Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jsem tu!
Odpovědět
Profilova fotka
luci,kta jsem si nakonec taky na chvili lehla... a jinak ty masle bych taky nejradeji chtela vsude..ale drzim penize na uzde....az jak to bude s ostatnima nakladama.....ale v hlave to mam taky - kdyztak to probereme v praze osobne :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) x-) x-) moc se těšííím ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jen vás zdravím, takhle při úterku večerk, doufám, že se máte dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, ahojky :-) :-) :-) myslím, že můžu napsat, že se máme dobře, co ty? co nového??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Lucík, no ani nic moc v práci se mi to trošičku hroutí, mám z toho těžkou hlavu :-( jinak přípravy na svatbu pomalu, ale jistě pokračují :-) , pracujeme na bytečku, tak snad začátkem května proběhne stěhování. No a co ty, klid od zkoušek a svatební přípravy v plném proudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, poctivě plním albíčko x-) ale už mi trošku začínají stresy ze školy :-( ]-( nejradši bych s tím praštila, jenže rozum je silnější, naštěstí :-N :-x , a je mi jasný, že to nejde... ale štve mě to čím dál víc zvlášť při představě ze souborný zkoušky ze 7 předmětů, když navíc nevíš, z čeho a hlavně co se učit ]-( na naší katedru už nemám jediné slovo dobré... copak se děje v práci?? :-( Určo za námi občas zavítej, když budeš mít čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jsem ráda, naštěstí alespoň už od té školy mám pokoj, už je ze mne promovaná inženýrka :-D :-D , no práci radši nekomentuju, když se podívaš na internet, v jaké vladní agentuře se zaměstnanci bouří, tak si vzpomeň na mne :-) . Ja ted opravdu moc casu nemam, po vecer chodime pracovat do bytu a tak, ale určo sem někdy zaskočím. přeju pevné nervy na zkoušky, já jsem měla taky občas chuť se na to vykašlat, ale pak si řekneš, ty jo už jsem pro to udělala tohle a tohle a zase se namotivuješ k dalšímu studiu, ale já jsem teda ráda, že už to mám z krku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... uz jsem zase tady... vcera jsem byla v praci cely den venku, tak jsem se sem nedostala :o(( Mám teď docela hoňky... nez si na vsechno zvyknu, ze je to jinak.... a zjistila jsem, jak porad myslim na neco jineho, nez je svatba... ze takhle urcite na neco zapomenu.... takze si v nejblizsich dnech udelam seznam, co mi jeste chybi.... ja ho totiz jeste nemam :-x :-( Jinak se stane to, že budu mit ve svatebni den jen toho zenicha.... coz sice neni spatne, ale je to docela malo.... (jen aby si to neprecetl :-N )
Odpovědět
Krásný den ,tak jak pokračujete mně už první eufórie opadla a nějak mi připadá že mám na všechno strašně času. ;-) tak doufám že na nic nezapomenu hihihihi
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste kdo????
Odpovědět
Profilova fotka
tady jseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
satyyy, seznamnemám taky, ale jak o tom píšeěš, možná by stálo za to vytvořit ;-) i když... možná že už tak nějak by bylo i všechno??? =-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky, přišel mi dnes vlizelín a fialové kytičky na oblouk. ale teda nevím, ajk ěnkdo ten vlizelín anmuchlá... je děně tuhej, to snad ani nejde... mě je to teda jedno, já si stejně myslela, že spíš ho budeme mít rovný, ale jsem celkem překvaená tou jeho tuhostí... ale jinak mám krásnou lila barvičku x-) x-) x-) heč heč heč :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj luci.... ja mam doma tyl na auto a taky me prekvapilo, ze je to tak tuhy.... ale jeste jsem s nim nic nezkousela, nejak nebyl cas ;-) ale ten seznam bude asi nutny.... protoze si vzdycky treba v autobuse na neco vzpomenu a reknu si, ze by to bylo fajn to takhle mit.... ale zase na to zapomenu, napadne me to nekdy zase a reknu si.... ty jo, o tom uz jsem uvazovala... a bojim se, ze az pujde do tuhyho, tak na to zapomenu a vzpomenu si az po svatbe :-. Tak radsi pujdu do seznamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prvnim bodem seznamu bude.... 21.4. myslet na Kacku ;-) a poslednim bodem seznamu (protoze bude uz po svatbe) bude 27.7. myslet na Lucinku a Pavlinku :o)) Jeeee, to jsem to vymyslela.... to se do toho seznamu dam asi hned 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, to je krásný seznam x-) :-) já takhle nedavno přišla na to, co kouopit příští rok Vráťový mamce k 50.nám... no, byl to úžasnej nápad, jenže.... jsem si to nenapsala :-D :-D :-D hele,asi v pátek bude Pavlínka v Praze... jak moc pracuješ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vim, cetla jsem to... jenze jsem do sedmi v praci a rovnou z prace padim na busik.... jedeme uz ve dve na velikonoce ke skoro tchyni..... je mi to lito, ze vas neuvidim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha.... :-( my jedem ke tchýni taky, ale prosadila jsem si, že až v sobotu x-) tak já jdu pomalu nalepovat ten vlizelín na ty výslužky... ;-) ale zaskočím sem :-) ;-) jde to blbě, ale moc se mi to líbí, jak jsem si to vymyslela x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi ale hracicka.... uz se ale tesim, az to bude v albicku.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad v pátek vyfotím první mini várku ;-) :-) bude jich zatím asi jen 6, tak to jde, al epak těch zbylých 24... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, holky, mě to tak baví x-) x-) ještě mi zbyl vlizelín, tak si přidělávám práci a balím i ty mini vínečka... si připadám někdy jako magor... třeba právě teď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se mas, ze te to bavi... taky by me to bavilo.... v praci to takova zabava neni... zvlast, kdyz me dneska tak strasne boli hlava :o((( jo, musim se pochlubit..... vcera jsem najezdila v aute cca 380km.... to je snad vic, nez za cely svuj zivot..... taky jsem z toho byla pekne unavena..... ale zvladna jsem to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D tak vidím,že přípravy probíhají hladce ;-) já už mám konečně botečky a přibyly mi stuhy na autíčka,jinak za 14 dní jedeme kupovat oblek do Olomouce,mají je tam jen za 1500,- a budu objednávat tu fizelínu,prý je to to samé co vlizelín a je to o dost levnější :-) tak už mi to taky trochu přibyde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tééda Satyyy, z tebe bude úplná řidička x-) ;-) many, a kdy to budeš objednávat??? Asi počkám, až napíšeš, jak to vypadá, taky jsem o tom uvažovala,ale pořád mi přijde divný, že je to o tolik levnější a přitom by to mělo být stejné... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se mi to zdálo divný,ale holky tady na stránkách otom psaly a prý to má Ambret,tak jsem přemýšlela,že jí napíšu,prý je spokojená a psala jsem i na info na ty stránky kala dekorace a paní mi psala,že je to to samé :-|
Odpovědět
Profilova fotka
paní z Kaly toho napíše, jen aby prodala ;-) víc písnu do IP ;-)
Odpovědět
Ahoj kočenky!!! Teda, vy jste tak hodné, že na mě budete myslet x-) Já vám to pak oplatím;-) Many, super, že řídíš, nic jiného než trénovat trénovat trénovat, aby to člověk dostal do krve:-) Holky, já mám taky vlizelín a je fakt, že zmuchlanej se mi prostě nelíbí, je to takový neforemný...já ho mám rovnej a je to moc hezký, už jsem to zkoušela:-) Lucinko, pavlínko, užijte si to v Praze! Závidím:-) Jé, holky, já se moc těším! V práci mi připravili rozlučku a v pátek 13. si jdeme sednout na večeři a popít:-) Jsem moc ráda, je to hrozně příjemný vědět, že na vás v práci takhle myslej:-) koupím jim všem panáčka nějakýho:-) Jéé a vůbec se prostě těším!:-) Pavly, děkuji za přáníčko, je moc pěkný!!! Děkujuuuu!!!!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no zkusím tady najít Ambret a poptat se jí,abych pak nelitovala :-| jo a jáááá neřídím,já se bojím,to Satyy řídí jako o život :-D mě nikdo nedonutí si udělat řidičák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kačenko :-) :-) :-) nechceš přijet za námi? ;-) krásně si užil rozlučku, budu na tebe moc moc myslte... ty jo, to už je příští pátek :-N =-) x-) no nic, jdu péct ten medovník do výslužek, zatím papa ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?