Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D no je to nářez ;-) my začali rozdávat tento týden rodině a kamarádům dáme asi později ;-) já bych dala teď,ale Laďovi se to zdá moc brzo :-( přeju pěkný den :-) já jdu skočit do sprchy :-D a celý den budu odpočívat a večer hurááá na zábavku
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný 1.Máj přeju opět a zase :-D a zitra zase do práce :-( ale naštěstí jen na 3 dny ;-) a zase volno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) ufff, tak jsem úplně vyřízená... v pátek babylon, v sobotu pozdě spát, včera do tří do rána a ještě odpoledne jsem do toho všeho měla zkoušku.... náročný prodloužený víkend :-x ale v sobotu jsme se byli domluvit zas o kousek blíž na věcech ohledně rautu, pití... mám z toho super pocit :-) víno lahev místo 250,- za 150,-, pivo místo 30,- za 25,-.... vypadá to skvěle :-D a co vy??? Kdepak máme Pavlínku a Kačenku??????????? :-. =-) :-( ;-(
Odpovědět
Ahoj Lucinko, koukej, dala jsme do alba fotku, kde Tě mám! Sice jen z boku, ale i za to jsem ráda:-) Holky, já se celý den učím na ty státnice, mám to za 3 týdny a umím kulový 8-( Nějak to musím zvládnout holt... Luci, ty ceny jsou super! i když se přiznám, že láhev vína mi přijde za 150 stejně dost... Pivo se u nás pije Krakonoš, kterej je za 14, ale třeba Plzeň je drahá, to je pravda. Babyon závidím, ten si nadělím jako dárek s manžílkem po těch státnicích, pokud budou úspěšné :-| Zítra jdu taky do práce many...chjo...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, už jsem koukala :-) ;-) Kačí, neboj, to zvládneš, určo jo x-) x-) x-) No tady hřeší na to, že je to za hranicí Prahy, okolo Jevany.... samá VIP lokalita... takže za 150,- jsme šťastný jak blechy a to pivo je Plzeň..... Kačí, na kolik vás vlastně ta hostina vyšla, jestli s emůžu zeptat??
Odpovědět
Lucinko, písnu do IP;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taaaak, kde jstee??? Přeji krásné ráno, zatím svítí sluníčko a je celkem i teplo, tak snad to vydrží :-) .... až do konce července :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím nové fotečky ;-) vína, svícny, bublifuky, kytičky... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda, snad mě tu nenecháte samotnou??? :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kat a luci jdu se mrknout tak jak to jde kat?co nového?co učení?ještě že učení na státnice mám za sebou hurááá, fuj a pak se tě patají na úplné kravinky, :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky maji :-) konečně dnes první spřízněná dušička :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D x-) x-) ahojky tak to mě moooc těší tak povídej co čarodky? my jsme si pořádně zařádily na koštěti, opekli rybičky, buřtíky, klobásky, zapíjeli jsme to vínkem, tekilkou, džinem ale taky nějaká nealko tam bylo akorát v úterý ráno jsme nemohli najít žádnou rozkvetlou třešeň 8-( 8-( 8-( ale políbená jsem
Odpovědět
Profilova fotka
mají, byly super, vydrželi jsme do tří do rána :-D tak yjsme grilovali, vínko, měli jsme to kdo co každý přinesl, takže toho bylo.... :-D třešeň jsme taky nenašli, navíc jsme letos prvně nejeli na Petřín... měli jsme ten den moc nabitý, tak jsem nakonec políbená až večer, pod poloodkvetlou okrasnou jabloní :-D ale jsem x-) a prý to byla zkouška na novomanželský polibek :-D Vráťa si to pořád chce trénovat, aby pak věděl jak a nedopadlo to jen takovou obyč pusou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo s tím líbáním jsem na tom stějně, taky to trénujeme kde se dáá :-D :-D :-D ale ono na ostro to bude úplně jiné a kouzelné se těšííííííííííííííííííííííííím :-D :-D :-D :-D chci pořádnej polibek a ne žádnej odbytej :-D :-D :-D v pátek odjíždíme do rakouska na ledovec tak si píši co vše budu potřebovat. Dneska jsem potkala tak krásné botky ale měli jen velké velikosti tak doufám, že je dostanou v mini co nejdřív a hlavně byli na velkým podpadku takže vedle mužíčka nebudu aspoň na fotkách vypadat jak škvrně :-D :-D koukla jsem ti do albíčka pěkný přírůstek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, taky jsem říkala, ž nechci jen tak ňákou pusu, ale zas jak udržet tu hranici kam až to bude pro veřejnost... :-D :-D :-x na jak dlouho jedete? o botičkách mi ani nemluv... nějak na nich ulítávám... na jaro jsem si koupila 7 nových párů, raději už nikam do takových krámů nelezu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme na týden tkaže se moc těším to bude senzace, miláček už má zamluvenou bečku a mě koupil džina a toníčka :-D :-D :-D já jak jsem zvyklá na tenisky tak teď si taky zvykám na podpadky, vysvitlo sluníčko tak už jsem začala nosit i něco jiného než džíny tak se učím zase chodit, to je hrůza ty otlaky, no jo jsem si moc zvykla na tenisky a teď mám moc velkou nohu :-D :-D a jinak u tebe nic nového?co škola?
Odpovědět
Profilova fotka
ve škole to začíná... v pondělí jedna zkouška a jeden klasifikovaný zápočet už zdárně za mnou, 18. další zkouška... celkem by to i šlo, až na tu blbou souborku... no uvidíme... a jiank nového - ani nic, naskytla se mi možnost práce, ale zatím nevím nic bližšího, musím dnes s miláčkem prodebatit, jestli do toho jít a jestli jo, tak až pak budu kontaktovat přímo tu paní, takhle to vím jen od jejího známého, který je zároveň naším kamarádem. takže takový informace neinformace ;-) a co s etýče svatby, tak jak jsem včer psala - byli jsme v tom penzionu, dnes jsme dodělala ty vývazky a to, co mám nového v albu, příští čtvrtek začínáme péct a v neděli a v pondělí roznášet oznamka a výslužky... brrr až mi z toho běhá mráz po zádech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééé jááá chci taky roznášet oznááámka ]-( nás to čeká až koncem června :-S :-D :-D :-D :-D luci jdu se vyvanit tak zatím páááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa, neboj, dočkáš se, já už se na to taky těším jakou dobu jak blázen a už mi to klepe na dveře :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jj páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... vsechny vas zdravim... mam ted hodne prace a malo casu sem chodit :o(( ale myslim na vas ;-) Kačenko... koukala jsem na fotky... moc krasny. Byla jsi krasna princezna x-)
Odpovědět
Satyy, děkuji moc x-) Lucinko, přeju, ať práce vyjde...je to paradox, ale zahájení pracovního procesu byla pro náš vztah zatím největší změna, větší než bydlení i než svatba... Ad polibek...my se políbili jen tak krátce, ono je to fakt takové zvláštní ten obřad...a pan oddávající nám řekl, že se to nepočítá, že ještě jednou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj satyyy :-) taky na tebe myslíme ;-) Kačí, toho jsem si všimla že to řekl, vlastně asi všichni protože se všichni moc smáli x-) :-) ;-) tak mám nové nehtíky, už skoro jako na svatbu - mám tam takové lila trpytky, ale moc mi to nešlo vyfotit ;-( ]-( dám to do alba, ale moc toho asi neuividíte...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci..... ty jsi na Kaccine svatbe byla taky za kocku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D dík :-) přece jí tam neudělám ostudu :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-)
Odpovědět
x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dala ty nehtíky do alba, ale fakt to moc není vidět... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jé, Kačenka nám sem nakoukla :-) to ani nevím... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?