Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brečela jsem jak želva ;-( ;-( ;-( :-D a děsně se bojím, že budu i uřvaná nevěsta ]-( to je tak děsně dojemný.... :-( dřív jsem na svatbách nebrečela ale teď, co se to týká i mě.... si piš že s etěším... děsně moc a už bych chtěla, aby to bylo a aby to trvalo aspoň víkend :-D za sebou??? Jako úplně za sebou nebo si prožívat ten den???
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi si to uzit a mit klid :o)) mam ted strasne starosti, v praci i doma, tak si ty pripravy tak neuzivam a byla bych radsi, kdyby bylo vsechno zarizeny, zitra si vyzvedla saty, uzila si svatebni den a bylo :-x Dokonce jsme se rozhodli, ze obrad bude na radnici... nemame cas hledat lepsi misto. Ale nastesti je ta radnice pekna, tak mi to nebude vadit.... a fotit se potom pojedeme na ty pekny mistecka :o)) Vcera jsem zenichovi zkousela oblek s kosili a kravatou a moc mu to sluselo..... :o)) ... skoda, ze jeste nema koupene boty... jen nevim, kdy je poridime, to bych ho totiz musela dostat do mesta na nakupy a to se mi moc nedari.... :-( Ja se taky bojim, ze budu na svatbe plakat.... ja rvu porad... na svatbach, u filmu, proste jak je neco jen trochu dojemnyho tak rvu jak zelva x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aspoň nebudu sama uřvaná :-D mi povídej o tahání chlapů do krámu :-D mám doma totéž... ale jak potřebuje oblek nebo košili, to jo... hučím pořád do něj, že potřebuje nějaký oblečení na léto, sportovní, ale to prej má... haha, by mě zajímalo kde ]-( radnice? Teda, to je změna ;-) ale proč ne, mě se třeba berounská radnice moc líbí a kdyby nebylo SNU, chtěla jsem mít svatbu tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
budu si muset koupit poradnou vodeodolnou rasenku, aby mi pri obradu netelky cerny potoky po obliceji ;-) ale treba je to tak, ze nevesta je tak nervozni, ze ani neplace :o)))) vcera jsem zkousela vyzdobu na auto... docela dobry, jeste neco malo vymyslim a dodelam, ale jsem spokojena... az stahnu fotak, tak dam fotky do alba..... tak aspon neco se u nas deje :o))) Vcera jsme taky konecne vytahli koleckove brusle... tak jsme se projeli, bylo to super. Chtela bych na brusle aspon dvakrat tydne, aby to taky bylo videt... potrebuju se sebou neco delat, nebo se nevejdu do satu :o((
Odpovědět
Profilova fotka
no taky bych už pomalu měl vymýšlet něco na auto, resp. si to zkusit, protože vymyšleno mám - z tylu dopředu do špičky dva pruhy, doprostřed panenku, totéž ženich, ten ještě bude mít kytku, ale ne moc dělanou na střed, tak nevím, jestli on nedostane jen stuhy místo tylu - co myslíš? Aby to nebylo přeplácaný... jinak mám nakoupený špendlíčky, takže až se dopracujeme k počtu, kolik bude aut, proměřím a půjdu nakoupit stuhy na okýnka a dopředu na auto. ještě musím dolepit ty špendlíky na ty vývazky, asi to jdu udělat teď, ještě než pojedu do Prahy... vůbec se mi tam nechce,a le dneska musím.. chjooo :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ja mam dva pruhy tylu do spicky a na nich takovy maslicky..... mozna dam dopredu kytku a mozna ne... jeste uvidim.... zenich pojede asi na motorce, takze tam dostane jen stuhy na riditka a potom se uvidi.... ja bych dala zenichovi asi jen stuhu, kdyz bude mit tu kytku, ale asi by to chtelo zkusit, jak to bude vypadat.... jo, chces jeste pujcit tu knizku?? Denik silene nevesty???
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, chci, ale teď mám fofr do školy, a bude toho čím dál tím víc, tak kdyžtak až pak v červnu... až budu mít klid... snad, jestli to udělám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, ze to udelas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D so povíme pak :-D co návštěva? Líbilo se? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no navsteva nebyla... teda byla jina.... ta co mela byt o vikendu prijede az tento tyden...... je to s nima hrozny, porad to presouvaji a me to uz nebavi..... :o((
Odpovědět
Profilova fotka
:-| si mohla jet se mnou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem mela na tento vikend jiny plany jeste pred tim, nez jsem zjistila, ze by nam mela prijet ta navsteva, takze jsem byla rada, ze neprijeli a jela jsem se kouknout na jednu akci, kde jsem potkala sve spoluzaky ze skoly, ktere jsem nevidela uz skoro rok, tak jsem byla rada.... videla jsem kamaradky brisko, v srpnu ceka miminko, tak jsem si je v sobotu vsechny uzila .o)) ale myslela jsem na tebe, jak se mas, ze jedes na Kat.... pomalu to tady zabalim a pujdu na obed.... zacinam mit hlad :o(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak se mej krasne.... ja padim :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa, já zas za chvíli jedu do Prahy... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nikde nikdo??? =-) :-. ;-(
Odpovědět
Ahojte, ďakujem za privítanie. Nemala som času ani odpísať, začínam plánovanie a chodím aj do práce :-| tak je toho trošku viac, ale teším sa že môžem napísať. Plány už pokročili - termín, miestnosť, výzdoba / aspoň niečo som rozbehla/ a hľadám na tejto stránke aj inšpiráciu - takže som varená pečená v albumoch/ som tam stále Zatiaľ pá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) přeji všem krásné dopoledne, i když tedy u nás trošku porchává ]-( navíc mi miláček před chvílí odjel a vrátí se mi až zítra večer ;-( ;-( ;-( a to já vždycky děsně trpím... ale snad aspoň večer napíšu seminárku, která užý mi hoří a chtěla jsem jí napsat už v neděli, jenže to jsem raději souhlasila s výletem :-D :-x ajka, tak když tak brouzdáš po albíčkách, doufám, že brzy budeme moci okouknout to tvoje ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ahoj, u nás je taky nic moc,chvíli sluníčko,chvíli pořádný mraky,ale zatím neprší,ale kdyby,tak by mi to ani nevadilo,protože mám odpolední a netrpěla bych v práci,že je tak krásně ;-) no jinak ty přípravy - mně chybí už jen svíčky,spodní prádlo,rozhalenka pro ženicha,kytky,dorty a prstýnky :-D o víkendě jedem do Brna,tak mrknu do Ikeii na svíčky,třeba tam seženu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já v ikee koupila a myslím že dost holek nakoupilo svíčky a svícny v ikee :-) určo něco ulovíš ;-) taky mě nějak chytají choutky zase nakupovat :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty už máš všechno :-) jo já ještě musím domluvit s holičkou datum zkoušky,ale to je prý ještě čas :-| škoda,že se neumím učesat :-( ty máš ten účes pěkný :-) já jsem zvyklá to mít furt rozpuštěný a nebo v culíku v práci a nic jinýho si neumím udělat,jen obyčejný drdol a nebo pletýnku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, zdaleka ještě vše nemám :-D no já taky normálně nosím rozpuštěný... ale na plesy se češu sama, to jo... nějak mě zas chytá to plánování.... :-D jsem hrozná :-x
Odpovědět
Profilova fotka
však to je v pohodě ;-) taky se už hrozně moc těším :-D v pátek jsme šli na pivko a já jsem Laďovi řekl,jestli si něčeho nevšiml poslední dobou a on že čeho,a já jsem mu řekla,že nemluvím každý den o svatbě jak ze začátku,měl z toho depku,že otom budu mluvit furt až do svatby a je rád,že se můžu vykecat tady sváma a nehustím pořád do něho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tu nálepku jsi sehnala v obchodě nebo jsi ji objednala na netu? ;-) Že bych se opičila ;-) to je pěkný
Odpovědět
Ahoj holkyyyy!!!!!!!!!!!!!!! Vubec nestiham, jak si mohutne uzivam libanky! Kocenky moje, o bylo tak krasny!! Ja chci jeste!!! Strasne to utece holky, takze si to uzivejte jak nejlepe muzete!! Ja jsem vdana, to je mazec co??:-)) Lucinko, tohle Ti nikdy nezapomenu!! DEUJU!! Byla jsem stastna, dojata, jsi bajecna!! MTR MOC!
Odpovědět
Profilova fotka
Kačíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí x-) x-) x-) ahoooooooooooooooooooooj x-) konečně!!! nemohli jsme se tě dočkat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moc moc jsem na tebe pak ještě celý den mysleli am oc si přýála, aby ti to uteklo pomalu... až budeš mít chvilku, musíš nás dočíst :-) máš tu spoustu vzkazů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Káťo :-) už se těšíme na tvoje dojmy a fotečky :-D Užívej se líbanky a vidíš - nakonec to sluníčko bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to je všude stejný co? Všude se chlapi bojí, že to uslyší pořád :-D jestli myslíš to just married, tak na netu ;-) krasnasvatba.cz Kačenko, jsem z toho tak mimo, že tu jsi, že ani neumím psát :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, neděkuj, vůbec není zač. Přece kdybych nechtěla, tak to neudělám ;-) ježiš, mě tečou slzy ještě teď!!! :-D :-D :-p tý jo, ty jsi vdaná.... to je tak krásný.... ;-( ;-( do kolika jste to vydrželi? :-) moc na tebe myslím a každý den vyhlížím fotky :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Káťa má v pase BRMS SVATBA BYLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D jsem z toho ještě teď mimo.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, kdepak jste??? A kde máme dnes vůbec satyyy????????????? =-) =-) :-. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?