Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,luci,jsi tu jeste?ja jsem tu zase,...jen mi zase neni dobre-ach jo.pritom mam po dlouhe dobe chvilku,lezim uz ale v posteli a mam notas....
Odpovědět
Profilova fotka
a včera mi utekla i Pavvlínka... ach joooooooooooooooooooooooooooo ;-( ;-( Pavlí, moc moc gratuluji ke kolaudaci, jsem ráda, že máš o starost méně a tajně doufám, že už brzy brzy budeš mít více času i na nás. stýská se nám ;-) ... teda, mě jo ;-) :-) wailin - mašličky pro svatebčan yjá dělala dokonce dvakrát :-D ty první se mi zmuchlaly ]-( :-D jinak na ty auta bys to určo zvládla ;-) a mě to teda děsně baví... x-) Marti - ty botky bych taky doporučovala buď nenápadné krámky nebo v Praze ve Spálené ulici obchod střevíce a více (strevice.cz). My tam máme botky pro ženicha a Kačenka si u nich koupila pro sebe a myslím že byla moc spokojená. Maruško, nejvíc mě mrzí, že jsem nezastihla tebe :-S ;-( jsi tu tak málo... a vůbec neva, žes nám sem vlezla, jsem moc mco ráda, že sis na nás (a na mě x-) x-) ;-) ) vzpomněla ;-) musím ti hned okouknout ty šatičky ;-) ale ty už jsi nějaké měla vybrané nebo ne???? =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci me to taky mrzelo!!to ¨se neboj,ale je pravda,ze jsem byla vcera stejne mrtva a musela jsem fakt odejit. jeee,ja jsem taky delala vyvazky dvakrat-poprve v jine barve,pak sjem zmenila barvu svatby-tak nanovo-ale luci-stejne sjem to taky nechala zmuchlane,takze bych dopadla asi stejne a ted jsem je narovnala do krabicky a uz je nevyndavam... a o botickach me nemluvte!!! puvodne jsem si myslela,ze si je krasne v pohode letos koupim,pak jsem si vybrala sampan saty a zjistila jsem,ze mam primo k nim boticky uz asi 3 roky...takze proc utracet...a ted jsem stastna!!! protoze nejen ze se daji spatne sehnet,ale ja na sebe letos nesezenu nic!!!! v tomto novem stylu,ktery se mi moooc libi me vsechny boty ve velikosti 36 padaji!!! a s beruskama a motylkama je fakt nechci!!!! :-D dokonce i na bezne noseni jsem si musela koupit boticky,ktere jsem nikdy nechtela....ale co mam delat,je to 35-jedina,ktera mi byla a dokonce jsem oblekla i 34,ale to u z mi bylo tesnejsi-a pak co delat,ze!
Odpovědět
Profilova fotka
pavlí, 34??? :-N =-) tý jo... no a co jinak přípravy? :-) co máš všechno??? Povídej!!!!!!!!!!!!!!! :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky luciii,no tak od doby,co jsme spolu mluvili,tak noveho nemam nic.... ale co sem omezila pristup na BRMS,tak mam kosicek pro druzicku,polsatrek,vsecny jmenovky a vyvazky.sehnanou krabici a balicak na krabici na pranicka...temer definitivni podobu oznamka-dodelavam detaily a pristi tyden chci nechat dat do tisku...a domluvila jsem si na pondeli jen hrubou zkousku ucesu-abych mohla zuzovat zavoj....a vybrali jsme dva druhy prstynku pro milacka-ted si musi vybrat a asi ho uz konecne nechame delat.... no a jinak jsem si konecne sedla k notasu a naucila jsem se vypalovat CD-takze jsem si vypalila prvni vzorek a posloucham,co jsem si vymyslela jako pisne na obrad-jsem spokojena,chybi jen usporadat pisne na gratulace... dal jsem dohodnuta s DJ-ma uz veskerou aparaturu a cena je o neco nizsi,nez hlasil-jsem moc rada,vypada to s nim dobre,je milej, sehnal nam i svetylka a paru...a ted mi dela z jedne pisnicky nekonecnou na obrad... no nevim,nejak me vic nenapada..... jo a jak jak je nam¨tom KAT - kdy to maaaaaa??????????????ja nic nevim,jen na ni stale myslim!!!
Odpovědět
Profilova fotka
myslím,že v úterý, ale jistá si nejsem...
Odpovědět
Profilova fotka
no ale tak toho máš o mnoho víc!!! Jak nakonec vypadají ty jmenovk??? Na ty jksme zvědavá nejvíc ;-) :-) a kdy budete posílat oznamka???
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda,ja taky delala 22.5 a letos na ne jde v ten samy den i kolegynka z prace-to je teda datum!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já 22. maturovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je parada!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď doufám, že jsem se nesekla v tom datu... ale myslím, že psala že 22... musím jí napsat smsku...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jsem klikla na koníka.... jéééé, mám choutky se registrovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko, všimla sis, že za chvíli dáme 100? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak uvidime,kazdopadne to ma za par! jinak na konika taky obcas naklikavam...ja uz chci taky moooc,takze uz mi chybi jen dve nova platicka a tohle dobrat...ael uz se to blizi a zrovna dneska jsem premyslela,ze budu rada,az vysadim,ze mi to mozna bude stacit vic,nez byt tehu-uz jen ten pocit,ze konecne smim vysadit!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, jdu vařit miláčkovi mňamku... zatím papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,papa,kdyz to stihnes pak jeste dorazit,stahuju ty fotecky,tak je sem pak dam
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu na skok
Odpovědět
Profilova fotka
luci,zrovna jsem to tam dala kvuli kamosce,tak se muzes podivat,za chvili to mazu
Odpovědět
Profilova fotka
luci jsi tu? ja to jdu jinak mazat!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak tu asi nejsi,tak jdu mazat,zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko, asi až na poslední tři fotečky jsem si to prohlídla. je to moooooooooooooooc krásný ;-) fakt. mě se hned tak nějaký jmenovky nelíbí a další věcičky, ale ty to máš vážně překrásný :-) a proč to mažeš???
Odpovědět
Profilova fotka
hadej!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevím... aby to někdo neokopčil? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo! a taky proto,ze vim,ze me chodi smirovat a chci si to zatim nechat jen pro sebe-pripadne pro vas....po svatbe to tam dam urcite
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, zdravím všechny :-) u nás dnes zase tak krááásně svítí sluníčko :-) akorát že mám odpoledne zkoušku a moc to neumím.... :-( tak na mě myslete, ať to nějak uhádám :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, diky za tip v Pze, jeste pochodim po Hradci a Pardubicich a pak kdyztak zajedeme tam, porad si nejsem stoprocentne jista satama, tak se zase nechci s botama unahlit, abych pak nemela koupeny nejaky, co by se mi nehodily, zkratka uvidime, uvidime :-D :-D dnes mi dorazi skoromanzilek se skoly, delal zaverecne zkousky, tak to konecne vse oslavime, ted uz to mame za sebou oba :-)uz se fakt tesim,a konecne se vypravime do te nasi restaurace na sestaveni menu k obedu a taky jsem sehnala tel.c.na jednoho kameramana, tak i to snad vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) no tak to máte super x-) závidím, že si můžete užívat už jenom přípravy a přípravy a nemyslet na nic jiného než na svatbu ;-) no a jak jinak pokračují plány? já jsemnějaká čím dál nedočkavější x-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky..... zase po nejake dobe jsem s vami...... Luci- diky za oznameni jeste jednou... moc me to potesilo.... a tento tyden obzvlast, protoze me za cely tyden snad nic pekneho, krome toho oznameni, nepotkalo.... strasne prace a jinych starosti.... jeste ze mam od zitrka dovolenou a budu resit jen tu svatbu.... moc se tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky! Luci docela jsi mě nalomila s tou výzdobou na auta, asi je začnu vyrábět. Musím ale někde stáhnout nějakou inspiraci. Nechci klasický myrtový kolečka do oken a nic víc, chtěla bych ozdobit kapoty, nebo tak něco. Holky, nemohla jsem to vydržet a byla jsem se mrknout v salonu na svoje šatičky, měli je zrovna vystavený na figuríně a já jsem se do nich podruhé zamilovala. Už se těším až je budu mít na sobě:-) Luci, držím dnes pěstičky pro štěstí. V kolik to děláš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?