Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
počasí on - line rozhovor..... http://web.nova.cz/rozhovory/?288085c...
Odpovědět
Profilova fotka
mondaaa už se zapojuju:-D
Odpovědět
čau kočenky, jenom vás jdu pozdravit, už to máme za pááár :-D
Odpovědět
mondaaa: tož a jaktože tam všichni nakupujete a pak se ani nepochlubíte? :-N natrix: no takže s cenou jsme na tom zhruba stejně, že? Já bych to měla mít taky včetně stříhání. evita: slaměná vdova :-D neboj, to já taky, Mauťa přiletí až zítra.. já jsem přiletěla teď, je u nás švagrovka a nasáváme výborné bílé, které bude i na svatbě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca já tu kalu mám odtud z beremka;-) jinak bych na ni nenarazila, ale už nevím, kde jsem to četla, spíš náhodou
Odpovědět
Profilova fotka
tak paní Honsová mi už nestihla odpovědět:-( tudíž nevím, jak bude na konci dubna:-) no nějak bude, to je jasné...
Odpovědět
leawil jo jo, beremko je dobrý zdroj informací. Na RTC jsem přišla taky tady a krabičky na výslužky už jsou doma za polovic ;-)
Odpovědět
Leawil: jak máš v tom druhém albu "koupě, výroba" ty čelenky, můžu se zeptat, kde jsi sehnala tu druhou? přesně takovou sháním, ale nějak se nedaří ]-(
Odpovědět
omca: my taky zrovna testujeme bílé, které bude na svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elenore všechny mám z Aukra
Odpovědět
Profilova fotka
tak zpět, už koukám, kterou druhou myslíš - je to ta dvouřadá štrasová? tak tu mám od nás z jednoho obchůdku, co ho mají SLováci (obdoba číňánků-spousty věciček za pakatel) - tak zkus takové nějaké obchody oběhnout, mohla bys mít úspěch;-)
Odpovědět
leawil: špatně jsem se vyjádřila..ano, myslela jsem tu dvouřadou. No já jsem právě oběhla asi už 8 různých bižuterií, doplňků atd a nic..No ještě mám trochu času, tak snad na něco narazím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hlídej aukro, tam mají taky - tady teda jednořadá http://www.aukro.cz/item585270409_ele...
Odpovědět
Profilova fotka
tady píšou dvouřadá, ale na fotce je jednořadá - tak bych se zeptala prodejce, co platí:-) zda obrázek nebo popisek http://www.aukro.cz/item587074027_cel... jinak by to měla být ona
Odpovědět
Profilova fotka
a tady máš třířadou:-D http://www.aukro.cz/item587427992_kra...
Odpovědět
Ahoj tak koukám na počasí, na 4 dubna na 19°C (což mi přjde nereálné) ale déšť :-( :-( :-( :-( Holky kde já se v tom Brně mám fotit za deště?
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur co třeba Vaňkovka:-D
Odpovědět
leawil: i ty ftipálku :-D hele, jakou barvu máš tu fizelínu? (nakonec jsem ji v tom tvém albiku našla). Taky ji zvažuju, ale nemají tam zobrazené všechny zelené, tak nevím, co objednat. A ještě dotaz - našla jsem na tom kala-dekorace e-shopu informaci, že když si objednává človík bez ŽL, tak dostane ceny o 20% vyšší - jak jste na tom byly vy??
Odpovědět
Kdepa se jako všechny flákáte? Máme to za pár, máme tu sedět a dělat poslední porady před dnem D :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hihi, já jsem tu,ale dekorace už neřeším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu se čučet na Nevěstu na útěku DVD - můj nejoblíb.film :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
evita: tak neřeš dekorace a obdivuj naše rytí do prstýnků (a hlavně fotku, neb jsem švagrové uzmula foťák s makrorežimem) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: krásně vyryto, jak to hezky svítí!!!!!!!!!!!!!!! super!! tak ženich se ozval ze zapíjení, je živý! :-D a měl striptérku, no fujky, ale jo, ať se podívá, NAPOSLEDY, prý to bylo profesionálka, s bodyguardem 8-) no a ted dopíjejí bečku piva, ráno si pro něho jedu
Odpovědět
Profilova fotka
evita : jej, on je na rozlucce uz ted? to kamil ma rozlucku tyden pred svatbou (=pristi vikend :-. )... tak at vsu dopadne ok a zitra ho najdes nejenom ziveho a bez otravy alkoholem ;-) :-x :-D , ale i v dobre nalade :-) ... to muj kamil snad pristi vikend taky prezije bez trvalych nasledku :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my to neriskovali, toto byla ma podminka, ze to bude mesic pred, protoze on se často někde vyvalí a odře (hlavně obličej!) tak chápeš :-D :-D :-D :-D čistě z praktického hlediska i sám uznal, že je to tak akorát
Odpovědět
evita: no teda... a takového drsného kaliče si fakt chceš vzít? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jistě aspon není nuda a je to jeho jediné mínus :-D :-D :-D :-D :-D :-D jinak je prostě NEJLEPSI :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
evita: tak to je hlavní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca to světlejší je pistáciová, to tmavší je středně zelená - co se ceny týká tak už si to nepamatuju - objednávala jsem s tím, že ikdyž to bude 20% navrh, tak je to furt velký rozdíl, neměli v jedné barvě počet co jsem hctěla, tak nakonec jsme řešili po telefonu změny a já brala pak ještě netkanou textilii, takže cena byla pak jiná úplně, tudíž jsem ztratila přehled
Odpovědět
Profilova fotka
U nás rozlučka probíhá taky rozděleně, miláček příští víkend a já víkend před svatbou :-D tak snad nebudou úrazy ;-) Včera jsme byli ještě miláčkovi koupit košili, kravatu a pásek, doma jsem ho donutila navléct se do toho, tak si hrál na modelku, jsem v práci, foťák zůstal doma, zítra dodám fota, jak si v tom liboval :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?