Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-to je e-shop?
Odpovědět
Pavly, ano;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se tam juknu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, tak tenhle e-shop znám, mají moc hezké prádélko... holky, koukám na primě na hubnutí, abych se motivovala :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je,to se mas,ja prave doopravovala posledni pisanku - hura!! ted pracovat dal...
Odpovědět
Luci, tak an to já zásadně nekoukám! Ještě bych tu hubnoucí nemoc chytla:-D
Odpovědět
Jo a jinak já prstýnky dala do alba včera, spolu s nějakým ablbovinkama...;-) Najednou mi začíná být líto, že neudu mít čím ládovat album:-D Dobrou holky!
Odpovědět
Profilova fotka
ufff, tak jsem slezla z rotopedu 8-) Kačenko, mě nic neuteče ;-) viděla jsem :-) papa a dobrou noc... Pavlínko, když máš opraveno, tak co ještě???
Odpovědět
Profilova fotka
kat-dobrou noc luci-delala jsem klasifikaci,uz jsem mrtva,pro dnesek uz fakt balim.... zatim se mejte krasne a dobrou noc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa třeba zase zítra ;-) kdypak máte třídní schůzky??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty :-) přeji krásný sluneční den, včera mi zase přibyl slunečnicový věnec na auto,maminka mi udělala radost a koupila mi ho,tak se musím pochlubit ;-) mám fakt radost :-D jak to půjde,tak ho vrazím do alba ;-) nechte si dařit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... tak jsem zase tady.... styskalo se vam??? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, v praci nam vypadl server, tak nejede system. Moc vas vsechny zdravim a krasny den vsem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hani, me dneska taky v praci blbne pocitac.... asi je nejaky spatny den a pocitace nechteji pracovat :-x Ja se s nim vztekam od rana :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooooj many, hani a satyyy :-) satyyy moc moc stýskalo :-( ;-( ;-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-) to jsem rada .o) a jak bylo??? Jaky byl patek s Pavlinkou??? Jsem na vas myslela a tise zavidela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bylo to naprostoooo supeeeeeeeeeeeeeeeer x-) x-) x-) jen to zas rychle uteklo :-( ]-( ;-( viděla jsem její prstýnek x-) dočítala jsi nás? měla ho v albu, ale nevím, jestli ještě i teď....
Odpovědět
Profilova fotka
cetla jsem... jen v albu jsem uz nic nenasla :o((( tak ta pritelova sestrenice ma svatbu 20.7. den pred nama, takze se tam nebudeme moci prijit kouknout .o( a priteluv kamarad ze zeni ve stejny den jako my...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fíha a jak budete vysvětlovat, že tam nemůžete přijít, když vás pozvou???
Odpovědět
Profilova fotka
no, oni to vedi...... uz to totiz vi docela dost lidi... ale jen z pritelovi strany a vetsina z nic nevi ani datum ani misto....... jen, ze se to chysta.... ale z mych kamaradu to vi jen svedek a jedna kamaradka a jeden kamarad.... jinak pro ostatni to bude prekvapeni.... na to se tesim :o)) Jinak jsme museli zrusit tu rozhlednu a budeme muset vymyslet jine misto... na rozhledne je totiz malo mista a nemeli bychom z obradu fotky, kde bychom byli cely.... a to by byla skoda....
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak to je mi líto... a máte nějaké tipy na to kde jinde? tak se to přece jen neutajilo?
Odpovědět
Profilova fotka
no, neutajilo, ale tam kde jsem to utajit chtela, tam to utejene je ;-) :-D :-D :-D no, nejaky tipy mame....... chci to nekde, kde vynikne ta vlecka od satu.... kdyz ji mam, tak at je videt.... jen se ted porad necim cpu a nic nedelam, tak nevim, jestli ty saty vubec zapnu :-x
Odpovědět
Profilova fotka
no ajak jinak pokorčily vaše ppřípravy?¨ vím, že to víš, ale máme objednané prstýnky x-) ještě dnes jsem z toho mimo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to verim.... ja jsem byla z prstynku taky vedle.... jeste ted se na ne chodim kazdy den koukat do krabicky.... uz se tesim, az je budes mit doma a vyfotis.... skoda, ze to bude az tak za dlouho :o((( my jinak ted nic moc nepripravujeme.... v sobotu jsem chtela jit domluvit kytici, ale jelikoz byly ty Velikonoce, tak bylo v kvetinarstvi strasne narvano.... tak jsem to nechala na jindy :o( chci mit na to klid..... a o vikendu mozna zkusim nachystat tyl na auto, zkusit nejaky naaranzovani.... jak to bude vypadat... jen nevim, jestli na to bude cas.... bude svitit slunicko, tak asi vyrazime nekam ven
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, se těším na teplíčko, vyvalím se na terásce a budu chytat sluníčko x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeee..... se mas ja ted byla dva dny venku, tak mam opaleny oblicej... ale to je vsechno, takze dneska mam opaleny oblicej a bily krk.... :o(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a zítra jedeme zaplatit do SNU obřad a zálohu na oběd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super.... minule jsme jeli kolem SNU, tak jsem si na tebe vzpomnela ;-) jeje, budes jako princezna na zamku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
stejně je to síla... v podstatě vše důležité už máme... a takový ty blbůstky jako rozstříhat tyl na auto, mašle... bez toho by to klíďo šlo... za chvílo konec dubna, to už to bude za 3 měsíce :-o :-. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, taky na to myslim.... ja to mam dneska za 100 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?