Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
ahoj holky, čím víc se svatba blíží, tím míň času mám na beremko... :-p :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím úspěch, ženich se dnes zapojil do příprav a udělalo se mu zle, když zjistil, co vše je nutné 8-) no aspoň vidí, že sjem se fakt neflákala - ještě jsem ted ráno přidělala dalších 5 výtisků novin, protože by nám to nestačilo; a odpoledne se vrhnu na vázání ubrousků s programem, pokud mi v albu vyfocenou variantu mí estetičtí poradci schválí - co na ně říkáte vy? taky jsme tu mí poradci:-D košíčky asi udělám až těsně před pečením, nebylo by je kde skladovat
Odpovědět
Profilova fotka
ted po obědě musíme dát s mámou dohromady počty koláčků - to bude taky legrace, chce zkusit, kolik jich napeče z 1kg a dle toho se pak odrazí zadělávání
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: ubrousky s programem? to je co?, jo už to vidím, zajímavé - tam je program dne? nebo menu??? akorat ten špagát by to chtělo něco slavnostnějšího ne? HOLKY, a co JMENOVKY NA STUL - děláte? budete mít zasedací pořádek? ukažte, jaké máte, já to asi moc řešit nebudu, naši mě od toho odrazují, tak asi udělám jen pro naše hlavní křídlo - nás dva plus nejbližší rodinu - jen jako dekoraci
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: a co šaty - už máš hotové????????
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky evita : ja jmenovky delam...zrovna ted - ...teda TED odpocivam od te rucni prace tady na beremku...je to docela zahul...ukazu ti to - uz jich par mam, tak to hned vyfotim . vypada to hrozne jednoduse...ale myslim, ze si nikdo nemysli, co za tim je... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tea: díky!!!!!!!!jsi hodná! já má stáhnutou inspiraci, přidám to do albumku taky, co si představuju.....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... jsou tam celkem 3 tipy
Odpovědět
holky, já budu mít druhý typ, prototypy už jsem vyrobila a mám je v albu, vlastně budu mít dvě varianty, druhí bude s kolíčkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix - s tím količkem je to super - decentní, s tou mašličkou - asi bych ji udělala menší a bylo by to taky super
Odpovědět
evita: vždyť píšu, prototypy :-) :-D ale díky za radu, kolíček bude vprostřed asi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea: já myslela, že to do té spirálky zasadíš že to bude držet nahoře - ale je to moc zajímavé! To máš bonbony v organze a ozdobené. NO já nic tak honosného dělat nebudu pro 70 lidí......
Odpovědět
Článek se načítá
evita: jmenovky i zasedací pořádek rozhodně dělat budu! Pamatuju si, jak na každé rodinné oslavě pobíháme kolem stolu jak banda zmatených včeliček a uvažujeme, kam si sednout, aby to: babička měla blízko na záchod, rodinky seděly pohromadě, kdo nemá, tak nezasedl nějaké "čestné" místo, lidi co se spolu moc nemusí neseděli moc blízko sebe... a to je nás jen asi 30. Na svatbě bude zhruba 70 lidí, takže těmhle zmatkům se chci fakt vyhnout 8-)
Odpovědět
tea: teď budu vypadat, že se opičím, ale já chci taky drátkové stojánky na jmenovky. :-D můžu se zeptat, jaká šíře drátku to je a kde jsi ho sehnala?
Odpovědět
Profilova fotka
omca: Ty - a opičit se????????????? Wow!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
tea: ty jmenovky jsou super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita : taky jsem si to tak nejdriv myslela, ale nakonec nevynikla ani ta spiralka, ani to jmeno - takhle to takonec vypada lip :-) ¨ omca : nejdriv jsem to delala z 0,6 postribreneho - a koupila jsem ho v baumaxu (za 39 kc 10 m), ale nakonec to delam (to co je na fotce) z o malilinkato silnejsiho - tak to bude asi 0,8 - na pohled to neni vubec znat, ale je prece jen o malinko pevnejsi. ten neni postribreny ( ;-) ), bylo ho vic a je klasicky z zelezarstvi (ale uz nevim cenu) :-D
Odpovědět
evita: a to ani nevíš, že se švagrová příští víkend jde zeptat do květinářství v Kelči, jestli by nám taky udělali břečťanové srdce na nevěsty auto :-D :-D tea: železářství žádné v jejich otevírací dobu nestíhám, zkusím bauhaus 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: počkej v Kelči - myslíš u Valmezu???? Nemyslíš Alču květinářku??? Ta dělá kytky mně! :-D
Odpovědět
evita: no to květinářství u vrby, jak bude kruhák 8-) nefim jaxe jmenuje.. ale vypadá schopně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita mašlička asi honosnější nebude, mašliček bude okolo dost (košíčky nakonec budou na stole, mámě se zdají malé do práce a má pravdu, takže budou součástí výzdoby), pak omašlená děkovací kartička v lodičce, která bude i jmenovkou a dárečkem zároveň (přidám do ní jako zatížení nějaké bonbony), taky aby těch mašlí nebylo příliš, bude jutový motouzek - Progam je zároveň menu a instrukce k jídlu, pití, Truhličce, Knize hostů a Sv. Novinám, aby se hosti zabavili, než se nafotíme šaty ještě nejsou, snad konečné zkoušení příští neděli;-), tudíž doufám, že z toho budu mít lepší pocity než posledně a konečně budou rozumné fotky
Odpovědět
Profilova fotka
jo a pod ten provázek přijde ještě lístek břečťanu;-) zkusím někde nějaký usápnout a vyfotit s tím...
Odpovědět
Tak začínám opravdu panikařit. Aspoň předpověď počasí je zatím pozitivní :-) Dnes jsem chtěl udělat ty vývazky a tak nějak když jsem byla posledně v galanterii, tak jsem si zapomněla koupit látkové kytičky - kruci. Jmenovky ke stolům si nachystám, ale zas musím k našim abych je vytiskla, protože nemáme tiskárnu. Noviny už jsou téměř hotové (taky už je načase, že) Holky co s prvním tancem? My ještě ani nemáme písničku a obávám se, že na nějaké extra taneční kreace to v těch šatech nebude :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur první tanec ani neřeším, neboť nebude kde:-)
Odpovědět
zuhur: jaké látkové kytičky sháníš? Já v bazárku nabízím tyhle: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
omca - tyhle ne, ale dík. Potřebuju ty jednoduché bílé kopretinky. Zkusím to zítra ve městě.
Odpovědět
omca: mimochodem zrovna válčím s tím albem - knihou hostů. Zřemě se v našem bytě nenachází ostrý nůž, protože odstanit šetrně ty průhledné listy se ukázalo jako nereálné ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Safra já mám smůlu, když je v TV hokej a moje drahá polovička mě pustí k počítači, tak jsem tu snad sama nebo co :-(
Odpovědět
zuhur: já na to koupila takový ten odlamovací hobby nožík (plátek), je tenký a pekelně ostrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám problém - nemůžu sehnat větší košíčky na koláčky, v papírákách mi tvrdí, že se nevyrábí - tak si asi budu muset udělat svoje...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?