Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, já jsem tam denně a skoro mi vůbec nekontrolují.... tak to hezky nastuduj ať můžeš tisknout, vlastně když sis koupila ty fixy. tak budeš psát růčo viď???
Odpovědět
Ahoj holky, rika se, ze revizori poznaji neprazaky akontroluji je vice, tak nevim, co je na tom pravdy:-) Kazdopadne na me poznaji vzdycky, ze nejsem mistni:-) Holky, vcera kolacky - bylo to fajn, ale byla to fuska...ja ridila, zenich roznasel a me prislo, ze u kazdyho je snad pul hodiny a vykecava se...takze jsme stihli i byt na sebe protivni...no, rikam, drina! Jsem rada, ze to mame za sebou:-) Taky jsem dnes nasim rekla, ze mam jine saty...no, mati je docela nastvana, ale cekala sme horsi vystupy, docela to vzala tak, ze jako ji to je jedno, at si delam co chci.-) (z jejiho hlasu bylo poznat, co si o tom mysli, ale docela pohoda), tak jsme rada. Ted uz jen obvolam vsechny dodavatele, aby definitivne potvrdili, ze vse bude jak ma...doladim zasedaci poradek a vymyslim andobu na ryzi abude to! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D moc moc moc vás zdravím :-D dnes to máme za 110 :-D už jse tu dlouho nebyla,začaly zábavy,tak od pátku pařím a dnes se chystám na velikonoční :-D jinak u mě nic nového :-) přeji vám krásné velikonoční svátky ;-) a nechte si dařit,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, kašli na to, udělala jsi se šatičkama dobře ;-) :-) budeš krásná a neodolatelná a hlavně se budeš cítit úžasně, je dobře, že jsi je ještě změnila. Vždyť každému to může být úplně jedno... si jim to měla necht jako překvápko :-D ;-) tky přeji hezké Velikonoc, i když mě tedy moc neberou, jak už jsem tu asi psala, beru to jako příchod jara a sluníčka.... a hlavně se nenechte zítra moc zmlátit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jak uzivate svatky,ktery ja vubec nedodrzuju???? ikdyz dneska jsem zase udelala jediny ustupek - udelala jsem s mamkou vajicka-to je uz tradice,tak ji dodrzuju,ale jinak me to nebere...aby se nereklo,tak jsem teda dala na stul od mamky oseni, od mamky jsem dostala par cokoladovych vajicek a zajicku...tak jsem to nazdobila a natrhala jsem si teda zlaty dest a narcisky-to jedine fakt muzu...ale jinak me to nebere...nejak proste nemam pochopeni pro to,co se bude dit zitra.... :-| jinak jsem uklizela a litala pryc,takze nestiham vas.... kat-jsem rada,ze je to s maminkou vyresene...ted uz to rozdycha....o je dobre...a uz to mas fakt za chvilililicku!!!!!! ty jo,docela ti uz to zavidim..... many-uzivej zabavu, to je super! maji-moc zdravim,jsem rada,ze te taky vidim!! taky si to moc uzijte.... a lucik - co dodat,asi to citime stejne,zitra to hlavne prezit....ja mam vzdycky takovy stavy zoufalstvi,ze uz to je tady...uz at je to pryc a konecne slavime to jaro-to si oslavim uz moc rada....
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, marně se snažím vyvsětlil, že zmlácením mě nikdo neomladí.... :-( ]-( co tiskárna? už s ní umíš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci-presne tak....na tiskarnu jeste stale nezbyl cas..... :-S
Odpovědět
Ahoj holky moje, za 13 dní...to je nářez!! :-) Když jsem dala dohromady seznam dokladů, který musím po svatbě vyřídit, tak nebudu asi dělat nic jiného:-( Holky, přejte mi hezké počasí! Bojim, bojim...
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, neboj, bude úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasně!!! Ani vlastně nevím, máte to venku nebo uvnitř??? Ale nářezn to teda je :-D :-D mi normálně mrazí x-)
Odpovědět
Ahoj Kačenko, to to utíká, co? Taky koukám jako blázen, mně nějak pod prsty uteklo pět let a čumim jak blázen :-N |-| A už vidim, jak to uteče zas a budu tady v tvojí kůži x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a na kdy to plánujete vy, Skaf? Máte už nějakou bližší představu? ;-)
Odpovědět
Lucinko, no asi někdy duben, červen příští rok, ale nic ještě jistýho neni. Mam už ale boty :-N viz album
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, díky moc! Jste moje podpora!
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, budu ti tak moc držet palečky, že mi nakonec zčernají a upadnou :-D :-D :-D skaf, to je dobře, já měla celkem problém si nějaký vybrat. Lepší dopředu než pozdě ;-) jdu kouknout ;-)
Odpovědět
Lucko, no právě, mně se hned tak žádný nelíbí a tyhle se mi líbily už dávno, chvilku jsem váhala (přecejen je to dost brzo), ale pak jsme se společně rozhodli, že to neva, aspoň se výdaje trochu rozloží do celé té doby. Kačko, to bude dobrý, naprosto to chápu, musí to být divnej pocit, ale ono se to povede a když se třeba maličkosti nezdaří, tak to neva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš pravdu, je příjemný nakupovat postupně, v klidu a ne pak honem honem dělat kompromisy, jen aby teda něco bylo a ještě tě to zrujnuje... jsou moc hezký a vůbec tam máš hezký fotečky ;-)
Odpovědět
Lucko, díky, taky jsem teď prohlížela tvoje alba, budeš se nakonec česat sama? Jo a jorkšírkové jsou boží, taky bych chtěla, snad se povede, že sestry fenka zabřezne, prý je velká naděje, ale na utz zatím nic nebylo vidět, teda téměř nic, ale prý to bylo ještě brzo, tak snad se to povede, protože momentálně na štěňátko nemáme, protože musíme pohnout s domkem a pak možná ta svatba
Odpovědět
jo a ještě další vci vlatsně máme - boty přítele, skleničky na svíčky z Ikea, byly strašně levný, tak jsem je už koupila, protože je stejně využiju i po baráu, no a pak dekorativní nůžky, měli je za osm korun, no tak jsem neodolala, protože je v nejhorším stejně vezme brácha do školy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bo uvidím... zatím pořád váhám, jestli jo nebo ne... jinak s jorkšírkama je to fajn ;-) máme jak miminka... x-) tak přeji, ať vám to vyjde :-)
Odpovědět
Skaf, za osm korun?? No to je úžasný:-)
Odpovědět
katwind, no nekecam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, preji vsem krasne velikonocni pondeli.Doufam, ze jste vsechny dostaly poradne na zadek, abyste neuschly...Holky, jsem pozvana na kamoscinu rozlucku se svobodou, ale je uz ve 4.mesici,tak nevim, co koupit.Poradite prosim? Napada me predplatne casopisu Maminka, ale nevim...to je zase pro miminko, nevim nevim...Ona neni zadna sexualni dracice, tak zadne eroticke veci se mi nechteji kupovat.Napadla me jeste nejaka knizka o manzelstvi..jako rady a tak..trosku humorne pojate...
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :-) hani, ten časopis si myslím, že je fajn nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak se zase po delis dobe hlasim..... -mam zase to sve 4 pondeli,takze me boli hlava,ale dneska nic sileneho.... -a vzhledem k tomu,ze se mi konecne trochu zklidnily dny-jak jsem uz psala,tak toho vyuzivam a konecne gruntuju-co to jde...a pri te prilezitosti jsem dneska i prestehovala obyvak - chtel ajsem dukladny poradek-tak ho mam..... - kat - ty uz to mas za tak malo,az je mi z toho spatne (tobe je snad lip,tak to jsem rada....) - hani-kdyz to vezmu podle sebe....vdavam se netehotna a presto budu mit radost klidne i s veci na miminka, jelikoz ho potom planujeme a snad drive ci pozdeji prijde....(mam na mysli treba baby fone....takze casopis maminka je urcite super!!!, pro netehotnou je to treba prehnane brzo,ale vzhledem k tomu, ze tva kamaradka uz je skutecne tehotna,myslim,ze je to moc dobry napad,taky mam rada prakticke veci.....) no a jinak jsem si nechala vyfotit prstynek,tak snad brzo dorazi fotecky...ikdyz lucik ho videla
Odpovědět
Profilova fotka
viděla a je překráááááááááááááááááááááááááásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý x-) x-) x-) slintala jsem.... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci - diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
není zač, je fakt nádherný, včera jsem o něm básnila budoucí švagrové... ptali se, jestli už máme prstýnky. tak jsem vyprávěla ;-) :-) bych potřebovala, aby mě chytlo tvé pracovní nasazení... přijeli jsme ve čtyři, koukali na ten animovaný film a teď místo abych šla něco dělat... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
luci-jak jsem psala,ja jsem najednou tak neskutecne stastna,ze muzu delat neco v domacnosti...ze proto to delam...ani me to nebavi,ale predstava,ze bude zase jednou krasne uklizeno,to me moooc bere, fakt od listopadu jsem jen poklizela...ale zadnej poradnej uklid...takze jsem fakt nadsena..... ale neboj,jinak jsem normalni a delala bych totet co ty!!!!! skoda,ze sjem nemela zadny film x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my koukali na CT1 od, čtyř tam byl animovaný film, mravenečkové x-) stahuju si fotky těch výslužek, tak je upravím a za chvíli dám do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok,uz se tesim!!! ja jdu plavat...a pak si musim umyt hlavu.nez prijede milacek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?