Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... nebo když by ti to nešlo tak je to model č. 27, kombinované zlato ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no luci ty jsou krásné x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
budeme tedy mít tu prostřední čáru silnější, z červeného zlata a ty konce ne tak "useknuté", ale zakulacené... a 5 briliantíků zůstává... myslím, že 11 800,- je naprosto super ;-) a ještě u něho necháme udělat přívěsky na řetízek pro maminky, jako poděkování za dceru/syna. Dorty se nám nelíbí, protože si myslím, že by jim to mělo zůstat na památku, dort se seže*e a je po něm :-D chtěli bychom zlaté, každý s jedním briliantíkem, vyjde to cca na 4000 oba... což se taky dá.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majinko, chceme tam vyrýt dyatum a naše iniciály - co myslíš, měla bych tam mít já iniciály za svobodna nebo za vdana??? Já myslím, že za svobodna, mamka, resp. taťka má taky prstýnek s mamky iniciály za svobodna...
Odpovědět
Profilova fotka
jj s těmi dárkami souhlasím, my taky nechceme dávat dortíky, protože moje mamka je nejí a tak přemýšlíme co jiné jim dát a taky jsem zůstali u něčeho co jim zůstane jako památka na náš den. U mé mamky je to jednoduché nosí zlato ale romikova mamka nic takového nenosí tak ještě popřemýšlíme a jka to že ty prstýnky budete mít až tak za dlouho?já když se ptala tak mi řekli, že tak max měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
no my na prstýnku chceme jen naše jména a datum svatby, s těmi iniciály bych byla pro za svobodna, aby se nezapomenulo na tvé příjmení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem měla pravdu, taky jsem si vydupala za svobodna ;-) no on toho má teď moc, nejdřív paní se ptala, jestli na konci května a pak jestli by to stačilo 4.6. urychlují ty, kterým to "hoří" - to nám ne, takže klidně počkáme, aby si u pana Rýdla udělal radost a splnil přání každý ;-) naštětsí naše mamky jsou obě milovnice zlata... jinak bych taky moc nevěděla...
Odpovědět
Profilova fotka
a prstýnky ti pošlou nebo si pro ně zajedete?
Odpovědět
Profilova fotka
nene, osobně, nám to neva, jsme v Praze kažý den, takže to je OK. Ještě tam musíme zajít vyřídit ty přívěsky, dnes už jsme neměli čas, tak se musíme na něčem dohodnout a půjdem to tam objednat. Vy máte taky u Rýdla prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
nene my máme zatím vyhlídlé podle katalogy a nejspíš si je necháme udělat v Kuřimi, to je kousek od Brna odkud Romik pochází, výjdou nás na necelých 9000 i s kamínkem, ale přemýšlím, že si tam nechám dát brilliantík :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já je chtěl protože ho mám i v zásnubáku, jinak kdyby tam byl zirkon, bylo by mi to jedno. ale takhle jsem to chtěla mít stejné. a co jinak přípravy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím se nic moc neděje, dneska tu dělám zasedací pořádek a taky kartičky se jmény v barvě vínovo bílé, zatím přemýšlím jakou velikost, jaké písmo a tak, příští týden jdu do galanterie pro nějaké stužky a vyrobím si mašličky, poptám se v Brně na svatební kytku a půjdeme se sestrou omrknout nějaké pěkné šatky pro ni na mou svatbu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jééé, to jsou krásné přípravy ;-) škoda, to už mám za sebou... :-S :-( ;-) loučím se, za chvíli mi přijde žáček, zatím papa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
páááá
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak zase zdravim, vcera jsem se sem nedostala-obri migrena...dneska nic moc,ale uz to jde.... kat-nevadi,ze nebude kuchyn,ale budete to mi krasne,nove vase....no to bude super!!!tesim se na fotecky... maji a lucik-privesky super napad.ja taky puvodne neco moc chtela,ale vzhledem k situaci v rodine..uz to radeji neresim.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pavlínko a co iniciály? Že za svobodna???
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, prstýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci,jsem na 7 objednana na RHB,pak dorazim!!!ted prstynek mazu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zatím papa ;-)
Odpovědět
Lucinko, moc děkuju za překrásné přáníčko!! MTR! Jsi skvělá!;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, to už přišlo??? Není zač a s tou chválou to tak nepřeháněj ;-) taky MTR ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem tu zas,milacek sel na jedno...a tak jsem doma sama-jen s pisankama a pripravou na rodicaky
Odpovědět
Profilova fotka
no a kdyz jsme u toho MVRobe
Odpovědět
Lucinko, dneska na me doma cekalo:-) jeste taky spolu s pradylkem, mam sampan puncosky, podprdu i kalhotky, krasa!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda kat-ty budes princezna se vsim vsudy!!! a uz za paaaaar =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, Kačenko, aby z toho miláček neomdlel :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě dnes přišel katalog a je tam krásný prádlio - košilky, korzety... ale to je tak se v tom rovnou ukázat, ne pod šaty ;-) x-) x-) x-) taky vás MVR ;-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem koukala, máme to za 107 :-) ;-) oproti Kačence jsme břídilové, ale i nám se to blížííííííííííííííííííííííííííí :-D :-) ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeee???? =-) Holky, máme objednané prstýýýýýýýýýýýýýýýýýýnky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! se omlouvám, jsem z toho tak mimo, že to musím napsat znova :-N =-) :-x ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to blizi! to je pravda!! dokonce to pozoruju na lidech,stale nic a najedou se vsichni ptaji-kdy to bude,...kde,jestli uz mam saty...no zacina se to dostavat do povedomi lidi,ze to nejsou kecy,ale pravda :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?