Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fňuk ;-( kdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kdooooooooooooooooooooooooooooo???????????????????????? =-) =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem tu poprve, svatbu mame taky 27.7. v Hradci Kralove, takze se pridavam k diskuzi :-) lucikk-tak jsem se koukala na ty fotky a myslim, ze super, byt tebou, tak se licim sama, taky o tom uvazuju, ale moc se mi nechce uz proto, ze jsem si ten den chtela uzit, ze se zkratka o me nekdo postara a ne jako kazdy den sama :-( ale od profika to dopadlo temer vzdy katastrofalne a proste se nejak necitim. Sama jsem licila i kamaradku, tak bych to snad zvladla i u sebe, uvidime,jinak kadernici mam, ale jeste neprobehla zkouska, takze nevim, jestli na to spolehat...
Odpovědět
Profilova fotka
jé, ahoj Martino :-) máme mezi sebou novou dušičku x-) ;-) to je fajn :-) a jinak díky za pochvalu, do líčení jdu rozhodně, je pravda, že každá víme, co nám sluší a co ne, kde ještě udělat "šmouhu" x-) a kde ne... no a ten účes uvidíme, napíšu v neděli jak dopadla moje vlastnoruční zkouška ;-) a co jinak vaše plány a přípravy? Jé, a ty ještě nemáš albíčko... :-( tak to jestli tu budeš chtít s námi vydržet, měla bys sis nějaké udělat, jinak budem děsně otravovat :-) ;-) ;-) ;-) jsme tu samý zvědavky ;-) kde v Hradci? Na radnici?
Odpovědět
Profilova fotka
No jeste nemam,vis nemam na to vubec cas, staci uz jen to okolo svatby samotny a jeste mam naky povinnosti kolem skoly, takze neni cas, ale za 3tydny nejdyl se urcite polepsim, pak uz bude v mym zajmu jen svatba, takze se nebojte, neco stvorim, mam foto ze zkousek satu, ale to tam stejne davat nebudu kvuli zvedavymu skoromanzilkovi:-) jinak to mame normalne na radnici, nechteli jsme platit navic za nejake jine misto...ale snad tam nebude zrovna probihat rekonstrukce, ktera se chysta, jinak to vse bude probihat mezi bagry a to tych zrovna nemusel :-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nemusela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, taky školou povinná? Co studuješ? V Hradci? a už končíš že pak už bude jen a jen svatba? to je otázek co...? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mame objednane prstynky,zajednane kolacky,objednaneho fotografa,zamluveny misto hostiny,zamluveny saty a to je vse :-( ostatni ceka na zacatek kvetna, az budu mit konecne volno, snad to vse stihneme,hlavne co se tyce kameramana,aby uz nemel plno, meli jsme uz jednoho vyhlednuteho, ale nakonec jsem tady na Kralovehradecku zjistila, ze bude uz tohle datum nekoho fotit(dela totiz oboji), tak jsem zazmatkovala a hned zacala patrat aspon po fotografovi-dnes zamluven p.Vokurek ze Znojma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak toho už máte taky dost ;-) ostatní jsou jen blbůstky.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koncim medicinu,ale o rok se mi to protahlo, tak se to ted kryje i s tema pripravama,vis...praci jeste sehnanou nemam.chci zacit stejne az od zari,tak pak po te posledni statnici z chirurgie budu mit cas jen na pripravu svatby
Odpovědět
Profilova fotka
taky myslim ze dorty,kytky nebudou problem, ted je nejdulezitejsi ten kameraman, tak uvidime a vy to mate kde?promin, urcite jsi to uz psala, ale jsem ten novacek ;-) jeste si musim poradne prohlednout to tve album :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chirurgie? tý brďooooooooooooooooo :-. já nemůžu ani kapičku krve... omdlívám :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D je tam i prakticka zkouska, ale neboj, nikoho rezat nemusim, hlavne ty hora knih nejak prelouskat... ty taky studujes?ja uz se tak tesim, az to skonci, fakt hrozne moc moc, pak si hlavne uzit svatbu a prazdniny,jet nekam na svatebni cestu,to bude pohoda 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
máme to v Senohrabech v hotelu SEN, mám to v albu, myslím že v tom prvním. JJ, studuju, speciální pedagogiku v Praze na UK, ale mám ještě tenhle semestr a dva roky před sebou... jestli etzda teď v létě nevyletím... máme před sebou krom normálních zkoušek ještě jednu, ze 7 předmětů a je to takový vyřazovačka.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem to taky zjistila podle albicka,ty to tam teda zasobujes foteckama :-) musim se taky polepsit no
Odpovědět
Profilova fotka
marti, já už tu jsem od srpna aktivně a to ještě půl roku předtím jsem měla album na svatbách :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééééééééééééé albumek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D x-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se snazim, ale mame moc velke fotky, tak nevim, tak to udelam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vas zdravim.Ahoj Marti, vitam te, ja jsem sice nepatrim, jsem 7.7.,ale chodim jsem za holkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooj Haničko :-) tak jaký byl den? Co ta oznamka? Jsem tu, kouknu a ráda ;-) :-) Marti, já je zmenšuju ve Photoshopu. dám tam vždy oříznout a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No den byl pracovni, opet... :-( Ach jo, vubec na vas nemam cas...Po praci uz nemuzu PC ani videt ]-( Dam vam tam to oznamko, ale jenom na minutku. Jdu pak koukat na ruzovku...
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, čekám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, mas to na mailiku, je to v pdf, tak to tam nejde vlozit...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jsem tuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak já se jdu podívat, díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
letim ostrihat milacka a jdu k vam!!!koukam nova tvar,i hanicka tu je,pocktejte na meeeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
čekáááááááááááááááááááááááááááááááááááám :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak co?
Odpovědět
Profilova fotka
Haničko, jestli tu ještě jsi, oznamko je naprosto kráááásnéééé, napsala jsem ti pro jistotu i mejlík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
líbííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, děkuji, to potěší. Tak já letím na tu Růžovku..zatim pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?