Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
holky a jak je to ze zákona pro rodiče - mají taky den předem, nebo jen v den svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
lea> myslim, ze rodice ze zakona nemaji narok na nic :-)
Odpovědět
evita: myslím, že svědci mají - na den svatby, ne? Ale stejně se skoro všichni berou o víkendu, tak to nikdo nevyužije 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.epravo.cz/top/clanky/praco... Na vlastní svatbu se poskytuje pracovní volno s náhradou mzdy na dva dny, z toho jeden den k účasti na svatebním obřadu. Pracovní volno s náhradou mzdy se poskytne na jeden den k účasti na svatebním obřadu při svatbě dítěte a ve stejném rozsahu se poskytne pracovní volno bez náhrady mzdy při svatbě rodiče. Dalším důvodem poskytnutí pracovního volna je při přestěhování zaměstnance, který má vlastní bytové zařízení. Tomu se poskytne pracovní volno bez náhrady mzdy na nezbytně nutnou dobu, nejvýše na jeden den při stěhování v téže obci a při stěhování do jiné obce nejvýše na dva dny; jde-li o stěhování v zájmu zaměstnavatele, poskytne se pracovní volno s náhradou mzdy
Odpovědět
Profilova fotka
Takže vypadá, že tam jsou rodiče, ale nic svědcích! ;-)
Odpovědět
evit: no vidíš, tím líp pro lea ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale je tam jen JEDEN DEN K UCASTI :-) takže když je to sobota a rodiče nepracují o víkendech, tak vlastně nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vzhledem k tomu, že to máme ve čtvrtek, tak pro mámu fajn, bude to mít zaplacené:-) táta je soukromník, tak tomu je to fuk a otčím-svědek v důchodu, takže taky fuk:-)
Odpovědět
Chjo, tak Mauťa je marod - tímpádem se mnou v sobotu restauračku domlouvat nejde :-(
Odpovědět
Jsem bestiální! Apríl fórek se mi povedl na 100 % Mauťovi jsem na kompu udělala screenshot plochy i s ikonama, nastavila ho jako pozadí a všechny ikony schovala do jedné složky. Mi pak chuďátko psal, že má nějaký nemocný počítač, že mu nefungujou ikony, když na ně klikne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca seš dobrá:-D, to je super nápad; já napálila toho svýho dírou v nové bundě, jinak mi to na mysl dneska ani nepřišlo a nikdo mi nic neprovedl, teda ještě není půlnoc, leda by něco provedl pes, miláček už skoro spí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Poslušně hlásím - na severní Moravě svítí SLUNICKO jak blázen a je vymetená obloha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) x-) omca: můj skoromuž je taky marod - skolila ho rýmička :-( a navíc má v pátek odpolední směnu, takže domlouvat restauraci půjdu asi jen já s našima :-S ale to nevadí, snad na nic nezapomeneme. Dnes jdu podruhé tento týden do solárka, musím se sebou začít něco dělat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a ještě: včera mi přišel druhý závoj - jednovrstvý 70 cm dlouhý (skoro do pasu) - tak jsem ráda, bude to super s těmi růžemi ve vlasech :-N Na zkoušku účesů jdu 9.4. - nemůžu se už dočkat! HOlky 4.4. se blíží mílovými kroky!!!!!!!!!!!!!!Myslím na Vás!!!!!!!Kdoví jestli budte mít čas sem ještě přijít!!!!!! HODNĚ ŠTĚSTÍ A HLAVNĚ SI TO MOC A MOC UŽIJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AT JSTE PRINCEZNY A TĚŠÍME SE NA FOTKY, ZÁŽITKY A RADY!!!!!!!! :-N x-) :-) ;-)
Odpovědět
Evita - blíží blíží :-D :-D :-D ale na vás si čas najdu vždycky. Fotečky budou jakmile nějakou ukořistíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur no to doufám, že si na nás čas najdeš Ty i ostatní;-) všechny jsme tu napnuté, jak to všem dopadne, také držím palečky všem co to májí teď 4.4. - TFUJ, TFUJ, TFUJ! Poplivat pro štěstí (obrazně samozřejmě:-)) a určo dejte vědět všechny zážitky, jsem jak struna;-)
Odpovědět
Ahoj holkí... tak já hlásím, že dneska by to šlo ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca no však i tady by to šlo:-D
Odpovědět
Jéje, když čtu http://aktualne.centrum.cz/domaci/poc... tak si říkám, že bych se nejdradši vdávala už pozítří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to je mazec!!!!!!!!!!!!!! No holky, vy máte ale štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 22 stupnu v dubnu????????????????????????????????????????????????????????????????? No já jsem TAK zvědavá na nás na konci dubna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já už začínám být nervózní, po ránu už nemůžu spát...
Odpovědět
Holky já fakt děkuju všem co už na mě koukají z nebíčka a mojí svatby se bohužel už nezúčastní, že mi posílají krásné počasí :-D :-D :-D :-D A jak jsem se ještě před 14 dny bála. Dneska jsme byli ve sklípku pro víno - miláček řídil, takže já jsem dělala ochutnávače - povím vám, že na alkohol v deset dopolende fakt nejsem zvyklá :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur tak proto jsi tak hezky vysmátá:-D jen si to úžívej;-) evita nás čekají závěje a -5°C, to nevíš?:-D
Odpovědět
leawil: ti dík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca při mém štěstí bude 25. ještě nádherně a na čarody to spadne:-D
Odpovědět
leawil - to chci optimismus ;-) Určo budete mít taky nádherně. Každá dubnová sobota prostě musí být krásná :-D :-D :-D
Odpovědět
zuhur: a čtvrtky taky, hlavně čtvrtky! Že jo leawil? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca jo přesně čvrtky:-D teda aspoň ten poslední:-D
Odpovědět
Jo promiň to jsem si zas neuvědomila - takže soboty a čtvrtky budou krásné slunečné
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur:-D
Odpovědět
Profilova fotka
však čtvrtek je dneska a jak je nádherně!!!!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?