Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když se koukneš na albíčko, tak to zjistíš 8-) Budu tak skromnej jako včera Vy dvě (he, he) nic neřeknu ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
co dál? To, co si uvaříš :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes bude studená strava, jsem stále v práci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja nikam neutikam,ja jen u beremese i pracuju a docela nestiham! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já vlastně dneska taky a kromě toho, že mi blbne internet, tak to celkem ujde ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no me nejde ten plan, uz nevim,co psat... :-| ,jeste ze se utikam uklidnovat sem! a to ani nekoukas na hokej???
Odpovědět
Profilova fotka
Počkej, oni nějaký dávají? No to snad ne. Tak já se tu vykecávám s nevěstama mé krevní skupiny a oni dávají hokej, já se picnu :-N Ba ne, já mám zábavnější televizi, celou dobu čučím na kamerovce a někdy je to zábava ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na kamerovce???popisuj!!! kde ze to pracujes???? jo a hokej naposledy 2.2 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ÁÁÁ ženský koukaj na hokej, tak já se loučím, končím diskuzi, už mě bolí papula
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo,ja jsemna hokej ulitla,ale ne vzdy,umim se krotit.... :-) tak se mej krasne, ale nez uteces - KDE TEDA DELAS!!!!!!!!!!!!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak vedeme 3:2 - nad svedskem
Odpovědět
Profilova fotka
(RESIDENCE) V.I.P. SECURITY SERVICES zajištuji bezpečnost residenčních vilek kde bydlí v.i.p. klientela: např. zpěvačka ZAGOROVÁ, bývalý ministr PILIP a řada zahraničních kreténů :-D Docela zábava... Hele, tak zase někdy podiskutujeme... Zdravím školství a ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jasny,diky za info - prite te vyzpovidam!!! taky budeme potrebovat zabezpeceni firmicky...tak se te optam,jo ;-) zatim pa pa a pekny vecer tobe i pavli! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
O.K. K Vašim službám slečno ;-) Pozdrav určitě vyřídím, díky. Prima pokec. Pozdravuj Lucikka až dokouká hokej :-D Zítra se diskuze asi nezúčastním, znáš to, čeká mě pár hodin na návštěvě u tchýně, dlouho jsem ji neviděl ;-) Příjemný zbytek večera ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
jasny,znam to,ale mame do svatby jeste 260 dni,to se urcite jeste potame!!! :-D , chce to i oddech,ze x-) tak zatim ahojky a pekny vecer! i zitra! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ťuky ťuk, je tu někdo??? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jsem tu z prace, zrovna jsem dojedla a ubytovavam se u pocitace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak se mate vy?? co je noveho????
Odpovědět
Profilova fotka
nového celkem nic, tak debatujem na 2007 - je tam maruška! Pojď k nám! A ráno byla i Majinka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo,jdu,ale ja pak nestiham,kdyz je tam hodne lidi...jak u toho jeste delam tu praci,tak pak nestiham docitat....
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek rebelky......... Jsem tu jen na 10 vteřin a pryč, jak vidím, tak Vy si stějně drbete jedna v Chomutově a druhá radši ani nevím........ 8-( Jak pokračují přípravy..? Předpokládám, že vše při starém :-D Vrátila se mi nová inspirace, zítra budeme tvořit podle nových myšlenek, doufám.... :-N Málem bych zapoměl, pozdravuje Vás moje rozkošná stíhačka, jsem do ní čímdál víc blázen a to jsem ji neviděl více jak 30 hodin, to bude romantika..... ;-) Přeji Vám bezva víkend a dobrou náladu jakou mám zrovna já. Ahóóóóóój D.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no o romantice bych nemluvila,prave me tu milacek neco takoveho taky septal,pry budeme mit romanticky vecer...jsem zvedava,co to bude :-) jiank ja stale pracuju,teda ted spis lovim na netu dalsi info taky preju moooc pekny vecer!! vsem PS.jinak u nas nic noveho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík! My bysme si tady povídaly, jenže si nám tu chyběl, tak jsem přesídlily na svá stará působiště :-D ;-) Už se těším na výsledky tvé insirace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo slysim muziku a rikam si, to snad ne a oni pravdu davaji TOP GUN -a ja chtela zrovna odet-tak jsem v soku a musim to nekam napsat :-D :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no ale koukal sem na 2007 že stejně jedeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jedu,za chvil ijsem t u,pa
Odpovědět
Profilova fotka
Baf,tak máme s miláčkem za sebou náročný den,dali jsme válečnou poradu a ujasnili jsme si navzájem oboustranné touhy,shodli jsme se a výsledek můžete atakovat na našem albíčku,úpravy jsou konečné! :-( P+D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?