mikanek: jo, udelejte si to podle sebe. My už se taky setkali s názorem, že se máme vzít někde s 2 svědky a radši ušetřit na vybavení bytu. Jenže já se plánuju vdávat jenom jednou, takže to chci s plnou parádou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak holky, přítel stojí za mnou (ještě že tak) ;-) myslela jsem si, že na obřad budeme odjíždět od rodičů, ale toho se nejvíc děsí moje mamka, tak budeme muset najít jinou alternativu, aby si nemyslela, že každýho bude muset hostit :-( i když jsem jí říkala, že se to všem řekne předem, že se sejdem u našich jen kvůli ozdobení aut a seznámení se zbytkem rodiny. no a když nechce po hostině slavit, tak prostě budou moct jéct domů.... zůstanou jen ti, co budou chtít. já jí znám, že není na kdovíjaký rodinný oslavy, ale tak přeci nemusí to diktovat mě. já vím, že když si to teď neužiju, tak toho budu v budocnu litovat |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?