Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
no to my moc náhradních míst nemáme, na Radnici toho moc není, v paternosteru tak jedna fotka, na schodech druhá, na ochozu třetí a tím končíme
Odpovědět
leawil: tak to mi připadne, že jich máte možná víc než my ]-( asi opráším ten nápad fotit se v prázdném parkovacím domě, který jsem tu zahlédla... máme pár hezkých mostů, pod nima by to šlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak na to jsem taky zvědavá.... fakt musíme jenom doufat :-( kdyby aspoň mrzlo.... hlavně ať neni blátooooooo. Vymyslela sem si vlečku a táhnout jí v bahně... no představa nic moc...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím tak nevim jak vy,ale já už lehce panikařím :-( 11tého se děsně blíží. Zatim teda žádné pohromy, až na to že se mi nepovedlo zhubnout co jsem chtěla, jak na potvoru se tělo kouslo a nešlo dolu ani deko :-( No nic zhluboka se nadechnu a budu se radovat a těšit ;-) A co počasí neznáte někdo nějaké obřadní tance na přivolání hezkých dnů ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andrea co tanec kolem ohně:-D těch budeme mít na čarody více než dost, tak aspoň budeme mít večer teplo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dnes mi přišel kabátek na focení:-) jen mu chybí jedna bílá plastová patentka (resp půlka), nevíte, zda je to ve švadlence normálně k sehnání? vždy jsem viděla jen kovové
Odpovědět
Profilova fotka
lea: určitě se zeptej v galantérce, kde jinde by to měli mít... Tady je bílo a stále chumelí - a to je první jarní den!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
evita já už si v našich galantérkách přijdu jako cvok, furt chci něco, co nemají:-D ikdyž se to jinde hledat nedá (třeba širokou krajku, černý třásně, stříbrnou stuhu) no jdu se poptat...
Odpovědět
leawil: to já jdu v sobotu navštívit první galanterii ohledně té mojí svatby. Zatím jsem všechno sehnala na netu... ale ten zatracený vlizelín nemůžu na ebay najít :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já to nahradila fizelinou odtud kala-dekorace ceny s vlizelinem nesrovnatelané a řekla bych, že je to to samé
Odpovědět
Profilova fotka
mi to určo smažou, jsem tam omylem hodila celý odkaz, kdyžtak Ti písnu do IP
Odpovědět
leawil: ty jsi geniální!! to vypadá moooc dobře :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám to letí :-D Pořád se mi zdá že nic nemáme, ale snad to bude ok, scháním náhradní bílé botky na večer, jelikož podpadky fakt neunosím celý den :-N V eforii jsem si koupila punčochy, takové ty samodržící a jsou malé, pán mi tvrdil, že 164-170 mi stačí, a ono nestačí ]-( takže budu muset znova ]-( Dále ještě potřbuju sehnat na balení koláčků celofán a mašli, budete mít tu vánoční umělou stužku nebo látkovou?? já jsem pro látkovou trošku širší, no ale uvidíme....... Jinak segra se koláčků zhostila výborně, jsou moc dobré ;-) a do balíčků jsem chtěla dát prstýnky svázané stužkou a myrtu a vymyslela nádherné marcipánové držáčky, takže až to bude mít všechno tak dám foto ;-)
Odpovědět
leawil: ten tvůj odkaz mě zabije.. sjíždím to už půl hodiny a zatím jsem virtuálně utratila asi 2 tisíce :-D :-D musím to stihnout objednat než se Mauťa zítra vrátí z Maastrichtu.. ten by mě zabil, kdyby to zas viděl =-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca dobré že? já tam taky naobjednala:-D díky tomu mě výzdoba věže nezruinuje tolik, jako by to bylo v jiných shopech.. pavka to už máte koláčky? Vy je asi budete ještě rozvážet, co? My je budeme mít až na hostinu, takže tak 5 dní předem o víkendu; stuhy mám všude jedině látkové;-) do věže na omotání zábradlí použiju zelenou lýkovou (koupila jsem ji bez využití, moc se mi v papírnictví líbila a využití našla až později:-D) jo a patentky jsem shnala kupodivu v galanterce, kde normálně nic nemají (v té lepší měli jen černé plastové)
Odpovědět
pavka: určitě mrkni na kala-dekorace, mají tam celofán i krásné mašle... ;-) leawil: a není problém s tím, že oni jsou velkoobchod a já nemám ŽL? Nebo mám sehnat někoho s ŽL?
Odpovědět
Profilova fotka
pavka: taky jsem přemýšlela, jaké dát ty stuhy... nevím, jestli to bude držet s látkovou, tak tam možná dám klasickou a trochu to nařasym. budete k tomu ještě něco balit?? myslím, jestli jmenovku nebo myrtu??
Odpovědět
Profilova fotka
omca já taky nemám ŽL, a ceny byly normální, tak snad to nezměnili, objednávala jsem na podzim
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevím jeslti už jste to řešili, kolik vás výjde líčení a účes na Váš den??
Odpovědět
leawil: asi se vrátím k původně zamýšlenému beruška-designu - http://www.kala-dekorace.cz/eshop/det... 8-) pavka411: jdu na zkoušku líčení a střih 4.4. a tam se to snad dozvím - předběžně jsme domluvení asi na 2tisíce.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mě líčení vyjde na 320kč bez zkoušky. A účes ještě nevím, teprve ve středu jdu na zkoušku účesu, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
A teda doufám, že ty 2tisíce paní majitelka salonu myslela za líčení+účes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem dostala nabídku za 1000, a nevěděla jsem jeslti je to moc nebo málo, je v tom líčení i účes, ve středu jsem byla na Mary Kay, a tam mi paní řekla jen za líčení 1000, to se mi třeba zdálo hodně, to bych nedala
Odpovědět
Profilova fotka
já mám líčení za 200,- , zkouška byla taky 200,- zkouška účesu plus konečný účes v den D - cca 600-800,- = dle náročnosti. Jsem mile překvapena, pač se mi při zkoušce bude věnovat celé odpoledne, jdu až 9.4. :-)
Odpovědět
evita: a to jsem si myslela, že jdu jako poslední, natěsno :-D z Ostravské diskuze už skoro všechny červnové nevěsty mají zkoušku za sebou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
však je čas ;-)
Odpovědět
tak já mám líčení i se zkouškou za 850 Kč a zkouška účesu mě stála 700 Kč, ale to bylo se stříháním, takže pak účes by měl být kolem 500 Kč, do toho nepočítám teda melír ;-) :-) jinak Mary Kay je dost drahá kosmetika, ale i tak, moje vizážistka líčí americkou, má Dior a podobné a stálo mě to míň a byla fakt super...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak můj milášek má dnes zapíjení svobody, s kámošema na chatě, já budu marodit doma sama :-) Původní plán je do zítřka odpoledne,ale uvidime, jak to bude, jak se oni rozpijí, tak se neznají :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky sice trochu pozdě, ale omca: já u kay taky nakupovala dekoračky a bez Žl je to v pohodě, ceny výborný a kvalita není vůbec špatná... hlavně je to výhodný :-) Mnohem levnější než vlizelín nebo organza.....
Odpovědět
Profilova fotka
omca jako poslední jdu já:-) jdu týden před svatbou - kadeřnice mi řekla, že to nemá dřív cenu, nepamatovala by si, co jsme vymyslely
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?