Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, na plešném jsem byli v létě ;-) x-) my byli u tchánovců na chatě, dali jsme jim oznámení a celkem to bylo fajn ;-) je tam teď taková klidná celkem atmosféra, mamka i skorošvagrová jsou spokojené s nynějšími partnery, takže se to odráží na všem a je to tam už fajn ;-) akorát tam bylo pořád zataženo :-( ]-( už jsem do albíka koukala, já tam mám nafocené ty výslužky k oznamku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky no už se letím koukonut, akorát mě to dneska nějak zlobí ne a ne to rychle načítat, asi nás je tu moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majinko, prohlížím si foteku po fotečce a moc moc vám to spolu sluší ;-) :-) fakt, jste krásný pár x-) to budou svatební fotky x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) no děkuji no děkuji no děkuji strašně si mě potešila já teď koukla do tvého albíčka no a teda ti skláním poklonu jak to máš všechno promyšlené, takt pěkné výslužky a už se mě seběhly sliny na to cukroví mňamky
Odpovědět
Profilova fotka
luci mizím na chvíli, cpe se mi tu miláček :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, cukrovíčko bylo úžasný x-) ale jinač jsem skromná a nevychvaluju se :-D ;-) co jinak, jak pokračují vaše přípravy??? Maji, kolik vlastně budete mít hostů???
Odpovědět
Ahoj holky...fnuk...behem dnesniho dne mi prisly dve smsky, ze dva pary neprijedou... Nejhorsi na tom je, ze jsem fakt prmysela, koho pozvat, abychom se tam vesly, musela jsem nekoho ozelet...a ted dva nejdou...jsem nastvana, zklamana...mrzi me to :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko a z jakého důvodu nepřijdou??? To je od nich ošklivý... to se nedělá... a nemáš třeba nějaké kamarády, kteří by danou situaci pochopili a přišli jako "náhradníci"? Víšš, někdo, kdo by se neurazil, že ho zveš za někoho a ráda bys ho tam měla... navíc tedy omluva smskou.... ]-(
Odpovědět
Lucinko, abych to uvedla na pravou míru - oboje bylo přes ICQ - a byl to bratránek, kterého ale chápu, má těhotnou ženu, které není dobře a asi by to nezvládla. No a pak to byla kamarádka, kterou jsme tam chtěla mít, se kterou je sranda, je fajn...a ta mi napsala důvod, že tam nikoho nezná :-. Zná mě ne?:-) A navíc ještě asi dalších 5 lidí...jsou tam lidé, kteří neznají nikoho, jen mě nebo Páju:-) Bohužel jsem právě napsala jedné kamarádce, že je bohužel nemohu pozvat, že máme omezenou kapacitu, že mě to mrzí...ona se mi neozvala, takže by mi přišlo hloupé ji teď napsat, že ji zase zvu. Nechám to tak. Jen mě mrzí, že tam budu mít míň "svých" lidí než Pája:-D Holt to musej holky ukázat, že se umíme bavit a pařit i v menším počtu že?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak ten první důvod chápu, ten druhý mi přijde padlý n hlavu.... já teda bych jí možná zkusila zavolat i tak a vysvětlit situaci... ale je to na tobě, když ti to neva, proč ne ;-)
Odpovědět
Lucinko, ona mi to právě už řekla před asi 14ti dny, já ji přemlouvala, ona si to nechala projít hlavou...a výsledek znáš...
Odpovědět
Profilova fotka
aha.... a co domeček? Jak pokračujete? Co kuchyň? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Lucinko, kuchyň není a nějakou dobu nebude:-) budu žít podobně jako satyyy:-) Tenhle týden udělají plovoucí podlahy, topíme, dlažba je, voda teče, vymalováno je, koupelna je komplet...takže výsledek je, že tenhle víkend si tam začnu vozit svých pár švestek:-) A žít tam budeme od první noci po svatbě:-) Nebudou vnitřní dvře, nejsou obložené schody, není zábradlí (na tom stojí kolaudace), nemáme žádné vybavení kromě pračky, ledničky, nafukovací postele, dvou TV a dvou PC:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale i tak to je krásný ;-) romantika x-) a aspoň plánuješ, jak bude kuchyň vypadat? Jaké barvy a tak??? ;-) já bych se neudržela a plánovala :-D
Odpovědět
Luci, my ji máme komplet navrženou, truhlář to má nakreslené, proměřené, jsou vybrané spotřebiče...jen podepsat smlouvu a zaplatit zálohu 50 tis:-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? Tak to je super!!! A jaký máte finální rozpočet? A jaké barvičky?
Odpovědět
Myslíš rozpočet té kuchyně? Asi 160 tis. včetně práce, spotřebičů... Barva je olše s tmavší hnědou (okraje jsou tmavší hnědá, je to jakoby dvubarevné... Ale tenhle víkend nafotím barvičky místností a pak vám to sem na chvíli dám:-) Nikomu se nelíběj, ale nám jo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to celkem fajn cena... jé, tak to se moc těším na fotečky ;-) a jak jinak barevně plánuješ doladit kuchyň? Mě se moc líbí ne světlé, ne tmavé dřevo doplněné o modré obklady, doplňky... ale co bude za dva, tři roky, že? Jsem zvědavá,jak barevnou si jí nakonec vymyslím já :-D
Odpovědět
Luci, vymalováno je žlutě, ale to je ejdiná malba, která se mi zrovna nepovedla vybrat...není to taková ta teplá žlutá, co jsem chtěla, ale spíš taková jako citrónová... Ale to neva, ona ta zeď a skoro nebude vidět:-) Jinak chci ladit do dřevěnonerezu, takže nerezová konvice atd:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jste tu nektera? Mam navrh oznamka, tak vam ho dam na schvaleni, co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz asi chrnite...co? Tak jindy.Dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky je tu některá?ahojky hani, už jsem tě neviděla ani nepamatuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D ahoj dnes asi nemá nikdo čas :-( a odpoledne budu zase v práci :-( ale neva aspoň si to vy užijte,ale dnes je kráááásně,chtělo by to nějakou procházku nebo se projet na kole ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,u nás moc pěkně není je zataženo,jsem sama doma,všechno udělané a když mám čas tak tu není ani noha :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jsem tu, ale vy už asi ne, co? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsme dnes byli na prstýnkách!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) měly by být 4.6. a budou - náááááááááááááááááádherné!!! :-D :-D :-D já se tak těším!!!!! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko luci jsem tu, maruš jsem tu :-D :-D :-D :-D luci tak to moooc gratulujeme, máš je v albíčku?tedy aspoň jak by měly asi vypadat?
Odpovědět
Profilova fotka
nemám, jsou od Rýdla a obrázek mi nejde stáhnout... :-( ale napíšu ti, jaké mají číslo v katalogu na jeho stránkách, momentík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj já čekám :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?