Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, tak hezky chytej inspiraci :-) to je super, že se ti šatičky pořád tolik líbí ;-) mě ty moje naštětstí taky, i když jsem tedy viděla jedny moooc krásný, ale hodně extravagantní (mám ještě fotku v prvním albu), takže stejně nakonec jsme šťastná, že mám ty, co mám x-) máme to od půl druhý, díky moc, jsi hodná ;-) :-) je to oftalmologie a je to ňáký těžký.... :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mam napsany seznam, ktery obsahuje asi 15polozek, tak jsem zvedava, jak to stihneme, ale snad jo. Jen jsem to na skoromuze zacala chrlit hned do telefonu, kdyz mi volal vysledky tech zaverecek a moc se mu to nelibilo, ze ho nenecham ani vydechnout, ale na vsechno cekam na neho, aby si nepripadal odstrcenej od rozhodovani, tak se nesmi divit, no :-) mam toho plnou hlavu, za 14dni maji svatbu nasi kamaradi a jirka jde za svedka neveste, takze si myslim, ze tam to na me dolehne uplne, ale strasne se tesim....
Odpovědět
Profilova fotka
jej, ahoj satyyy, málem mi tvůj příspěvek utekl ]-( nemáš vůbec za co děkovat ;-) chtěla jsem ti napsat ještě do IP, že děkuji za tu smsku, ale nějak sem to ještě nezvládla... :-( pořád někde lítám... a jsem ráda, že tedy já jsem ti mohla zpravit náladu :-) ;-) krásně si užívej přípravy a moc se těším, co nám pak budeš psát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci, oftalmologiii bych mozna zrovna chtela delat jako specializaci :-D :-D taky drzim pesticky
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem zvědavá, jestli tě to dojme ;-) já na Kačenky svatbě bulela jak želva :-D jo a seznam, o tom si taky povídám... teda něcfo jako seznam už mám, ale pořád mám pocit, že tam nemám všechno :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marti - no mě to taky bavilo, ale poznámky máme nějaký zmatený... najednou to vypadá, jak když nám nic enříkala... no jsme na to zvědavá... jinak je mi to ze všeho nejbližší taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a díky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky na pristi tyden udelany seznam, co vsechno musim zaridit.... hned v pondeli padim na matriku odevzat papiry... a taky domluvit kyticku... ja se tak teeeeeeeesiiiiiiiiiiiiiim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
s tou kytičkou, to mi pak napiš smsku, jak to dopadlo a na jaké jste se dohodli ;-) jsme na to moooc zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nad seznamem jsem uvažovala taky. Zatím mám seznam koho pozveme, ale ten je tak 3 měsíce starej. Seznam věcí co je nutné udělat musíme taky sepsat. Ale stejně určitě na něco zapomenu :-( Dneska si jdeme KONEČNĚ vyzvednout ty prstýnky! :-) Musím vytvořit albíčko, abych Vám to mohla všechno ukázat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Wailin, tak to už se mooooooooooc těším x-) kdy budete posílat oznamka???
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jsem taky zvedava, na cem se dohodneme... a urcite dam vedet..... 8-) no a nejhorsi bude sehnat kadernici a domluvit se na ucesu..... nikoho tam neznam, tak budu trochu hledat a patrat po te nejlepsi .o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a někdo ti nějaký tip dát nemůže? Kadeřnice by byla lepší na refernce...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jeden kontakt mam, tak uvidime, jestli jeste funguje :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je OK, snad fungovat bude ;-) :-) a co všechno musítě zařídit??
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, nevím kdy albíčko bude, protože nám doma totál vyhořel PC. Chceme koupit nový ale až do nového bytu do kterého se máme stěhovat v srpnu (stěhovat se budu jako mladá paní, to zní jako kdyby se nemluvilo o mě:) Budu to albíčko muset vytvořit v práci, ale kde vzít zase ten čas:-) Ale já to dám nějak do kupy:-)) Oznámení už máme nějaký roznešený. Dneska večer rozdáme ještě nějaký a příští víkend to snad dorazíme. Co Vy, jaké byly reakce okolí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
matriku, kadernici, kyticky, ubytovani pro hosty, hostinu..... a mozna dort... urcite me jeste neco napadne. Ja uz se tam totiz do svatby nedostanu, takze toho potrebuju na miste zaridit co nejvic, abych mohla jen po telefonu resit detaily..... bude to jeste zajimavy :o)
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, všems e to moc líbilo, pak nám ještě spousta lidí volala, jaké to máme krásné, jaké byly vynikající koláčky a dortíčky... prostě samá chvála, až mi z toho bylo tak nějak úzko a dojatě :-D ;-) dnes miláček rozdá prakticky poslední oznamka, lidem v práci, který nezvem, jen jim dáme oznamko. no a já včera dávala holkám a ty byly taky úplně jak u vytržení :-D je to milý x-) moc moc miloučký.... satyyy- no toho je sakra hodně :-D ale určo to dobře doapdne a víš, jak tě to pak bud ehřát, že už to vše máš zařízené? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, na to se docela tesim, az to bude zarizeny, takhle jsem porad docela nervozni, ze nic nema..... potom si jeste potrebuju koupit nausnice... a mozna i tu strasovou celenku... a jeste potrebuju aby si zenich koupil boticky.... ufuf
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě a ještě a ještě.... :-D :-D :-D hele, do té čelenky bych být tebou šla - na ten účes, co chceš, se myslím velmi hodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, prave pockam, jestli budu ten uces chtit i po navsteve kadernice a potom bych si ji poridila :o)) Uz se tesim, az si to budu zkouset a budou me cesat :o))) Vcera jsme byli s milackem v Ikee, ale misto svatebni dekorace jsme kupovali svetlo do chodby :o(
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem oznamka v práci dala, tak se taky libilo:-) Akorát taťka neprojevil nadšení, čekal takovou tu klasiku, spoustu zlata, holubičky a ten klasický text "dovolují si oznámit, že budou oddáni" My máme jednoducou kartičku s fotkou a text, že "chceme na vědomí dát, že se z lásky budem brát" - tak na to tatík koukal divně:-) Ale okolí zatím jásá:-)) Satyyy, matriku Ti nezávidím. Když jsem vypisovala formulář příjmení novomanželů, tak se mi klepala ruka! Přijmení které používám téměř devětadvacet let mám změnit... Nebyl to příjemnej pocit, takovej jako když něco svého hezkého ztrácím.... Miláček se hrozně smál, jak to prožívám. Ale už jsem si na to téměř zvykla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
světlo je taky fajn ;-) :-D je to do vašeho bytečku ;-) a co svatební dekorace - obhlížela jsi tam x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prave, ze jsem vubec neoblizela.... prijela jsem po trech dnech z prace, vlitli jsme tam, popadli svetlo a mazali jeste do Sconta, protoze jsme tam museli neco vyridit ;-) domu jsme dorazili po osme, potrebovala bych se tak trikrat naklonovat, abych vsechno stihala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
wailin - taky jsem se zasekla, kdyz jsem to vyplnovala... prijde mi divny, ze se budu jmenovat jinak.... ale snad si brzo zvyku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, mě se to psalo krásně ;-) sice jak píšeš, o něco přijdeme, ale myslím, že něco mnohem hezčího najdeme ;-) musíš taťku zmodernizovat :-D ;-) jinak já už i trénovala podpis :-D satyyy, to jsem zvědavá, co by na to tvůj miláček říkat, kdyby tě měl ve trojitém vydání :-D :-D ;-) jinak mě se teda myšlnka nového a hlavně společného pžíjmení moooc líbí... bude to sice nezvyk, to jo, al etěším se na to :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, rikala jsem to doma, ze bych se nechala naklonovat, abych vsechno stihla... a on, to bych vas jako mel vic??? tak nevim, jestli by byl rad a nebo ne.... :-N jinak ja uz taky trenovala podpis..... a jde mi lip nez ten soucasny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale já si snad taky zvyknu :-) Podpis jsem ještě netrénovala, ale musím si to taky vyzkoušet. Moje dosavadní příjmení mi každej komolí, špatně mi ho píšou. To nové bude bez problému, to myslím že nesplete nikdo :-) Ale máš pravdu Luci, že to příjmení bude SPOLEČNÉ, něco, co nás bude spojovat:-) Ale stejně to je zvláštní holky, že to nové příjmení budeme všechny používat od stejného dne, že jo? :-)) Vzpomenu si na Vás, až to budu mít na obřadě za sebou:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Me blbe pisou prijemi uz ted a po svatbe si taky moc nepomuzu.... tak je to jedno..... ale je fakt, ze spolecne prijmeni je lepsi, nez kdyz ma kazdy jine .... uz ten chlap bude proste muj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě ho nikdo nekomolí, ale s novým asi trošku začnou problémy... jako vysvětlovat že na u není čárka a tak... wailin, ty to máš z nás nejdřív, že? teda z těch, co jsme 27, ;-) viď, satyyy ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?