Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
mikanek: no, my tak trochu počítáme s tím, že nás vyjde hostina vč. večerního rautu asi na 800kč na osobu... a to je restauračka taky spíš z těch levnějších. Tak snad nebudem u finálního rozpočtu taky zaskočení...
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tak nám to vyšlo za svatební menu do 7 tis. se vším všudy pro 28 lidí (i s přípitkem) a na raut, kde bude ještě 10 lidí navíc na 11 tis. a to bez jakéhokoliv pití :-( celkově na 17 tis. ....sem myslela, že to bude tak max. 15 tis. dneska jsem to tu v práci ještě propočítávala a možná to ještě nějak překopu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: jasně že ukážu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: no to je od jiné kosmetyčky, tamto byla kamarádky a mám jí pro sychr kdyby se mi to od téhle nelíbilo, akorád ta kamarádky bydlí 60km od nás tak by to bylo komplikovanější... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holkýý, tak už máme doma prstýnky :-) x-) fotka se mi moc nepovedla, ale to někdy napravím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak koukám sám účes a kosmetika , účes už máme s kadeřnicí představu, přibližně jsme to i zkoušeli ale musím ji cinknout chce se kouknout jak moc mi povyrostly vlásky a na kosmetiku jdu za 14 dní ale až mě paní uvidí (normálně tam nechodím) tak se asi lekne, jinak stále dělám vývazky a to asi tak že stužka je v pytlíku a já na to z vysoka..nemám čas :-( asi to budu vázat až v noci před svatbou :-D , příští týden jdem domluvit kyti a výzdobu na auto a do restauračky zamluvit počet míst jídlo a ubytko, hmm ale co budu zařizovat pak fakt nevím
Odpovědět
Profilova fotka
jinak máme doma super kopírku, přítelova sestra se vdává v červenci a chudák aniž by to věděla tak má stejný představy jako já (já ji své neřekla ty přísně před ní tajím protože mě nakrkla)...jinak mě dostala v neděli tím že obřad má na 12:30 (mi taky) málem jsem polkla vidličku :-D
Odpovědět
mikanek: Krásné! markysek: no, nám třeba ještě chybí doobléct ženicha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nám obout to je pravda...ale botičky jsem mu už vyhlídla jen o tom chudák neví :-D
Odpovědět
Tak jsem právě objednala krabice na výslužky, ubrousky a pár drobností. Za 1700 :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nám chybí hlavně ty oznamka z ženichovy strany (stále je nerozdal) a to za 14 musíme domluvit jídlo 8-( zítra dostane seznam úkolů a nedostane večeři, dokud je nesplní:-D jinak to s ním asi nepůjde, zatím mi nepomohl se svatbou s ničím, kdybych ho nedokopala k zamluvení termínu, návštěvě restauračky, kde jsem s ním všude byla, tak by to prostě nebylo; proč nás ti chlapi žádají o ruku, když to pak vypadá, že si nás vzít nechtějí? když upozorním na běh času, tak se jen ušklíbne a mávne rukou ]-( začínám být hodně nervní, špatně spím, jsem unavená, pořád v práci - nemám program, menu, jmenovky, dárečky, výzdobu na auto, šaty taky nejsou finito, čas na zkoušku budu mít až za 14 dní a to už bude měsíc před svatbou... pomoooc :-D v blázinci asi neoddávají, co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ...tak jsem dnes byla na te zkousce liceni... super!! jsem spokojena a konecne je vybrano... ;-) . zitra sem hodim fotky plus vseho ostatniho co uz doma mam - to album mi jeste chybi doplnit, jinak uz jsem to dnes dopo vsechno sem konecne stahla :-) omca : tyyy jo za 1700?? to musi byt ale uuuzasnych vecicek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
leawil: klííííd, ze svatby se nestřílí :-D tea: 100 velkých krabic, 50 malých, 100 papírových krajek, 100 ubrousků, 500 eurovlajek do jednohubek, megadlouhé slámky...
Odpovědět
Profilova fotka
omca vidíš, složit a nazdobit výslužkové krabky a na kurz němčiny sehnat i něco do nich, to budu muset řešit o týden dřív, než budou koláčky
Odpovědět
leawil: dneska jsem mluvila se zlatníkem ohledně rytí prstýnků (to poslední mě tak jako "trápilo")... nic pro něj není problém ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tak já byla předevčírem upřesnit ve svat.salonu datum upravy šatů - v sobotu 18.4. - týden před :-D A taky jsem si zamluvila bolerko s dlouhým rukávem - uplne hladke, je jen pres ramena + dlouhy rukav s ohrnutím rukávu - celkem se mi to i líbí ;-) jsem se bála, aby na mě nevyšla ta hrůza pelerínka s kožíškem (omlouvám se těm,co to mají - mně se to prostě nelíbí) Jinak můj miláček je dnes neplánovaně doma a tak jsem ho zaúkolovala - vyrábí etikety na svat.víno a snad se podívá i na svat.noviny - mně se nedaří jejich výroba....... :-(
Odpovědět
evita: ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: co se na mě mračíš????? 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evita : tak s tou pelerinkou s koziskem s tebou naprosto souhlasim :-D :-D ... ja jsem rikaala, ze mi bude radsi fakt zima, ale ze tohle nechci. A to ja to mam uz 4. - to bude asi vazne zima :-D ]-( ]-( . Tak mi to mamka usila. v podstate jak to popisujes tak si myslim ze je to uplne (skoro) to same :-) . jo a vcera jsem taky lepila etikety na vinka a davala ozdobu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita: já jsem si včera byla taky domluvit v jednom salonu to bolerko ;-) v salonu, kde si půjčuju šaty jsem měla domluvený kabátek s kožíškem a nebylo to ono, si myslím, že ty rukávky budou lepší....pak jsem hodím foto :-D já jsem ráda, že už mám sv.noviny hotové, aspoň další starost z krku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: to se mááááááššš :-D vy už to máte myslim všechny hotové, to já to furt odkládala, že to bude hned a ted jsem se s tím zasekla, do toho VŠ, nevím co dřív fakt :-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca: prosím Tě, dělala jsi něco s tím albumkem z Tesca, které budeš mít jako Knihu hostů? Máš tam něco dodělané - nadepsané - upravené???? Uvažuju, že ho taky koupím, viděla jsem ho tam, je to moc hezké.
Odpovědět
evita: neřeknu, tobě se nelíbí moje bolerko :-D které stejně budu mít akorát na vyběhnutí z auta na zámek a pak zpátky ze zámku do auta.
Odpovědět
evita: koupila jsem ty albumky dva. Rozebrala (drží to vlastně jen na té stužce, takže to jde jednoduše), odřízla kousek papíru, co tam byl jako překlad, odřízla ten tenčí papír a dala pak dohromady do jedněch desek (použila jsem na to listy z jednoho a půl), aby se to +/- zarovnalo do těch desek. Na závěr na to přijde některá z mých zelených stužek a k tomu přiložím papírek s popisem, co s tím vlastně lidi mají dělat. Plus šlohnu nějakou pěknou tužku v práci, omašluju stužkou a bude i stylové pero na vzkazy ;-)
Odpovědět
holky, tak jsem vám do alba dala co mám na zateplení já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: však jsem se omlouvala :-D díky, to si musím zkopírovat do mailu, to je prilis složité to řešit, kdyz to nemam pred sebou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca střílí:-D miláčkovi se dnes zdálo, že musel na "zkoušku svatby":-D a prý za to můžu já, že ho tak tlačím (no to ho hrozně tlačím, aby 6 týdnů před svatbou konečně rozdal oznámení), i holky včera v práci uznaly, že se mi na podzim smály, že to začínám řešit a ono je to najednou "za pár"; a já jsem ráda, že jsem se nedala a udělala všechno, co šlo, protože teď s nemocným štěnětem, rozestavěným barákem a nespolupracujícím ženichem a rodinou nestíhám nic; jediné pozitivum ze včerejška, ozvala se budoucí švagrová a prý jí bude ctí, dělat mi dvorního fotografa při přípravách (máma fotit neumí, resp. neumí ani namáčknout digitál, aby se to zaostřilo, o tom, že mi chybí nohy nebo hlava na fotkách ani nemluvím) holky, co to máte začátkem dubna - držím palec, aby se umoudřilo počasí, fakt je tam kosa, ikdyž mám dvoje zateplení na šaty, stejně by mi byla zima
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máte bláznivý sny. Mně se před týdnem zdálo, že jsem si zapomněla vyzvednout šaty a dnes zase, že jsem zapomněla jít ke kadeřnici a musela jít s naprosto hrozným účesem. Asi mi začíná celkem slušně hrabat. Jak se to blíží tak mám pocit, že nic nemůžu stihnout............... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se podívejte jak dopadla etiketa na vínko :-) stálo to ale nervů přes Skype s miláškem, málem jsme se sežrali :-D nemohl pochopit mé návrhy a já z něho rostla a on ze mě též! Ale výsledek stojí za to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: jé, tak koukám, že to máme ve stejný den.......jinak díky za pytlíčky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?