Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky paji,tak jsem se divala do albicka,mate to vymyslene moc pekne,co se ti nezda??? proc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,jsem ráda,že se líbí,seděli jsme nad tím celé odpoledne,až se divím,že jsme se u toho nehádali,miláček je skvělý,za 77% obsahu alba vděčím jemu,dokáže na netu najít snad úplně všechno na co si já vzpomenu. Moc ho miluji a vážím si všeho,co pro nás dělá,cítím,že je štastný a přípravami žije naplno,nechci ho nikdy ztratit! Tím smajlíkem jsem si povzdechla nad tím,že kapacitu albíčka jsme počtem 100kusů vyčerpali a nevím,jestli se vrhneme na další,asi ne,co jsme chtěli to máme a myslím,že to dokážeme zrealizovat. Měj se krásně. Pája
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to joooo, no ja uz mam zalozena 3 aleba- trochu je mam odlisena....a taky necim i matu pripadne pribuzne,aby nevedeli,jak to bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek ;-) Před chvílí jsem vstával, jsem hotovej :-x Přípravy mě nějak zmohli, včera jsme málem zavařili noťase :-| Bolí mě celé tělo ;-( Jůůů, nevěděl jsem, že máš 3 alba a ještě klameš nepřítele, no počkej ]-( Roztroubím to po Chomutovském okrese :-) Album se nám povedlo, těším se na ohňostroj, kalkulace je propočítána na 10.000kč. Určitě to stojí za to, doporučuju. Ahoj Moráles ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky a od koho ten ohnostroj mate???? jak se takova vec organizuje??? jinak mam tri - jedno s temi prvotnimi myslenkami - trochu uz teda upravenymi... pak jedno,kde jsou uz jiste veci a pak dalsi,kam si davam veci,ktere zrovna hledam, resim... jinak,co plati a ne,to tady vsem rikam...takze to neni tajemnstvi....to snad nikdo cist nebude
Odpovědět
Profilova fotka
Ohňostroj nás uchvátil na www.soptík-pyro.cz, dá se pořídit od 5-10.tis. a to i dle vlastního návrhu,který mám prokalkulovaný na 10.tis. Organizaci nechávám zcela na firmě, která přijede na místo konání hostiny ve večerních hodinách, vše tajně nainstaluje ve venkovním prostoru a ve smluvenou dobu vše spustí. Je to takové milé a malé překvapení pro svatebčany na závěr hostiny. Naše představy už nehodláme měnit, to by snad jen v případě, že by nás něco extra úchvátilo natolik, že bysme vše překopali ale o tom pochybuji ;-) Jdu do sebe nasoukat králíka se zelím a co máte dobrého Vy..? Pochlub se ať vím co vařit k večeři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak presne jako to prekvapeni si to predstavuju! a jezdi i mimo prahu??? jo a jak to udelat,kdyz mame ve stejny den termin?! je jich tam vic?? :-D jinak milacek uz jedl v pul 12, mel koprovku jeho prani a kralika by si taky urcite dal,sand nas maminka zase brzo pozve - toho ja nedelam ani nejim (pro me to je zviratko...)takze vzdy vari mamka a milacka zve,ja si dam jen knedliky...
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že by to neměl být problém, ta firma je z okresu Kladno a techniků mají jistě dost, neměl by pro ně být problém vyjet do dvou konců světa ;-) a když tak máš smůlu, já si řekl první (hi,hi) :-) No kopračku teda nemusím takže dík ;-) Večer bude studená mísa :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Pája Ti vzkazuje, že se máš mrknout na ty webovky soptíka, je tam asi 6.minutová ukázka ohňostroje ke stažení, je to nádhera ;-) Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
jee,to je super,podivam se tam!!!! diky za radu! a kladno by slo,to k nam neni zas tak moc daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HALOOO, JE TU NEKDO!!!!!!???? Byla jsem na matrice a mame predbezne zamluveno 27.7.2007 ve 14,00 hodin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Halóóó .. to je skvělé, blahopřeju ]-( Ale nění to nějak pozdě? To bych hlady asi nevydržel :-) :-) :-) pa pa pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no my pocitame s tim,ze se vsichni naji v tech 12 :-D a ty co jedou z daleka ( a to je vic jak polovina lidi) muzou jet v klidu a nejake to zakousnuti bude doma pripravene.....do 3 budeme jist,tak to snad prezijou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, ale stejně to nechápu, asi jsem přetaženej ;-) Se snoubenkou nám to nedá a shodli jsme se na tom, že co nevidět splodíme další album, které se již bude týkat naprosté realizace a pikantností okolo toho, co se nám podařilo sehnat a zakoupit ... :-x Dnes jsem šel úplnou náhodou kolem svatebního salónu v centru Prahy až jsem z toho zakopnul a kolemjdoucí slečinky se mi smáli :-( Myslím na svatbu kudy chodím ... Dr. CHOCHOLOUŠEK TO JISTÍ ...!!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to si dnes rozumime,ja jela autem tak stastna,ze to vyslo,ze jsem si u toho kricela radosti,abych to vubec odridila!!!!!!! nove album vitam!!! ja jsem taky rada,ze mam ty 3 je to dobry,to tak rozdelit... ;-) jo a videl jsi neco v salonu zvlastniho???? jo a nevim,co nechapas,ze tak pozde obrad???? mame nekolik vysvetleni - ze zkusenosti ... - nechci,aby vsichni vstavali v 5 a litali jak blazni - chci,aby lidi co to maji daleko (Pardubice, Dvur Kralove, LIberec, Usti, Budejovic, Nymburk,Slovensko....)mohli jet v klidu a vyrazili az treba rano v 7,8 a ne ve 3,aby stihli obrad a aby si pred obradem trochu oddechli.... - cim driv je obed,tim driv jsou lide stati a pak vazne nalada a znovu se kolem 9te hleda.... - chceme se fotit od profika (snad to vyjde ) a nechceme tim zdrzovat ostatni-proto se chceme fotit mezi 10-12 hodinou, v 1 je potreba uz odjezd na obrad.. - obrad nam stejne driv jak v 1 nepovoli a jeste bych si asi na neco vzpomnela....ale ne ted,snad to staci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasňačka .. už to chápu, díky za polopatické vysvětlování :-D Co jsem viděl v salónu nemohu prozradit, ta moje sladká snoubenka by si to mohla přečíst a bylo by po jistém překvapení ......... :-p Jdu se nadlábnout pokud najdu něco v ledničce, protože Pája si usmyslela, že bude hubnout 8-( takže máme dělenou stravu :-o Potom mi to nedá a půjdu zřejmě tvořit přípravy tomboly pro naše svatebčany se smyslem pro humor :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je popis zamer vic, treba se nakazim!!! a s tou lednickou bych se taky rada nakazila,chtela bych hubnout,ale predem to vzdavam, na to nemam 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen v krátkosti: jde o tombolu v duchu humorném a převážně něco za něco, tím nemám namysli lístek do tomboly za peníze ale ..... víc neprozradím, nemůžu 8-) no tak teda jó ;-) kdo bude chtít lísteček do tomboly, požádá svědkyni o klobouček s lístečky ale podmínkou je podstoupit jeden z úkolů: * vykouzlit nejhezčí úsměv na nevěstu :-D * přenést nevěstu v náručí přes celou místnost veselky :-o ale pozor, neunést! ]-( * se zavázanýma očima poznat ženicha v řadě 5 mužů =-) * dokázat sníst porci dortu do 22 vteřin mocca lžičkou ;-) apod. Inspirace z jedné svatby ;-) Zbytek nemohu prozradit a obsah 30 položkové tomboly také ne ]-( Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
jee to zni dobra,no ja prave o necem takovem premyslela...libilo se mi ,ze jedna nevesta a zenich usporadali fotbalek - tym nevesty proti tymu zenicha....a tak jsem premyslela o necem podobnem... prijde mi divne nekomu rict - vymysli pro nas souteze,...naopak,myslim,ze my bychom meli neco vymyslet pro ne! ted jsi me inspiroval, zkusim si to nechat projit hlavou a taky nejakou hru vymyslet,diky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, o zábavu by se měli postarat novopečení manželata, tak si to vezmi k srdci :-D Počítal jsem rozpočet tomboly a s 30 výhrami jsem se vyšplhal na necelé 2000kč, takže jsem spokojen :-D Organizaci kolem srandiček a zábavy nechává snoubenka plně v mé kompetenci, tak to víš musím si to užít :-p Na to já jsem dobrej ]-( Loučím se, až mě něco trkne, určitě se ozvu, jde se tvořit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tvor a podel se!!!jo!!! od toho tu prece taky jsi, ne???? ]-( :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( no jo všechny jste stejný, tvoř ať je zábava, au, už jsem dostal facáka Hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
a proc,ja to neobslehnu,jen se inspiruju,to se prece smi ne :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Pavly!!! Tak moc moc gratuluju k termínu!!! Trošku jsem se bála, že když tu tak od začátku držíme spolu, že pak by nám to nevyšlo :-S Jsem moc ráda :-) ;-) sice já to své ANO řeknu cca o dvě hoďky dřív, ale aspoˇň můžem na sebe myslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to si pis,ze na sebe budeme myslet,ja vzdycky brecim kvuli svatbe nekoho jineho,takze nejspis v nas svatebni den obrecim ten vas :-D :-D :-D ja jsem stale stastna, i dneska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Pavly, tak to budem dvě, kolem půl jedný budu brečet na tý svojí a pak kolem půl druhý kvůli tý tvojí :-D :-D :-D teda, to budem uřvaný nevěsty, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda budeme!!! ale uz se na to tesim,jenze ty budes uravana a uz to bude jedno a ja budu urvana jeste pred tim,nez reknu ano a to bude trapas!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ;-) já teď zas nějak začala řešit, jestli raději nebýt celý den ve SNU, jenže to by znamenalo, že večer by bylo akorát pivo a víno, zbytek by si každý musel platit.... :-( co myslíš?????
Odpovědět
Profilova fotka
no ja dost dobre nevim,kde si popisovala rozdil,ale ja jsem klidne pro prejizdeni,ja tomu fandim (milacek uz tolik ne)ale urcite bych nesnesla,aby si na nasi svate nekdo neco platil - uz i proto,ze jsem vestine na svatbe taky byla a nikde jsem nemusla dat ani korunu....bylo by mi to krajne neprijemne... resim treba to,ze jestli chce nekdo lepsi pokoj-at si ho zaplati, ja objednam ty nejlevnejsi (nemaji WC,jen umyvadlo)a predpokladam,ze prave jedni - budou mit male mimi by asi lepsi chteli,ale dat za pokoj 1000 mi prijde moc a pak bych to musela udelat i pro ostatni... to uz je mi dost neprijemne tema, a nechce se mi to resit - a to idkyz uz mi to ti dva nabizeli dopredu, uz davno.... takze ja jsem urcite pro prejezd, vino a pivo by mi nestacilo
Odpovědět
Profilova fotka
hm, děkuji za názor ;-) ono stejně pak dáme nějaký limit, asi 20000,- na pití a co by bylo přes, už neplatíme ale každý sám... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?