Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D JJ, už neříkají, prosím tě, vždyť je to za rok, ta 10 měsíců, to je ještě času... a vy už to plánujete? tak brzo??? :-D :-D :-D už se všichni těšííííííííííííííííííííí :-) a já nejvíc :-D :-D :-D holky, mě to normálně chytá.... taková pubertální nálada, ale to z těch prstýnků :-D bych šla tancovat po obýváku :-D :-x
Odpovědět
Profilova fotka
no lucik-zeptej se me,co ted mam na prstenicku leve ruky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt,ze ted uz to lidi zacinaji brat vazne-ale nemyslim ty,co jsou zvany,ale sirsi okoli...ti,co tusili,ze to ma prijit se najednou zajimaji-kdyze...atd...
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeeeeeeeda, ale to bys neměla!!! TYTYTY :-D :-) ;-) počkej, až je budu mít doma :-D ale budu to muset dělat potají ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedem teď k našim a mám zas chuť zkusit si šaty, ale už mi to asi neprojde... :-( ]-( já s etak těším, jak si to v nich ten den užiju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vsak ja to delam potaji...mam ho polozeny v krabicce u netu a tak si ho nasazuju na chvili vzdy,jen kdyz jsem tu,abych si ho jinak neposkodila...a jinak ho ani po byte nenosim...jen,kdyz tu sedim...ale nebojim se,to urcite prejde - tak za 14 dni - snad 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě korunka trvala dýl než 14 dní :-D ;-) co teprv prstýnek...
Odpovědět
Profilova fotka
no korunka me brala asi mesic a zavoj taky...takze mas pravdu,asi to bude do konce kvetna furt to same :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a pak začnu já, budou 4.6. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to bude mazec!!!! ty budes zase radit v cervnu-co budu mit v tu dobu ja =-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
počkej, jak to myslíš? Jako že nebudeš mít co zkoušet a "ošahávat?" neboj, něco se najde ;-) nemáš tip na nějakou inspiraci na netu na ty přívěšky???
Odpovědět
Profilova fotka
no to luci vubec nemam,ja chtela koupit naramky..... jo a myslela jsem to tak,jako ze nebudu mit co opecovavat,ale jak pises,snad se neco najde!!! :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak musím někam zabrousit... abysme je dali taky dělat. koukala jsi, ajké máme prstýnky? Teda, budeme mít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne,ze jsem koukala....a uz dlouho vim,co mate vybrano,uz jsme je jednou zkoumaly...a ja pak utekla jinam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé... já jen abys to nepřehlídla :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene,neboj,hlidam to,ale je fakt,ze prehlednout obcas muzu uplne jednoduse,to je fakt... a co vubec vyvadis ted,zase neco kutis??? ja tu mam praci -pisanky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
nekutím, koukám na světla pasáže a odbíhám sem ;-) v pátek pojedeme asi zaplatit už zálohu na oběd a obřad do SNU :-) je to fajn, jak se to blíží, dělají se čím dál důležitější kroky :-) jo a taky nám přišel leták z bily a mají tam oblouk za 200, tak si ho asi pojedu koupit :-) a pomalu vymýšlet, jak ho ozdobíme...
Odpovědět
Profilova fotka
no teeeda,to budes mit krasne!!! a u nas takove pokroky nehrozi,vse se bude platit az pak... jo a ten oblouk zatim stale nevim...me se to do te zahrady moc nezda..nevim,proste se mi ten oblouk nelibi na foteckach...ale na druhou stranu se mi mozna nelibib proto,ze jsou nazdobene umelyma kytkama...a ja mam predstavu spis z toho sifonu...no uvidime....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já tedy do oblouku jdu ;-) :-) :-) už máš opravené písanky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejsem ani v polovine 8-(
Odpovědět
Holky moje, prádýlko je naprosto super! Takže mám od stejné značky šampíčkové pod šaty a bílé na svatební noc (nebo tu druhou noc):-D Tolikle prádýlka si normálně nekoupím za dva roky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy-ja se taky tesim,az si koupim neco pekneho na svatebni cestu x-)
Odpovědět
Holky, dnešním přáníčkem od Lucinky jich mám už devět:-)) a jedno je krásnější než druché:-)
Odpovědět
A jinak to mám dnes za 10!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat- to je pro me zatim proste neuveritelny cislo!!!! jsem rada,ze se ti pranicka hromadi a delaji ti radost! ;-)
Odpovědět
Pavly, však mě taky:-) Až to bude za 3, 2, to bude mazec:-D Vám říkám, že sem ještě ten den vlezu, abych viděla, jak mám v passu "svatba je dnes":-DD
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D udelam urcite totez :-D a dokonce planuju,ze jestli budeme mit net pripojeny k notasu bezdratove,tak jede notas na oslavu - aurcite se pripojim pri upravovani nekdy k veceru a pripadne rano-jestli opet vstanu drvi,nez milacek-ja te uplne chapu :-D :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, 10, to je mazeeeeeeeeeeeeeeeeeeec x-) x-) x-) x-) x-) taky bych ráda ráno sem vlezla a koukla se, že dnes :-D no uvidíme... ;-) od koho máš to prádlo?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tak v polovine sesitu-ja u toho umru 8-(
Odpovědět
Lucinko:-) pradlo mam z .emanuela., mám od nich už počtvrté a vždycky jsme moc spokojená ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?