Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavly :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a já teda radši na nákupy sama - hezky si vezmu autíčko, projedu si kde co chci a ne že mi stepuje za zády jestli už máme všechno a že už pojedem... ]-( ]-( ]-( už pěkně dlouho se mnou na nákupu nebyl, díky bohu za to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm, tak jo noooo..... ale stejně to nechápu. holky taky kouzlí, viď Pavly? a potřebují čtvrtinu nádobí.... no nic, stejně by to jinak byla nuda, kdyby to bylo vše stejný, nad čím bysme se rozčilovaly, že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no coz o to,vy vetsi nakupy - ok,ale on nedojde ani pro rohliky,ikdyz zaparkuje auto opravdu u vecerky- to prece on resit nebude :-D ...ale kdyz ho poprosim,tak jde....no
Odpovědět
Profilova fotka
no teda ja taky casto kouzlim!!! varit teda jeste moc neumim ( jsem v klidu,to prijde az s detma :-N ),ale davam si pozor,co jde usetrit a co ne.....asi je to tim,ze ja to umyt musim,kdezto on vi,ze je to na me..... a taky je to urcite jeho povahou...s tim nic neudelam... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a dost, počkej až potkám toho Tvýho, hned to budu hlásit ]-( a Ty se taky nesměj, protože ani mě nebaví nákupy, to jsem úplně ve smrti, ale do večerky pro rohlíky chodím rád, protože si od cesty vždycky koupím čokoládu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo,klidne to nahlas,on to vim,ja rikam vse,co mi leti hlavnou,,,uz me zna! :-D a vi,bohuzel,ze ho miluju i tak a mozna i prave proto x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak konec s drbama no..... :-( :-) ;-) ty jsi taky čokoládovej??? To já jich musím na měsíc nakoupit aspoň šest a bývá to málo.... k tomu různé čoko tyčinky.... a mlíčko k tomu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No dobrá, tak už mlčím :-) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je,cokolady -jsem na ni zavisla jako na beremse - pak jeste na cole...a nekdy i bramburkach.... a lucik- jake mlicko,myslis pikao?? to umim dat "na ex" do minuty - a to si to setrim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
počkej, tos špatně pochopil.... já myslela jako že já a Pavly skončíme s drbama, vždyť ty nedrbeš ;-) Pavly, máš pravdu, jsou to potvůrky... vědí, že je milujem, tak co by se přemáhali co? Ale vlastně jsme napsala, že už nebudem drbat, tak už mlčím :-D snad :-D na chvíli :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím normální mlíko - vezme si tabulku čokolády, litr mlíka - to vše po teplé večeři a třeba i zákusku... pak se divím, že někdy (no teď už se to tam usadilo, takže vždy :-D :-D ) to vypadá, že čekáme miminko - akorát že u nás by ho čekal chlap :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je,tak mliko ja ne,to mi chutna jen v mlikovce- nechapu to a pak jen jako kakao.... a jinak ja se taky kolikrat tak prejim,ze vypadam jako ze trenuju na tehu - a ono nic...a stale nic x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No to jsou mi ale kombinace, jak to potom děláte s těma Vašema postavičkama to vážně nevím :-|
Odpovědět
Pikao, Jesenka... - to zmáknu tak za 5 vteřin, oni tam toho dávaj totiž strašně málo!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly, včera jsem si na tebe vzpomněla .- měla jsem k večeři žemlovku, tak jsem si právě vzpomněla, jak jsi jí tu nedavno vařila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat - viiiiiiiiiiid!!!!!! taky mi to prijde!!!!!!! jo lucik,to bych zase mohla zopakovat,melo to uspech!
Odpovědět
Profilova fotka
morales - to ne já, to přítel ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ta moje Pavly mlíko nee, nechcete jí to naučit? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
morales- to ja si s postavou hlavu nelamu - miss uz mi utekla,tak uz to s tou moji postavou doklepu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ty joooo???? to musíš naučit ty ;-) Pavly, tak až budeš péct, dej vědět, já aspoň udu na dálku čuchat :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucik - jasny! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já a mlíko, nóóó, jo tak dvakrát do měsíce ale aspoň to, že? Mě už ten missák taky utekl, tak to budu muset dohnat tou čokoládou. Chce někdo? Milka s oříškama. NEDÁM 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já zas tu uždibuju čerta, co měl přinést mikuláš, jenže se trošku pochroumal, tak na co čekat že??? :-D Morales - kvůli miss hubnout nebudu a chlapa už mám - tak co si dělat hlavu ne? Že, Pavly? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak teda já čerta nabízím - ale jen Pavly, když jsou tu tací, kteří se o Milku dělit nechtěj :-D :-D :-p :-p :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee milka! miluju ji bez orisku!!! jogurtovou - to je pak neco! jen si ji nech,zitra si koupim svoji!
Odpovědět
Profilova fotka
Že já jsem nebyl raději zticha :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-p :-p :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to jo ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď mi tak napadá - Morales - jaký chceš oblek????
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, někam jsem se ztratil rebelky.. Vypadává mi signál, asi se budu muset odhlásit, zavolat budoucí ženě, že nezlobím :-p a potom přeserfovat na autíčka :-D :-D :-D Čokoládu už jsem slupnul a co dál? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?