Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
no to je neuvěřitelné, a počkej, jak v osm, však pošta je do šesti otevřená ;-)
Odpovědět
evita: no, jak kde, že... hlavní pošta v Praze je otevřená dokonce 2-24h :-D
Odpovědět
A teď koukám, že dokonce i včetně soboty a neděle =-) 8-)
Odpovědět
Tak dneska se mě vdaná kamarádka zeptala, jestli už máme všechno a jestli už jsem nervózní. Nezabili byste ji? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak my se do toho všeho ještě budem stěhovat, dostali jsme větší byt...Doufám že to stihnem od sud ještě před svatbou. :-) ;-)
Odpovědět
marrsee: jééé, já chci takýýý 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: tak to je super!!!!! my už bydlíme ve svém, mrkněte na modrou střechu, mam tam taky albumek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už chci taky bydlet:-( nějak se nám to protahuje a komplikuje svatbu, nebude tolik místa pro hosty, kolik jsme plánovali... no hlavně když to všechno ve zdraví přežijeme, zítra jdeme na véču ke tchánovcům, oni slaví 35 let spolu, je to sice taková "italie" ale o to víc obdivuju, že jsou ještě spolu:-D
Odpovědět
leawil: já taky :-(
Odpovědět
evita: vyšmírováno, máš IP :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, nevěsty!!!! Tak já si dnes hážu volníčko - pan ředitel mi to dovolil, cítila jsem se včera pod psa, dnes je mi trosku lepe, ale zustanu doma, jak doporučila včera paní doktorka. Chce to vyležet. Ať jsem hlavně na duben úplně zdravá!!!!! :-) Takže dnes budu hezky u televizky, PC, číst knížku, učit se do školy (to určitě 8-) ) a dělat na svatebních novinách. Přeju Vám stejně pohodový den!!!!! Tady svítí slunce!!!!Vytáhlo mě to z postele, když jsem vypravovala do práce miláčka! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-) jee dneska jenom evita ranni ptace? ;-) ;-) ... ahojky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
tea1909 neboj, já tady taky od rána šmíruju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přidávám se k Vám. Datum máme 25.4.2009..... počasí mě teda dneska moc nepotěšilo... u nás od rána sněží doufám že se to do 25. vylepší :-|
Odpovědět
mondaaa: musí 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To doufám, už z toho začínám mít trochu depku :)
Odpovědět
Profilova fotka
monda : ahojky, vitam ;-) ...a ja vam holky dam, ze se to vylepsi do 25. ... vy prece musite fandit, aby se to vylepsilo za 14 dniii !!! kdybyste vedely jak mi bylo dneska rano kdyz jsem to videla!! ...ja prece nepujdu ve snehu ;-( ;-(
Odpovědět
tea: no, to aby si člověk ještě narychlo sháněl kozačky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no ve sněhu by to ještě šlo, kdyby zamrzlo, ale ve čvachtičce to bude horší.... :-S tak já pořád doufám, že se to vylepší na 4., aspoň na to včerejší sluníčko,a by byly pěkný fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek : jj, tady teda dneska taky sviti, takze snih jde zase pomalu dolu...ale ach jo...keeeeez by tam bylo hezky :-(
Odpovědět
První a třetí dotaz je na duben: http://aktualne.centrum.cz/domaci/poc...
Odpovědět
holky, podle accuweather má být 2.4. polojasno a až 17 stupňů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak to kdyby se nám na svatbu povedl den s teplotním nadprůměrem, těch 20 stupňů by nebylo špatných :-D průměrná teplota na konec dubna 10 st. mi přijde nějak málo....
Odpovědět
Profilova fotka
kalipso : 2.4. 17 stupnu?? ...fakt?? a kde jsi to cetla?? ...ale blby prave je (nebo v podstate dobry), ze je uplne jedno i jak bude 3.4. tohle aprilovy pocasi dela divy a 4.4. pak to pocasi muze byt uplne opacny.
Odpovědět
tea1909: tady: http://www.accuweather.com/world-fore... ... je to vždycky na "jenom" 15 dní ... na druhou stranu ty dlouhodobé předpovědi moc nevycházejí ]-( ... Takže musíme stejně jen doufat ;-) ... navíc je tady ta předpověď "jenom" pro Prahu ....
Odpovědět
slovnikce: no jo, já si najdu předpověď pro Katowice a bude :-D jako obvykle 8-)
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Pardon, překlep, slovnicek. Moc se omlouvám, nerada někomu kazím jméno nebo nick :-( Nicméně dobrá zpráva, mají i předpověď pro Frýdek-Místek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ze mě už si dělají srandu, jestli mám válenky a futrál na nos:-D holky. MUSÍ být hezky, všechny v to musíme doufat a ono se to zadaří;-)
Odpovědět
leawil: doufat sice můžu, ale zároveň hledám náhradní místa na focení pro případ, že bude bláto ]-( :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?