Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wow, to by chtělo oslavu ;-) takové zlomové číslo!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim, vcera jsem mela sen o svatbe..... mela jsem saty a rekli mi jdi na to... ale ja nebyla ucesana a nemela jsem kytici, tak jsem rekla, ze nejdu.... a zenich sel pro kytku a prinesl mi takovou ozdobenou pomlazku....... proste hruza...... asi mi z toho vseho uz hrabe :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to je super sen :-D mě ser zase zdálo o svatbě Kačenky, asi přebírám její nervy na sebe :-D loučím se, frčím do prahy... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
luci užij si to v praze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) ahoj Luci - tak dnes mi přišla ta fizelína a fakt bomba,jsem spokojená,krásně žlutá,ale na fotce to tak nevypadá je to z mobilu,tak je to naprd ;-) přišly mi i vývazky,tak se to pomalu hromadí :-) jdu se chystat do práce,tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem na praxi a dětičky chtěly na počítače :-D :-D :-D many, tak to je super, neva, že máš blbou fotku, stačí mi vědět, že je to fakt OK, takže promyslím, proměřím a objednám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jupííííííííííííííííííííííííííí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dnes padlo poloviční rozhodnutí, že se budu česat sama. Koupila jsem si v kadeřnictví profi lak a tužidlo (celkem za 700,- :-x ), takže v sobotu zkouším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a večer hodím do alba nějaké fotky líčení a účesu, jak jsem byla teď na plese. Líčení bude úplně stejné a účes něco podobného. Potřebuju to od vás schválit nebo na rovinu napsat, že v tom vypadám jak blb ;-) :-) jasný?! Takže upřímnost ;-)
Odpovědět
Luci, to si piš!
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, mě se zdálo o tvé svatbě!!!! :-N :-D ;-)
Odpovědět
No, já to četla a raděj se neptám co:-D Já měla už dva sny a byla to hrůza!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ahoj.... many- pekny venec na auto.... a jak to vypada s tim Trabantem, bude??? Luci, tesim se na fotecky... a potom ti to vsechno zdrbneme :o)) a nebojis se, ze budes ve svatebni den nervozni a budou se ti klepat ruce a nepovede se????? ja bych se bala....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, mam o svatbe jen strasidelny sny ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kačenko, neboj, hrůza to žádná nebyla, zdálo se mi o krásné svatbě a nevěsta jsi byla ty ;-) satyyy, zvládla jsem to na maturák, zvládnu to i teď ;-) namalovat se musím taky, před každou zkouškou jsem nerv jak blázen a řasenkou si oko taky nevypíchnu ;-) takže s mamčou zmáknem i účas ;-) snad.... :-D jej, tak to honem honem jdu kouknout na věnec ;-) aby mi něco neuteklo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci - tak to te obdivuju... ja si rasenkou vypichnu oko, i kdyz nervy nemam :o))
Odpovědět
Profilova fotka
to já o té své taky ;-) :-D ženich už taky :-D včera trošku řešil jak už se to blíží x-) asi se bojí, že bude nerv, ale nepřiznal mi to :-D pořád jako že se těší, jak to bude krásný, ale postupně mu asi dochází i to, co to vlastně znamená a asi se obává, že až tak klidný, ajk si myslel, nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, to chce jen trénink od 7. třídy základní školy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ufuf.... tak to uz nedozenu :o))
Odpovědět
Profilova fotka
tak trénuj trénuj ;-) ty se budeš malovat sama nebo ne?????????
Odpovědět
Profilova fotka
ja se budu malovat sama.... ale kadernici bych si chtela sehnat.... ale jeste ji nemam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já půjdu na melír, to plánuju a asi, jestli mi přijde, že i tak mi to moc nedrží, tak přemýšlím, že bych šla i na trvalou... ale byla jsme nerv, když jsem si ty pramínky nemohla poskládat podle svýho, prostě jak jsme zvyklá se česat, tak jsem měla chu´t si stejně ten konečný tvar udělat sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
melir??? tak do toho bych asi nesla.... uz jsi na nej nejak zvykla?? ja bych se bala velke zmeny pred svatbou...
Odpovědět
Profilova fotka
nikdy jsem ho neměla :-D ale já nechci, aby byl vidět, chci, aby to vypadalo přírodně, ajko prošisované pramínky vlasů, an tu svojí hnědou bych si představovala jen o trošku světlejší, třeba domeova... prostě jen na efekt a ne výrazné proužky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem na to zvedava..... snad brzo sezenu kadernici a uvidim, co spolu vymyslime..... ja to tu dneska balim, mazu domu... tak se mejte a zase zitra .o))
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, tak já zas frčím domů, připojím se z domova ;-) zatím papa :-)
Odpovědět
Já mám červený melír a je to super:-) zítra jdu na doplnění, obnovu:-) Ať jsem na svatbě krásná 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, ahoj Kacenko..... cerveny melir... super.... ja ho taky mela... stal me 1500,- ale me se ta cervena strasne rychle vysisuje, takze uz to nedelam :o(
Odpovědět
1500?? Tak mě 160 korun :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, byla jsem jednou u karednice.... stravila jsem tam 2 hodiny, ona se o me starala, melir cerveny udelala.... a 1500 si potom ode mne vzala :o((
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím jsem doma!!! :-) V Praze mají děsný ceny... :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, fotky jsou v albíčku dvojce, šup sem s kritikou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?