Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. července 2007
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 ahojky paji,tak jsem se divala do albicka,mate to vymyslene moc pekne,co se ti nezda??? proc emoticon
12. lis 2006 v 09:06  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajula (34 r.)
Registrovala se 28. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel. Vrané nad Vltavou, Region Praha - západ.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na zámku Dobříš, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pajula (34 r.)
Registrovala se 28. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel. Vrané nad Vltavou, Region Praha - západ.
    Na zámku Dobříš, Region Příbram
 Ahojky,jsem ráda,že se líbí,seděli jsme nad tím celé odpoledne,až se divím,že jsme se u toho nehádali,miláček je skvělý,za 77% obsahu alba vděčím jemu,dokáže na netu najít snad úplně všechno na co si já vzpomenu.
Moc ho miluji a vážím si všeho,co pro nás dělá,cítím,že je štastný a přípravami žije naplno,nechci ho nikdy ztratit! Tím smajlíkem jsem si povzdechla nad tím,že kapacitu albíčka jsme počtem 100kusů vyčerpali a nevím,jestli se vrhneme na další,asi ne,co jsme chtěli to máme a myslím,že to dokážeme zrealizovat. Měj se krásně. Pája
12. lis 2006 v 11:15  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 jo tak to joooo, no ja uz mam zalozena 3 aleba- trochu je mam odlisena....a taky necim i matu pripadne pribuzne,aby nevedeli,jak to bude emoticon
12. lis 2006 ve 12:00  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
Registroval se 4. září 2006 na beremese.cz. Přidal 60 příspěvků.
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Nazdárek emoticon
Před chvílí jsem vstával, jsem hotovej emoticon
Přípravy mě nějak zmohli, včera jsme málem zavařili noťase emoticon
Bolí mě celé tělo emoticon
Jůůů, nevěděl jsem, že máš 3 alba a ještě klameš nepřítele, no počkej emoticon
Roztroubím to po Chomutovském okrese emoticon
Album se nám povedlo, těším se na ohňostroj, kalkulace je propočítána na 10.000kč.
Určitě to stojí za to, doporučuju.
Ahoj Moráles emoticon
12. lis 2006 ve 12:18  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky
a od koho ten ohnostroj mate???? jak se takova vec organizuje???
jinak mam tri - jedno s temi prvotnimi myslenkami - trochu uz teda upravenymi...
pak jedno,kde jsou uz jiste veci
a pak dalsi,kam si davam veci,ktere zrovna hledam, resim...
jinak,co plati a ne,to tady vsem rikam...takze to neni tajemnstvi....to snad nikdo cist nebude
12. lis 2006 ve 12:22  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Ohňostroj nás uchvátil na www.soptík-pyro.cz, dá se pořídit od 5-10.tis. a to i dle vlastního návrhu,který
mám prokalkulovaný na 10.tis.
Organizaci nechávám zcela na firmě, která přijede na místo konání hostiny ve večerních hodinách, vše tajně
nainstaluje ve venkovním prostoru a ve smluvenou dobu vše spustí.
Je to takové milé a malé překvapení pro svatebčany na závěr hostiny.
Naše představy už nehodláme měnit, to by snad jen v případě, že by nás něco extra úchvátilo natolik,
že bysme vše překopali ale o tom pochybuji
emoticon
Jdu do sebe nasoukat králíka se zelím a co máte dobrého Vy..?
Pochlub se ať vím co vařit k večeři emoticon
12. lis 2006 ve 12:46  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 no tak presne jako to prekvapeni si to predstavuju!
a jezdi i mimo prahu??? jo a jak to udelat,kdyz mame ve stejny den termin?! je jich tam vic?? emoticon
jinak milacek uz jedl v pul 12, mel koprovku jeho prani
a kralika by si taky urcite dal,sand nas maminka zase brzo pozve - toho ja nedelam ani nejim (pro me to je zviratko...)takze vzdy vari mamka a milacka zve,ja si dam jen knedliky...
12. lis 2006 ve 12:50  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Já si myslím, že by to neměl být problém, ta firma je z okresu Kladno a techniků mají jistě dost, neměl
by pro ně být problém vyjet do dvou konců světa emoticon
a když tak máš smůlu, já si řekl první (hi,hi) emoticon
No kopračku teda nemusím takže dík emoticon
Večer bude studená mísa
emoticon
12. lis 2006 ve 13:01  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Pája Ti vzkazuje, že se máš mrknout na ty webovky soptíka, je tam asi 6.minutová ukázka ohňostroje
ke stažení, je to nádhera emoticon
Ahoj
12. lis 2006 ve 13:18  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 jee,to je super,podivam se tam!!!! diky za radu!
a kladno by slo,to k nam neni zas tak moc daleko emoticon
12. lis 2006 ve 14:10  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 HALOOO, JE TU NEKDO!!!!!!????
Byla jsem na matrice a mame predbezne zamluveno 27.7.2007 ve 14,00 hodin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. lis 2006 v 16:06  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Halóóó .. to je skvělé, blahopřeju emoticon
Ale nění to nějak pozdě? To bych hlady asi nevydržel emoticon emoticon emoticon
pa pa pa
13. lis 2006 v 16:27  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 no my pocitame s tim,ze se vsichni naji v tech 12 emoticon
a ty co jedou z daleka ( a to je vic jak polovina lidi) muzou jet v klidu a nejake to zakousnuti bude doma pripravene.....do 3 budeme jist,tak to snad prezijou emoticon
13. lis 2006 v 16:33  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Tak to jo, ale stejně to nechápu, asi jsem přetaženej emoticon
Se snoubenkou nám to nedá a shodli jsme se na tom, že co nevidět splodíme další album, které se již
bude týkat naprosté realizace a pikantností okolo toho, co se nám podařilo sehnat a zakoupit ... emoticon
Dnes jsem šel úplnou náhodou kolem svatebního salónu v centru Prahy až jsem z toho zakopnul a
kolemjdoucí slečinky se mi smáli emoticon
Myslím na svatbu kudy chodím ...
Dr. CHOCHOLOUŠEK TO JISTÍ ...!!!!!!!!!!!!!! emoticon
13. lis 2006 v 17:27  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 no tak to si dnes rozumime,ja jela autem tak stastna,ze to vyslo,ze jsem si u toho kricela radosti,abych to vubec odridila!!!!!!!
nove album vitam!!!
ja jsem taky rada,ze mam ty 3 je to dobry,to tak rozdelit... emoticon

jo a videl jsi neco v salonu zvlastniho????

jo a nevim,co nechapas,ze tak pozde obrad????
mame nekolik vysvetleni - ze zkusenosti ...
- nechci,aby vsichni vstavali v 5 a litali jak blazni
- chci,aby lidi co to maji daleko (Pardubice, Dvur Kralove, LIberec, Usti, Budejovic, Nymburk,Slovensko....)mohli jet v klidu a vyrazili az treba rano v 7,8 a ne ve 3,aby stihli obrad a aby si pred obradem trochu oddechli....
- cim driv je obed,tim driv jsou lide stati a pak vazne nalada a znovu se kolem 9te hleda....
- chceme se fotit od profika (snad to vyjde ) a nechceme tim zdrzovat ostatni-proto se chceme fotit mezi 10-12 hodinou, v 1 je potreba uz odjezd na obrad..
- obrad nam stejne driv jak v 1 nepovoli
a jeste bych si asi na neco vzpomnela....ale ne ted,snad to staci emoticon
13. lis 2006 v 17:46  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Jasňačka .. už to chápu, díky za polopatické vysvětlování emoticon
Co jsem viděl v salónu nemohu prozradit, ta moje sladká snoubenka by si to mohla přečíst
a bylo by po jistém překvapení ......... emoticon
Jdu se nadlábnout pokud najdu něco v ledničce, protože Pája si usmyslela, že bude hubnout emoticon
takže máme dělenou stravu emoticon
Potom mi to nedá a půjdu zřejmě tvořit přípravy tomboly pro naše svatebčany se smyslem pro humor
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. lis 2006 v 18:02  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 je popis zamer vic, treba se nakazim!!!
a s tou lednickou bych se taky rada nakazila,chtela bych hubnout,ale predem to vzdavam, na to nemam emoticon
13. lis 2006 v 18:11  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Jen v krátkosti: jde o tombolu v duchu humorném a převážně něco za něco, tím nemám namysli
lístek do tomboly za peníze ale ..... víc neprozradím, nemůžu emoticon
no tak teda jó emoticon
kdo bude chtít lísteček do tomboly, požádá svědkyni o klobouček s lístečky ale podmínkou je podstoupit
jeden z úkolů: * vykouzlit nejhezčí úsměv na nevěstu emoticon
* přenést nevěstu v náručí přes celou místnost veselky emoticon ale pozor, neunést! emoticon
* se zavázanýma očima poznat ženicha v řadě 5 mužů emoticon
* dokázat sníst porci dortu do 22 vteřin mocca lžičkou emoticon
apod.
Inspirace z jedné svatby emoticon
Zbytek nemohu prozradit a obsah 30 položkové tomboly také ne emoticon
Ahoj
13. lis 2006 v 18:28  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 jee to zni dobra,no ja prave o necem takovem premyslela...libilo se mi ,ze jedna nevesta a zenich usporadali fotbalek - tym nevesty proti tymu zenicha....a tak jsem premyslela o necem podobnem...
prijde mi divne nekomu rict - vymysli pro nas souteze,...naopak,myslim,ze my bychom meli neco vymyslet pro ne!
ted jsi me inspiroval, zkusim si to nechat projit hlavou a taky nejakou hru vymyslet,diky emoticon
13. lis 2006 v 18:31  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 No právě, o zábavu by se měli postarat novopečení manželata, tak si to vezmi k srdci emoticon
Počítal jsem rozpočet tomboly a s 30 výhrami jsem se vyšplhal na necelé 2000kč, takže jsem
spokojen emoticon
Organizaci kolem srandiček a zábavy nechává snoubenka plně v mé kompetenci, tak to víš
musím si to užít emoticon
Na to já jsem dobrej emoticon
Loučím se, až mě něco trkne, určitě se ozvu, jde se tvořit emoticon
13. lis 2006 v 18:36  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 no tak tvor a podel se!!!jo!!! od toho tu prece taky jsi, ne???? emoticon emoticon emoticon
13. lis 2006 v 18:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
no jo všechny jste stejný, tvoř ať je zábava, au, už jsem dostal facáka
Hezký večer
13. lis 2006 v 18:54  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 a proc,ja to neobslehnu,jen se inspiruju,to se prece smi ne emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. lis 2006 v 18:59  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 Ahojky Pavly!!! Tak moc moc gratuluju k termínu!!! Trošku jsem se bála, že když tu tak od začátku držíme spolu, že pak by nám to nevyšlo emoticon Jsem moc ráda emoticon emoticon sice já to své ANO řeknu cca o dvě hoďky dřív, ale aspoˇň můžem na sebe myslet emoticon
13. lis 2006 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 no to si pis,ze na sebe budeme myslet,ja vzdycky brecim kvuli svatbe nekoho jineho,takze nejspis v nas svatebni den obrecim ten vas emoticon emoticon emoticon
ja jsem stale stastna, i dneska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. lis 2006 v 07:42  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 ahojky Pavly, tak to budem dvě, kolem půl jedný budu brečet na tý svojí a pak kolem půl druhý kvůli tý tvojí emoticon emoticon emoticon teda, to budem uřvaný nevěsty, co? emoticon
14. lis 2006 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 no to teda budeme!!! ale uz se na to tesim,jenze ty budes uravana a uz to bude jedno a ja budu urvana jeste pred tim,nez reknu ano a to bude trapas!
14. lis 2006 ve 13:39  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 emoticon emoticon emoticon emoticon

já teď zas nějak začala řešit, jestli raději nebýt celý den ve SNU, jenže to by znamenalo, že večer by bylo akorát pivo a víno, zbytek by si každý musel platit.... emoticon co myslíš?????
14. lis 2006 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 no ja dost dobre nevim,kde si popisovala rozdil,ale ja jsem klidne pro prejizdeni,ja tomu fandim (milacek uz tolik ne)ale urcite bych nesnesla,aby si na nasi svate nekdo neco platil - uz i proto,ze jsem vestine na svatbe taky byla a nikde jsem nemusla dat ani korunu....bylo by mi to krajne neprijemne...
resim treba to,ze jestli chce nekdo lepsi pokoj-at si ho zaplati, ja objednam ty nejlevnejsi (nemaji WC,jen umyvadlo)a predpokladam,ze prave jedni - budou mit male mimi by asi lepsi chteli,ale dat za pokoj 1000 mi prijde moc a pak bych to musela udelat i pro ostatni...
to uz je mi dost neprijemne tema, a nechce se mi to resit - a to idkyz uz mi to ti dva nabizeli dopredu, uz davno....

takze ja jsem urcite pro prejezd, vino a pivo by mi nestacilo
14. lis 2006 v 16:08  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 hm, děkuji za názor emoticon ono stejně pak dáme nějaký limit, asi 20000,- na pití a co by bylo přes, už neplatíme ale každý sám... emoticon
14. lis 2006 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš