Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - nemas zač... jsem rada, ze se ti libi a hlavne jsem rada, ze to dorazilo. Uz se mi nekolikrat stalo, ze se veci na poste ztratili, ale vetsinou ty doporucene... tak jsem to poslala obycejne a koukam, ze je to lepsi a hned druhy den je to tam, kde ma :o)))) Tak doufam, ze ti padne a ze ho vyuzijes..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak já se dala trošku do uklízení, peru... ale už mi to neba :-S ahoj Maruško, tak pak musíš vyfotit a ukázat ;-) Kačí, pořád balíš nebo už máš přestěhováno? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci.... pere snad pracka, ne? ;-) :-D :-D :-D ja dneska taky budu muset zapnout pracku, nebo za chvili nebudeme mit co na sebe :o((
Odpovědět
Profilova fotka
no, jen kdyby to ještě pověsila a vyžehlila :-D ;-) to my i máme co na sebe, mě jen rozčiluje jak je něco v koši, takže já peru vpodstatě každý týden... trošku magor ;-) a hlavně jsem po několika měsících luxovala, jindy to totiž dělá Vráťa, já to nesnáším, takže jsem se dnes překonala a mám teď pocit, že třeba to utírání prachu, které hoří, vlastně nehoří :-D ach jooo, mě to uklízení nebaaaaaaaaaa :-(
Odpovědět
Profilova fotka
me uklizeni taky neba... ale peru tak trikrat tydne :o(( a luxovat moc nemusim, to dela moje zlaticko... jeho to asi bavi... a nebo si mysli, ze ja to neumim :o) ale hlavne ze je vyluxovano ;-) a utirani prachu je to nejhorsi co muze existovat... to nesnasim!
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak to jsme na tom podobně :-D taky peru peru peru dokud nemám prázdný koš, jak píšeš týdně tak 3,4 pračky :-D a vypadá to, že tento týden to bude ještě víc :-D dala jsem vyprat zimní bundy a jestli se mi bude v neděli chtít, jdu na okna a záclony :-x
Odpovědět
Profilova fotka
tak na to se budu taky muset vrhnout... jak ted sviti to slunicko, tak je videt jak je to spinavy.... :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
mi povídej, nejhorší je, že já umeju, ono určitě zaprší a máme kolem sebe celkem dost stromů, takže až to všechno pokvete, nalítá mi na to ten pyl a budu moct začít znova ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky-vubec nestiham,jen jdu pozdravit vcera jsem si uzivala slunicky,tak to dneska musim odcinit-musim umyt nadobi, navarit, prat,zehlit, vydrbat koupelnu...no a tak dal.... ale v hlave mam jen svatbu x-) musim vam rict,ze se mi o vikendu zase o svatbe zdalo,tentokrat uz to nebylo tak tragicke,docela vse klapalo, i cas si pamatuju,ze byl super naplanovanej-jen jsem nemela oznameni,chtela jsem je delat,ale vsichni mi nejak vysvetlovali,ze to proste uz nestihnu,ze se to nestihne vytisknout-chtela jsem jim to dat alespon domu-na pamatku-no magor,no...asi je to proto,ze to jedine ted nejak resim,aby bylo u konce... -jo a prisel mi balicek takovych tech blbosti - nebli Kra...nek - takze mame toaletacky a tak x-) ,aelspon neco! tak zatim ahojky KAT - MAS TO ZA 3, BRECIM ZA TEBE ROZRUSENIM!!!!!!!!!!!!!!! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Pavlínko, koukám, že máme na dnešek stejný plán :-D já teda do toho ještě učím :-| když bys měla čas, můžeš u nás pokračovat :-D ;-) a jaké jsou ty kytičky, co jsou údajně z papírových kapesníků????
Odpovědět
Pavly, za 4;-) Ale je fakt, že v pátek už to bude na spadnutí... Holky, počasí nevypadá nic moc ;-( Nepotřebuju vedro, jaký bylo teď těch pár dní, jen vykukující sluníčko, žádný déšť... Nu, ale vdám se tak jako tak!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, já myslím, že se to umoudří ;-) vedro mít nebudeš, ale slejvák snad taky ne nebo mínus 10 ;-) :-) a jak píšeš, vdáš se i tak a i tak to bude jedičně nádherné ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) to je hnus s tím počasím ]-( Káťo budeme se modlit ať se zítra a klidně i pozítří vyprší ať je o víkendě sucho ;-) no já se dnes opalovala na zahrádce s mamkou :-) solárko jsem zatím vzdala,když je tak pěkně,tak je to zbytečný asi :-| a teď mi zrovna doprala pračka,tak jdu pověsit prádlo a pak budu lenošit u počítače :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, dneska všechny perem :-D to to sluníčko :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kato-ja uz nepocitam dnesek a sobotu! :-D ;-) a s pocasim ti budu dret palce a verit,ze bude kraaaasne!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak zítra už to bude ]-( ale zítra už to máme .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík Pavlínko ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj omlouvám se že vstupuji do diskuze, ale chci pozdravit lucikka :-) - ahoooooooooj Lucííííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, akorát jsem ti psala do IP, ať k nám přijdeš :-D :-D nám tu jiné dušičky nevadí, klidně sem choď ;-) jak se máš???? x-) x-) moc moc moc ráda tě tu vidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky tak se zase hlasím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak co, jak bylo? Posilovna, opalování, hlídání...?? se tak někdo má.... x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu na pozvání Lucíka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D no dneska jsem stihla jen hlídání a ještě hlídáááám ;-) ;-) ;-) ;-) ale za chvíli půjdou na kutě tak tu bude grilovačka, ale náhodou opálit jsem se stihla :-D :-D :-D :-D a jak se máš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
?? Počkej, teď trošku nechápu... půjdeš na kutě a bude grilovačka???? Já se měla pracovně - uklízela jsem a učila, uf uf... a ani jsem nestihla vytřít, to mi ještě chybí ]-( Smajlí a co ti ještě chybí? Už jen asi drobnůstky, viď? ;-) se nám to ale blíží co? x-) ;-) v sobotu Kačenka a pak se postupně budeme umazávat ze seznamu i my x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee já nepůjdu na kutě to půjdou holky co je hlídám :-D :-D :-D :-D dneska přítel získal novou práci tak se bude zapíjet, finančně si hodně polepšil tak jsme oba moc rádi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, jen drobnosti co doladíme do konce dubna... až na tu hudbu , ale já něco seženu, musím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, já už dnes ani neumím číst :-D :-D :-D tak to gratuluju k nové ppráci!!! To je super! Co bude dělat??? Teda, jeslti to není tajné ;-) Smajlí, vy nemáte kapelu? A chcete kapelu nebo DJe???
Odpovědět
Profilova fotka
smajli chápu to tak že nemáte kapelu?no my jsme taky měli na mále ale nakonec nás zachránil kamarád, tak budu držet palečky ať někoho seženete
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ráda, že kapelu mám z krku.... my než něco vybrali... to byla doba :-S holky, na chvíli se loučím, jdu dělat miláčkovi mňamku ;-) tak zatím a když neutečete, do půl hoďky jsme tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maji: přesně tak, počítala jsem s jedním starým známým, co dělá DJ , ale ten mě odpálkoval že neví co bude v červenci a že je moc brzo ]-( lucik: zatím papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?