Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: díky za info: ) tak to asi taky půjdu až v říjnu, to už je za chvíli:) No, už se těším... Holky, taky jsme chtěli září, ale letos by jsme to nestihli a navíc ještě dodělávám školu, a příští rok už je moc pozdě...ale ještě nic oficálně potvrzeno nemáme, tak třeba se to změní:)
Odpovědět
Profilova fotka
sunny: se školou mam taky svý zkušenosti :-p a proč je příští rok moc pozdě??
Odpovědět
Profilova fotka
Mikánek: No, září příštího roku je moc daleko:) a bylo by to víc než rok od zásnub:)) tak proto vyhrává duben ;-) jojo, ať už je ta škola za mnou!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, já myslela září letos. to jsem měla v plánu já ;-) ale taky vyhrává duben :-) tak ať ti škola dobře dopadne, to já už jí mam úspěšně KONEČNĚ za sebou a už se jen těším na promoci 8-)
Odpovědět
No já bláhová jsem se totiž dala ještě na další navazující studium, takže ještě 2 roky :-S Ale tak uvidíme, myslím, že té školy moc nebude, takže bych při tom mohla i pracovat, tak snad to nějak všechno zvládnem... Jinak o těch šatech mi říkali v jednom salonu, že stačí půl roku předem a v říjnu že přijde nová kolekce na rok 2009(jak tu uz nekdo psal), takze myslím, že ten říjen-listopad je OK :-) Tak se zatím mějte, papá
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak koukam, že je to tu samá studentka :-) to já jsem teď uspěšně dodělala bakaláře, dál už se mi nechtělo, to by mi z toho piclo. já jsem k tomu studiu ještě chodila do práce. teď už mám konečně klid a už se můžu plně věnovat přípravám na svatbu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek, letos v září jsme to taky chtěli, ale to bylo pro všechny moc narychlo, tak jsme to odsunuli na příští rok, to už snad budu mít po škole, já státnicuju v lednu, doufám:) ale studium jsem měla na 5 let, tak to už mi opravdu stačilo... takže moc klidu na přípravu mít nebudu, ale snad vše dopadne dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sunny: určitě to dobře dopadne ;-) tak včera jsme byli oznámit přítelovo mamče, že se budeme brát. celkem to vzala, ale ze začátku z ní vypadlo, že by jí nevadilo, kdybychom se vzali jen samy se svědkama, ale když hold to chceme mít větší, že jí to nevadí.... =-) když už od ní nemůžeme čekat nějakou korunku, tak bude muset přiložit ruku k dílu (na výslužky a tak) x-) a než jsme odcházeli, tak jí došlo, že si bude muset koupit něco novýho, ale co, když v dubnu může být zima a že to tam na obřadě určitě obrečí, to už byli dost dobrý starosti :-D
Odpovědět
Ahoj budoucí nevěstinky :-) Taky máme naplánovanou svatbu na duben 2009 teda konkrétně na 18. dubna 2009. Chci se jenom zeptat jestli už máte zajištěné termíny na radnicích. Já už tam byla, ale paní mě vypakovala, že jdu mooc brzo tak tam chci jít teď na konci září znovu,ale nechci vypadat jako nedočkavý otravný šílenec x-). Ze zařizovánim už jsme pomalu zažali máme zajištěnou restauračku a cukroví. Takže bych ten datum potřebovala určo zajistit ať to můžu potvrdit na 100% :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj na duben většinou bývají datumy až v listopadu,já s přítelem taky čekám,až je vypíšou chceme 25.4.2009
Odpovědět
ahojte pozeram že datum 25,4,2009 je velmi obsadzovany.............neviete nahodou kolko vopred treba nahlasiť svadbu v kostole? ozaj ako vám pokračuju pripravy už máte vyhliadnute šatičky?
Odpovědět
my mame mat 4.4. a este nic nemam vybavene lebo priatel stael vaha este nad septembrom ale ked som sa pozrela dnes z okna tak nehrozi sa v takej zime vydavat ... najradsej by som to posunula este na koniec aprila.my mame vsetko v hladine teorii a vyabuvujeme len ked je priatel doma .. co je skoro nikdy tak dufam ze to stihneme
Odpovědět
Článek se načítá
lucinkao no my sme si davali svadbu až koncom mesiaca pretože chceme v kostole a v aprili je velka noc a pôst(vtedy nas nezosobašia- teda aspoň u nas nie neviem ako inde) tak sme mali na vyber len dva datumy 18 a 25 tak sme volili 25, vtedy nie je až tak teplo a ani zima je to take akurat počasie na svadbu len aby nepršalo. no my už máme zajednane lebo tu u nas je problem s kameramanom a hudbou.......nejak vela svadieb.......ale nebojkaj určite všetko postihate a bude to podla predstav
Odpovědět
catherinne na faru sa treba ist nahlasit min. 4 mesiace vopred, takze ak pojdes teraz, tak to vobec nie je priskoro ;-)
Odpovědět
ahojte! tiež sme si boli predbežne rezervovať reštauráciu na 25.4.2009 :-) catherinne, aj ja som mala obavy, že je na ten dátum nátresk, ale to sa len zdá... najmä tu na stránke, keď toľko báb má spoločný dátum, ale rozlož to na celé česko a celé slovensko... boli aj žiadanejšie dátumy ;-)
Odpovědět
zdravím všechny nové slečny :-) chvilku jsem tu nebyklo a pěkně se nám to tady rozrostlo mikanek: státnice mám úspěšně za sebou, v pátek promoju a vzali mě i do navazujícího magusterského studia :-)
Odpovědět
jinak máme předběžně domluvený kostel (byli jsme tam rok dopředu a farář nám řekl, že stačí, když přijdeme v lednu - je to kostel krásný a velký, ale na okraji Brna, často tu svatby nejsou), ale stejně tam půjdeme v září nebo říjnu, taky restauraci (podobný průběh), domluvená fotografka, mám koupené šaty, muž má ušitý černý oblek na míru, postupně nakupujeme výzdobu a zařizujeme další věci... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: tak to ti gratuluju a držim palce v navazujícím magisterském studiu :-) to já už jsem na pokračování neměla nervy 8-) koukám, že toho máte zařízeného hodně. to já si nejsem schopná vybrat konečně barvu, ale asi to bude bílo-zelená s meruňkovou :-)
Odpovědět
mikanek: kdyby to bylo na mě, je barva svatby oranžová, nebo meruňková, ale protože jsem měla nejprve šaty a pak si muž koupil kravatu, bylo o barvách rozhodnuto :-) Taky bych šla radši na mateřskou, ale ty dva roky snad nějak doklepu, škoda, že se náš obor nedá studovat dálkově, dojíždím denně do Lednice, kam je pitomé spojení... ]-( Postupně zařizujeme, aby nás to nezruinovalo. :-) A taky, až zase budu jezdit do tý Lednice (od pondělí) nebude tolik času... a před státnicema jsem se přípravama svatby odreagovávala ;-) :-D Co jsi vystudovala?
Odpovědět
Profilova fotka
oranžová se mi taky líbí, všechny tyhle barvičky jsou moc hezké. a jakou barvu nakonec budete mít?? :-) to já jsem si dálkově dodělávala BIVŠ - obor bankovní management, uznali mi 2 roky předchozího studia na VOŠce a tak je ze mě za rok bakalář. ale to byly nervy.... :-N teď už se můžu plně věnovat přípravám na svatbičku. ještě že tak, protože teď mám toho volného času nějak moc :-N příští rok chceme za pracovat na miminku, tak budu mít o zábavu postaráno, jestli nám to vyjde :-D máš už toho domluveného spoustu, to my se nemůžeme dokopat vybrat místo na hostinu. na šatičky se chystám příští týden. toho zkoušení se nemůžu dočkat ;-) a jakou školu studuješ ty v Lednici??
Odpovědět
mik: nakonec to bude smetanovo - zlatá, doplněná žlutou a hnědou v několika odstínech, ale to hlavně na svatební tabuli, však koukni do alba, mám tam většinu věcí, co už mám :-) Takže pracuješ? Nebo teď máš rok do toho bakaláře? Jsem trochu zmatená, vždyť už jsi bakalář, ne? Doufám, že se pak podělíš o fotky ze zkoušení. :-) Jsem na zemědělce, Bc byl Jakost rostlinných potravinových zdrojů a navazující je Řízení managementu jakosti :-p
Odpovědět
Profilova fotka
o tý zlatý barvičce jsem taky přemýšlela... mrknu se ti do alba x-) při škole jsem pracovala, musim ti říct, že ten rok, co jsem dělala při práci bakaláře mi dal pořádně zabrat. státnice jsem dělala na konci srpna, ale až v listopadu mi čeká promoce, ale už se těším... na ty fotečky ze zkoušení se uvidí, jak tam budu vypadat, ale určitě jsem něco hodím :-) tak to když studuješ denní, tak to asi budeme plus mínus stejně starý. mě je 24, co tobě?
Odpovědět
já teda nemám stálou práci (bohužel, ale přidenním studiu a dojíždění se to ani nedá), ale dělám hostesku a promoakce. A je mi 22, bude mi brzo 23. :-) Ale včera jsem byla za mužem do práce a chlapi mě tipovali na 17. :-D Docela mě pobavili. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se mi taky stalo, že mi asi před rokem někdo typoval, že mi neni ani 18, to bylo taky dobrý. no nevim, jak si to typnou teď :-D a jak jste s přítelem spolu dlouho, že jste se rozhodli do toho praštit příští rok?
Odpovědět
Ahoj holky, tak vidím, že jsme tu nejen samé studentky, ale i stejně staré ;-) Mě je taky 22, ale taky mě tipují tak na 17 ]-( Jinak na svatbu mam zatim jenom datum :))) Ale příští týden bych chtěla jít na šaty, slyšela jsem o jednom svat.salonu v Přerově, kde vyrábí šaty na zakázku - na míru a pak je půjčují za klasickou cenu. Tzn. ušijí šaty přímo na nevěstu a pak si je tam nechají na další půjčování. Což mi přijde docela dobrý, protože ty šaty pak dokonale padnou.. A s tou barvou teda ještě nevim nevim :-)
Odpovědět
I když s tím datem to taky není tak jisté,protože si pohrávám s myšlenkou na datum 1.května :-) Je to krásné datum a je to pátek, státní svátek, takže si myslím, že by nebyl problém... Nebo co si o tom myslíte? :-) díky za odpověd, papa E.
Odpovědět
Profilova fotka
elenore: květen by se mi taky moc líbil, ale někde jsem zrovna na toho 1.5. četla, že ne všechny oddací síně na tenhle datum budou vypisovat termíny, záleží ale asi kde ;-)
Odpovědět
ele: ahoj, no květen obecně není dobrý měsíc por sňatky... třeba v kostelech snad ani neoddávají... no a 1.5. jsem začala chodit s bývalým přítele, takže květen mám spojený s ním, proto bych květen nevolila... a taky mi bude začínat zkouškové... ;-) :-)
Odpovědět
Já jsem taky chtěla květen, ale přítel prohlásil, že by to babičky nemusely rozdýchat - květen má pro tu starší generaci přece jenom "špatnou" pověst.
Odpovědět
eleanore...fandím tvému nápadu :-D (proč asi), já tady dělám nefalšovanou reklamu 1.5.2009. Genialitu tohoto data zatím uznává málokdo, ale třeba se přidáš. Co já vím, tak se většinou normálně oddává, důležité je, že je to pátek, což je klasický oddací den. Hlavně je super, že je pak celý volný víkend. A taky je to romantické datum. Navíc na 1. máje je vždycky krásné počasí. A na pověry nedej. Už jsem to tu vysvětlovala asi na pěti diskuzích, pořád se toho května holky bojí, svatba v máji nevěsta na máry platilo dřív, kdy žena většinou hned po svatbě otěhotněla, rodila pak v únoru, březnu, kdy její tělo bylo po zimě vyčerpané a měla větší šanci zemřít. Navíc i porodní bába mohla uváznout v závěji. To už se nám asi nestane :-D a proto... ....dej se k nám májovkám, aspoň tam konečně bude s kým pokecat 8-) 8-) 8-) . Pardon dámy, doufám že nebudu obviněna z kradení nevěst z diskuse do diskuse, ale je mi v květnu 2009 smutno ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?