Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám v albíčku fotku jak jsem se sama teď česala, i se závojem a korunkou x-) mám ještě další, ale ty už jsou na normálním foťáku a musíme nejdřív dofotit... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,teď jsme dorazili z hospůdky a chystáme se do hajan,nedalo mi to a mrkla jsem sem a Luci koukla jsem na tu tvoji fotečku a moc pěkný,pasuje ti to :-) škoda,že se neumím učesat :-( opravdu ti to moc sluší :-D budeš jako princezna,nééééééééééé jako královna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak jsem v hospůdce myslela na to,že se zítra vdává další slečna - Kááááááááťa tak ať jí celý den svítí sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many, ahojky, děkuji ;-) :-) Kačenka bude mít zítra určo naprosto náááááááááááááádherně a užije si to tak, aby to byl jedne z nejkrásnějších a nezapomenutelných dnů v životě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata se dneska VDAVA!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a je náááááááááááááádherně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky pěkný víkend :-) my jedeme k sestře do neděle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky many!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky taky myslíme tak na kat?maj pěkně takže si to krásně užijí, jinak doboru chuť k obídku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tak za pul hodiny!!!!!!!! ty jsi urcite v klidu a naprosto si to uzivate,zato ja jsem nervozni!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, taky jsem si dnes na kat vzpoměla a přeji jí aby jí to vyšlo vše podle jejích představ. Mají pěkně, sluničko svití co víc si přát :-) Jinak všem co právě obědváte dobrou chu´t :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky misi ;-) takze kat-ja mam ted pul...sice vim,ze na obradu se na to nehraje,ale podle oznameni je to prave ted x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak za pár minut to budou mít za sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mlada pani S..... mooooooc gratuluju,preju jen to nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej!!!!!!!!!!!!! - moc me mrzi,ze tam nejsem s vami, obrecela jsem to,ale lucik ti to snad vynahradi za nas ostatni.doufam,ze se prekvapeni povedlo ;-) - ted uz musim opravdu jit, milacek nechapal,proc musim jet za nim ,kdyz me ted mohl vzit,ale ja cekala na tu PUL....i nadale jsem cely den s tebou a preju,at si to uzivate!!!!!!!!!!!!!!!pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak a další to má zasebou ;-) další paní :-) tak se taky přidávám ke gratulaci a přeju ať je to vaše manželsví spokojené a šťastné nejmíň 70 let :-D a hodně hodně hodných dětí nebo aspoň 2 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky. tak pro ty nezasvěcené (ví to jenom Pavlínka a Satyyy), byla jsem Kačence okouknout svatbu x-) Musím vám říct, že takhle kráááááááááááásnou a usměvavou nevěstu jsem moc moc dlouho neviděla a ženichovi to taky děsně slušelo :-) Jsou krásný pár ;-) Pavlínko, ještě před obřadem jsem šla za Kačenkou a pověděla jí, že jsi tam měla být taky,ale bohužel... situace se zkomplikovala... Vyřídila jsem jí, že na ní moc moc myslíš a jsi s ní :-) ;-) Já tedy od rána si pořád říkala, co asi Kačenka teď dělá.... když jsme tam přijeli (v půl 12), tak jsem pořád myslela na to, že už asi za chvíli pojedou nebo možná už jedou a nechtěla jsem se hnout od brány, abych nepropásla kolonu :-D Vráťa mě tam pořád tahal zahradou... já si trubka vzala nový botky a hned mě tak žačaly dřít... ]-( ale když jsme zdálky slyšeli troubení, div jsem se k tý bráně nerozběhla :-D :-D se Vráťa divil, jak najednou mi to jde chodit... no kvůli nevěstě jsem bolest ani necítila :-) ;-) Přijela velikááááááááááááá kolona, pak dlouho nic a pak krásné auto s panenkou a ještě krásnější nevěstou x-) bylo to úžasný, mě úplně mrazilo... obřad začal o něco déle než měl, ale pan oddávajíccí měl moc krásnou řeč... nejdřív jsem si myslela, že se udržím, ale nešlo to... brečela jsem jak želva a nešlo přestat... bych brečela ještě i teď :-D x-) a když si měnili prstýnky a dávali novomanželské políbení... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( x-) ;-) a když vycházeli spolu na svatebvní pochod už jako novomanželé Š...... , bulela jsem nanovo :-D :-D :-D Kačenka byla nááádherná nevěsta, měla krásnou kytičku, úplně zářila štěstím a spokojeností, byla jedním slovem okouzlující... Jestli budeme z poloviny tak nádherné jako byla ona, všichni padnou na pr*el :-D :-D x-) ;-) Je těžké popisovat tu atmosféru... bylo to prostě nádherný... odvezla jsem si spoustu pocitů, které se nedají zprostředkovat, popsat... prostě jste všude cítili lásku a bylo to krásný ;-) :-) skoro celou cestu domů jsem nebyla schopná promluvit :-D :-D :-D Jinak Kačenko ještě jednou - přeji vám oběma vše nej nej nej, spoustu lásky, štěstí, porozumění, radosti a spokojenosti do nového života, který jste právě dnes začali ;-) celý den si říkám ať ten čas utíká pomalu, pomaloučku... ale i mě to nějak rychle běží, což teprve tobě ]-( užij si tedy zbytek toho dnešního významného dne a hodně štětstí :-) byla jsi okouzlující :-) MTR
Odpovědět
Profilova fotka
;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( to je krasnýýýýýýýýýýý, rvu jako zelva
Odpovědět
Profilova fotka
mi ani nemluv.... takhle jsem nikdy na svatbě neřvala jako dneska :-D ;-( ;-( ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no se nedivim......taky bych rvala byt tam,ja to zvladam i na dalku....
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D měli to fakt krásný, moc se mi líbila hudba a ženich byl okouzlen skladbou yesterday, prý jí možná Kátě "ukradne" :-) ;-) jo a nakonec jsme je zasypali rýží :-D Kačka toho měla plnou vlečku... tak na dva obědy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz mam hudbu taky tak nejak vymyslenou...ja ale zatim stale chci predevsim v cestine... no a diky kati svatbe jsem dneska hnula s tou nasi - kati diky, dojetim jsem se vybijela jinde...a tak mam asi definitivni oznamko, napul hotovy harmonogram, a snad vyresene i jak budou karticky se jmeny...teda - zkousim barvu, atd,atd.....
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem říkala, že musíme udělat přibližný časový plán, mapy... všechno to chceme dávat s oznamkama v půli května - za 3 týdny :-. =-) :-N oni tu hudbu měli beze slov ;-) bylo to krásný.... :-) chjoooo. já chci brečet i na tý tvojí... :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem si taky rikala,sehnat to beze slov-to jde!!! :-. to by bylo fakt super!!! to se uz nedivim!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, já jsem z toho úplně mimo... chtěla jsem se koukat na film, jenže to vůbec nevnímám :-D :-D :-D pořád myslím na Kačenku :-) bych šla i něco dělat na svatbu, jenže to se mi nadruhou stranu taky nechce... nějak pořád vstřebávám dnešní zážitek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ten zazitek bohuzel nemam,takze ted lezim uprostred krabic-vse jsem si sem nanosila a striham to oznamko, delam si provizorni jmenovku a asi se vrhnu na polstarek-jsem diky tomu,jak myslim na katu silene nabila svatbou - po hoooodne dlouhe dobe :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to hezky užívej ty přípravy, já nedokážu nic :-D potřebovala ybch dodělat ty vývazky... asi na to jdu... tak hezky pracuj, ještě nakouknu, zkusím něco udělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si jdu taky pro dalsi varku 8-) ,ale zustavam pripojena,milacek tu ma notas,takze se nehadame! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, jee, Luci, ty se mas..videla jsi Kecenku nazivo ;-( ;-( ;-( Ja bych vas tak rada vsechny videla, no snad se vydari ten DVD vecer... ;-) Muselo to byt fakt krasne, moc dekujeme za zprostredkovani vsech dojmu! Vubec mi nedochazi, ze za chvilku to budu i ja, ta nevesta....Katy, MOC MOC gratulujeme s milackem, myslela jsem na tebe od chvile, kdy jsem rano otevrela oci a videla krasne slunicko, hned mi bylo dobre, kdyz jsem vedela, ze pocasi super. Milackovi jsem cely den rikala, ze dneska se vdava Kata z beremese a ze sraziku, i kamosce vecer, kdyz pred nama jelo svatebni auto...Proste vsichni moji blizci vi, ze se dneska vdava Kata :-) . Luci, jeste jednou diky za krasne dojmy a Kaci, tesime se na dojmy a fotecky.Nemuzu tomu verit, ze to tak uteklo a uz jsi krasna mlada pani. Fakt congratulations!!!.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám hotové vývazky, jdu na ně lepit špendlíčky :-) co ty, jak pokračuješ? ;-) stejně pořád myslím na Káťu... že ona už vývazky dělat nemusí :-D si připadám jak magor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak milacek me lakal spat,ale ja zustavama siju nacisto polstarek pod prstynky...a taky si rikam - ja uz jsem docela utahan a a to kat musi byt jeste vic a to ma noc jeste pred sebou!!! :-D ahojky hanicko ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?