Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: to je hrůza ti chlapi ]-( naštěstí můj už pochopil, že se to nebezpečně blíží, tak se mnou trpělivě objíždí rodinu. Ale taky mu to trvalo, než to pochopil.....ach jooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
bylo by to do výslužek před svatbou. asi ho rozkrájím podle toho, kolik mi bude vycházet cukroví a pokud by bylo málo, hodím tam dort ;-) včera jsem se rozhodla, že k objednanému cukroví ještě upeču asi 4 druhy mých výtvorů. do foroty :-D to u mě to s chlapem taky neni jednoduchý, každej se ho ptá, co už je všechno zařízený a on hned každýmu vykládá, že jde všechno mimo něj... ještě se s tím snad chlubí nebo co ]-( akorát jsem ho vytahla na schůzku fotografů, kamery, hostiny a na prstýnky. další maličkosti jsou na mě...
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: klidně to tam dej, vždyt na to nejsou pravidla, co se smí a co se nesmí ;-) :-) My budem dávat 2 frgály, a spoustu cukroví, mamka bude péct doma s tetama, bude to mazec :-( =-)
Odpovědět
mikanek: on je to asi nějakýdivný "sport" těch našich chlapů... ten můj na dotazy taky odpovídá - to ne já, to zařizuje Romča :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: to jo, dělají, jako bysme se vdávaly jen my a že to snad máme daný všechno zařizovat, i když já jsem radši než kdybych spoléhala na toho svýho chlapa :-D ;-) holky, a co jsou to ty frgály?? hodně jsem to tu četla, ale na plzeňsku to neznáme :-D
Odpovědět
mikanek: o moc přicházíte. Frgály jsou veliké (tak půlmetr v průměru? trochu přeháním) koláče. Naprosto boží! Ale teda dají se koupit i v některých pekařstvích v Praze, tak zapátrej...
Odpovědět
evita: ajo :-) :-N :-D mik: mám zkušenost, že se dorty do výslužek dávají naprosto běžně :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tak to jo, tak o tohle jsme na plzeňsku ošizený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no koukám, že chlapi jsou všichni jak přes kopírák... my asi budeme mít dneska tichou domácnost, protože jsem fakt už vyjela, donutím ho si přečíst, co vše je třeba zařídit - aby si uvědomil, že se fakt neflákám, když vysedávám u PC, když mu tvrdím, že to opravdu není jednoduchý, a pokud by to mělo být jednoduchý, tak pouze my dva a svědci, pak bych na všechno mohla hodil "bobek", těch 50 lidí je kvůli němu, já to chtěla malý - tak bych prosila jen trošilinku uznání :-S takhle mám jen pocit , že si myslí, že jsem hysterka a semetrika ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak scéna zabrala:-N právě nám přivezli gauč do nového, měli hlásit den předem, tak jsem zorganizovala přesun miláčka s klíčema akorát, když konečně našli adresu doručení, po vyložení mi zlato oznámilo, že běží s oznamkama na poštu, aby prý nebyl bez večeře:-D vyhráno ještě není, ještě jich 5 zbývá, ale to už zmáknu ohlídat; tento týden 3 a příští 2 pro dovolenkáře
Odpovědět
leawil: gratuluju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca no nevím, zda je k čemu :-N ale dílčí úspěch to je, jen si musím stále ověřovat, co už rozdal a co ne, nemám to ráda, ale ted už to jinak nejde, měl na to měsíc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
děcka, tady chumelí jak blázen, a to má být v pátek JARO? :-N x-)
Odpovědět
evita: meterologové tuším hlásili, že se má ještě zatraceně ochladit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, tady je oblačno, ale občas prosvitne sluníčko. no doufám, že to chumelení u nás nehrozí.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tady je jak v prosinci :-) mikanek: dám Ti FRGAL do albíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jim předpověď vyšla, když říkali, že bude návrat zimy, ach jo :-p evita: to budeš hodná, aspoň pro představu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam v "A co je jisté"
Odpovědět
evita: ty trapitelko chudáků pracujících!! Já mám chutěěěě :-p
Odpovědět
Profilova fotka
omca: ty abys mě netrumfla - já s jedním frgálem a ty hned celou škálu ]-( :-D :-D :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
evita: no samo.. to jsem celá já :-D vzhledem k tomu, že jsem část rodiny nalákala na svatbu hlavně pod příslibem pravých valašských, tak si myslím, že to do mého alba příprav patří 8-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: to víš že joooooo :-) akorát se obávám, že my si jich zrovna moc neužijem :-D ale ať se hlavně svatebčané pomějou (to je slovo....) Včera jsem byla u paní, co vyrábí bižu, a měla pro mě vyrobených asi 8 náhrdelníků, jeden krásnější jak druhý. Je zlatá, domluvily jsme se že mi na poslední zkoušku šatů půjčí všechny a co se mi bude nejlíp hodit a líbit si nechám :-D super, jsem nadšená
Odpovědět
Profilova fotka
no teda, frgály vypadají dobře, hmmm x-) ;-)
Odpovědět
mikanek: a ještě líp chutnají, tomu věř! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ta chuť - určitě lépe chutnají než vypadají a já mám nejradší tvarohové mňááááám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, moje počítadlo říká: do svatby zbývá 1 MĚSÍC, 1 TÝDEN A 1 DEN :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca: to nám to ale sluší co vedle sebe na hlavní straně, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evita: to u mě je to 18 dní :-o když to bylo 22, tak jsem si zpívala písničku od Žbirky, ještě dvacatdva dní, nezabudni.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: ty bláho 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem zvědavá, jestli až budu mít po, jestli budu ráda nebo si to budu chtít ještě zopakovat, když vás to bude teprve čekat... to se asi uvidí podle toho, jak to všechno nakonec dopadne ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?