Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooj :-) zdravím novou nevstu :-) :-) :-) kde to máte wailin??? My v hotelu SEN, tak~e to se asi nepotkáme... ale jindy tYeba jo :-) kde bydlíte??? A doufám, ze nás nenechás dlouho ekat a tait se na tvé albícko ;-) :-) :-) Jinak hlásím, máme napecene 3 medovniky, zitra peceme ze 3 kil kolacky a v nedeli roznasime s oznamkama!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wow, je to sila :-D :-D :-D ja se asi fakt vdavam :-D :-D :-D odpoledne musim do skoly ]-( tak se tu mejte hezky i beze mne a zitra to budu mit asi narocny :-D :-D :-D takze nevim, kdy nakouknu... tak zatim papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem sem zase na skok nakoukla-resim ted predmanzelskou smlouvu...ach jo a jinak nic noveho, mam hotove vsechny jmenovky a ted bojuju s tema oznamkama-stale nevim,kde mi to vytisknou.... Zdravim moc novou nevestu!!!! A Kati-drim palce,at ti to leze do hlavy!!!!!!!!!!! Luciii,vy jste silenci,at se vse povede!!!! Pa pa holky moje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj PPPPPaaaaavvvvvvvlllliiiiiikkkkkkuuuuuuu ;-) tys tu dlouho nebyla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak hlasim kolacky napeceny :-D :-) elkem jich je 1273 :-D :-D :-x teda, bylo, je tu spousta hladovcu :-D reku vam, zivit bych se tim ani za nic nechtela :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mňam mňam mňam,jááááááááá bych si dala :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jsem zase tady.... :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, taky Vás zdravím po víkendu. Ty bláho Luci, skoro třináct set koláčků :-o Byla to makačka, viď? To máte do krabiček, nebo na hostinu? V sobotu jsem sháněla kravatu pro ženicha. Chceme červenou, aby ladila ke kytce, ale bude to asi problém. Když je červená, tak má vzorek :-) Takže nevím, červený kytky se vzdát nechci. Jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.... u nas bude mit zenich kravatu bilou. Uz je rozhodnuto... a ma vzorek takovy kyticky.... je to roztomily :o)) Ale myslim si wailin, ze casu je jeste dost, a ze tu pravou kravatu, cervenou bez vzorku, urcite sezenes :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo, snad jí seženeme. Já jen nerada dlouho řeším jednu věc. Nejradši mám když jdu, koupím a hotovo. Nemusím to pak řešit a myslet na to. Svatební šaty jsem šla, zarezervovala a hotovo. Žádný dlouhý vybírání. A nelituju. Tak teď pitomou kravatu budu řešit dýl než šaty pro nevěstu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) wailin - do krabiček ;-) na hostinu pak budeme péct čerstvý. Už toho máme i dost rozdáno, ještě dnes odpoledne pokračujem a já pak ještě ve čtvrtek kamarádkám... můžu vám říct, že jsem toho měla až do pr.... je hezký plnit 5,6 krabiček, ale 24, a pak ještě mamce a taťkovi do práce :-p :-p fuj fuju... mamča se mi teda nabízela, že mi pomůže, jenže to zas já musel amít podle svýho, tak jsem si to užila :-D ale řeknu vám, že je to super pocit to rozdávat x-) všichni mají radost, všichni jak se moc těší a že jsme jim udělali radost, pak ještě volají, jaké to je krásné a vynikající a jak se jejich ratolesti nemůžou dočkat... :-D x-) :-) fakt úžasný pocit :-) taky si to tak vychutnávejte jako my ;-) už mám skoro krabici s oznamkama prázdnou... :-| x-) a ten pocit, že dnes nebo zítra to těm ostatním přijde poštou... jéééééééééééééé :-D jsem jak malá holka, co má Vánoce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucinko.... dlouho jsem te nevidela..... Kolacky zavidim, hned bych si dala :o))) ale musim se hlidat, abych se za dva mesice vesla do satu :o))) Uz se to strasne blizi :o))))) U nas se nic nedeje.... ale pristi tyden o dovolene to vypukne a ja nebudu zit nicim jinym, nez zarizovanim svatby.... teeeeeeeeeeeesiiiiiiiiiiiiiiiim se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééééééééééééééééééééé :-) :-) :-) to tě ale dlouho neuvidíme :-( včera jsem měla takový návaly mravenčení, když jsem si uvědomila, že se to fakt týká mě :-D že nerozvážím koláčky za někoho jinýho :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci, to před Tebou teda smekám! My krabičky zatím neřešíme. Budeme je dávat až jako výslužku ze svatby. Když budou hosti odjíždět (nebo spíš až je budeme rozvážet :-D ), tak dostanou krabičku s cukrovím. A to už máme objednané, bude to už rovnou v krabičkách od cukrářky, takže mě tohle nečeká. Ale je to super, když to cukroví je napečený přímo od nevěsty, to se cení! :-) Ale oznamka už taky rozvážíme a taky si to užívám, jako Ty :-) Vždycky čekám jak to oznamko vyndají z obálky, rozjasní se jim obličej, usměv. Taky se všichni těší. Kolik budete mít lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
No, se uz moc neuvidime... jsem tu dneska, a potom se tu ukazu jeste v patek a potom huraaaaaaaaaaaa volnoooooooooooooo :-D :-D :-D Je to ted v praci desivy, strasny prace....... nemam cas doma neco delat a ani na vas nemam moc casu :o((
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, kde to vlastně máte a odkud jsi??????????? jsem zvědavá :-) no my právě se s tím nechtěli dělat těsně před svatbou, tak jsme to vyřešili takhle... no na obřad nepočítaně :-D , na oběd jenom 28, to bude opravdu jen úzká rodina a na večer cca 50... víc se nám tam nevejde... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
takovych lidi.... to nas bude 10 na obed i na vecer..... tak jsem zvedava, jaka bude zabava... ale urcite velika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, ty nás ale zanedbáváš ]-( ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, vim o tom :o(( ale jsem tu, jak jen to je mozne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, o počtu lidí to není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už se těším, jak pak budeš psát, co jste všechno zařídili :-) ;-) co jak bude vypadat.... jéééééééééé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to doufam :o)))) .... porad nevim, kam ubytujeme ty ctyri lidi (my rodice svedka s pritelkyni), kteri prijedou na obrad..... sice jsem uz neco sehnala, ale to stoji 600 na osobu za noc a to se mi zda docela dost, kdyz tam maji spat dve noci :o(( budu muset kouknout po necem levnejsim....
Odpovědět
Profilova fotka
tak hledej na netu... nebo se zkus pozeptat na místě, třeba ti někdo poradí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tam toho prave moc neni... aby to nebylo daleko...... tady to se mi fakt libilo, ale ty penize za to asi nedam..... mam vyhlidle jeste nejake dva hotely a jeden pension, tak to obehnu o te dovolene a jsem zvedava, co zjistim....... nejvic se tesim, az vymyslime kyticku s pani kvetinarkou a potom na kadernici..... zacinam mit trochu predstavu o tom, co bych na te hlave chtela, tak uvidime..... jen nevim jak se namaluju.... chtela jsem si udelat jen oci, tak jak jsem zvykla a jak mi to slusi a mamina me porad presvedcuje, ze musim mit namalovanou i pusu, aby bylo na fotkach videt, ze ji vubec mam..... ale ja si v kazde pripadam jak z bordelu...... budu se muset nekde poradit...
Odpovědět
Profilova fotka
no, tam toho prave moc neni... aby to nebylo daleko...... tady to se mi fakt libilo, ale ty penize za to asi nedam..... mam vyhlidle jeste nejake dva hotely a jeden pension, tak to obehnu o te dovolene a jsem zvedava, co zjistim....... nejvic se tesim, az vymyslime kyticku s pani kvetinarkou a potom na kadernici..... zacinam mit trochu predstavu o tom, co bych na te hlave chtela, tak uvidime..... jen nevim jak se namaluju.... chtela jsem si udelat jen oci, tak jak jsem zvykla a jak mi to slusi a mamina me porad presvedcuje, ze musim mit namalovanou i pusu, aby bylo na fotkach videt, ze ji vubec mam..... ale ja si v kazde pripadam jak z bordelu...... budu se muset nekde poradit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeje... ono se to taky objevilo dvakrat... jsme to ale sikula.... a to jsem to psala jen jednou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D a co lesk na rty? A jestli se v tom necítíš, kašlala bych na to, protože abys byla nervozní, to nemá cenu... udělej si to podle svého ;-) a jak bude vypadat účes????
Odpovědět
Profilova fotka
no, uvidime co rekne kadernice.... ale chtela bych vlasy vyzehlit, aby mi to nikde netrcelo, nahore trochu natupirovat a uhladit dozadu.... a pres to nejakou strasovou celenku.... poradne to neumim popsat, ale snad neco kadernice vyzkousi, vyfotim to a potom dodam ukazku :o))
Odpovědět
Profilova fotka
no myslím, že si to umím představit... no nic, musím se rozloučit, musím ještě trochu uklidit apak jedu do Prahy a budeme pokračovat v rozdávání :-) tak zatím papa, ještě al enakouknu, než odjedu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, mej se krasne.... a uzivej si rozdavani oznameni...... ale kolacky bych nedala a vsechny je snedla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D neboj, taky jsme si nechali... jinak bysme výslužky měli celý oslintaný :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?