Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
odlet 24.10. z Mnichova, návrat 14.11. Letovisko Punta Cana. Se těším že se snad nedočkám. koukni na: http://sintalova.multiply.com/photos/... to mi poslala jedna holčina, jsou to jeji ch fotky, super co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je náááááádhera x-) x-) x-) =-) Je tam překrásné čisté moře,to budete mít opravdu krásnou svatební cestu :-) Koukala jsem máte pěkné svatební oznámení a opravdu toho máte už spoustu zařízeného,super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A mě netěsní pračka :-( ]-( Asi jsem doprala :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
však se nám to nezadržitelně blíží... předevčírem to byly přesně 4 měsíce... :-o nějak to letí... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem se dneska nad tím zastavila,když jsem koukala do svatebního plánovače,pamatuji si když to bylo 300 dní a teď už to mám 156 dní,letí hrozně rychle,řekla bych až moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucikku musím letět jít řešit tu pračku,tak zatím papa a přípravám hodně zdaru :-o ;-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
nene, jen ať to letí a pak na svatební den ať se nám ten čas zastaví ;-) těšíš se? Blbá ozázka co? :-D ;-) mymáme myslím 120...
Odpovědět
Profilova fotka
Těším se hrozně moc,ale začínám se i obávat,ale bude to v pohodě ;-) Teď už musím :-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
papa a těším se, že se tu zas brzy potkáme ;-) pozdravuj Marťu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, vy to tu flákáte... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky... je tu nekdo..... mame sice doma na pilno, ale mohla bych se sem na vas chodit koukat... kdyby tu nektera byla.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky teda kato ja jsem nervozni za tebe!!! uz mi zacina byt pekne zle, pocitam ti to jako blazen a premyslim,jestli budu taky tak v klidu,jako ty!!! musim projet albicka,jestli jsi uz dodala fotecky.... lucik - obdivuju te,ze by ses cesala sama-jeste je cas,urcite najdes nejakou dobrou kadernici!!!! ja si sice taky umim udelat v podstate cokoliv-kdyz se snazim,mela jsem vlasy velice dlouhe a tak jsem se naucila s tim delat psi kusy...ale na svatbu bych se bala - gelove nehty, napeti,...atd. nic moc prihodne podminky.... - jake mas ty super jine kosicky??? horim zvedavosti!!! ja se rozhodla pro klasicke zaviraci krabice....zatim teda :-D marusko- moc zdravim,taky jsem nestastna, ze mam jine veci na praci,nez sem chodit...me to tu tak bavi.... saty-i na tebe myslim,...nechci to rozepisovat....urcite vis, doufam,ze se vse dari... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj pavly... docela se dari... ale mohlo by byt lip.... je to ted doma hodne napjaty, nerviky pracujou, ale pristi tyden snad bude vsechno za nama a bude klidek...... tesim se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeste k tomu je ted docela dost prace v praci, takze chodim domu az v sedm, coz mi ted zrovna nepomaha.... ale my to zvladnem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) holky, mě se normálně začíná líbit myšlenka, že bych se česala sama :-D tak nevímnevím, jak se nakonec rozhodnu... uvidíme... satyyy, taky na tebe myslím, jen to nechci moc psát, však víš ;-) ale myslím myslím myslím pavlínko, ty košíčky - tak já naskenuju obrázek a hodím ho do alba jo? Jinak jsem se teď večer pustila do těch nových vývazků a ty pomuchlané nalepím jako mašli na pytlíčky s rýží, tam to nebude až tak vadit ;-)
Odpovědět
Cao kočeny!:-) Já vůbec nevím, jak tohle období zvládnu...svatba, státnice a do toho mám v práci vypracovávat kila materiálů na kontrolu 5. června. A do toho ještě stavíme ten barák, do kterýho se mám do svatby nastěhovat:-D Je to nějaký divoký! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kačenko, klídek, jsi přece šikulka :-) ;-)
Odpovědět
holky, já mám ty některé věci udělané, ale mám je v Pájově foťáku a nemám ten kabel:-D takže zítra, to budu u něj, tak to sem hodím!;-) Jinak souhlasím s tím, že s emezi mou a vaší svatbou sejdeme! Ať Pájin vidí, že mu jeho manželka klíďo může jezdit na dámské jízdy nadále! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně 8-) přece nebudeš stát u fiktivní plotny :-D ;-)
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, já už se na vás holky tak těšíííím x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... jsem tu porad :o)) jen mi to ted nejak blblo .o(( zitra dam vedet, jak to u nas pokracuje.... ted zas padim :o)
Odpovědět
Lucinko, a já!-) Holky, přemýšlím, jestli se nemám nechat očkovat proti rakovině děložního čípku...nebavila jste se o tom třeba některá s MUDr?
Odpovědět
Profilova fotka
já o tom taky uvažuju... bavila jsem o tom s ní, říkala, že je to účinné když se necháš do 25, že se zatím neví, jestli se třeba po 5 letech nemusí na přeočkování nebo jestli to bude napořád... to naočkování je na 3 fáze, vyjde to cca na 10 000,-. ale prý je to asi jen proti 5 virům, které tu rakovinu způsobují, na dalších 60 to nefunguje... to je tedy co říkala. pak jsem se ptala jestli je to spíš dědičný, tak mi bylo řečeno, že ne, že je to způsobeno různými infekcemi, třeba v bazénu a tak, takže to na nás může skočit ani nevím jak... takže i za tu cenu o tom celkem přemýšlím... co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem zase cetla, ze to je ucinny jen na ty, co jeste nezacaly se sexulanim zivotem... a ty my uz mame za sebou ;-) ale asi by to chtelo se zeptat doktora..... on by mel vedet vic a rict, jestli to ma smysl
Odpovědět
Lucinko, já se doktora neptala, jen co jsem zjistila z netu. Že to je do 26ti let a že to nemá smysl jen pro ty, které mají jednoho partnera, který má také pouze ji jako jednu partnerku, do té doby nikdo z nich nikoho neměl. Jinak můžeme mít ty viry a má to smysl. Jedna dávka stojí 3-3500, což odpovídá. Jsou to tři dávky. Tak přemýšlím, přemýšlím... Já totiž teď musím povinně na očkování proti žloutence, a to znamená, že půl roku nesmím otěhotnět, takže by to bylo docela ideální jít teď i na tohle očkování... Fakt nevím...jenže teď se asi nedostanu k MUDr:-(
Odpovědět
Profilova fotka
vidíš, to ani nevím, že se nesmí otěhotnět =-) no já mám teda jen info od doktorky, která mi to tedy nijak nevnucovala,ale ani mě od toho nezrazovala... dost o tom přemýšlím..
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi by to o tom chtelo zjistit vic informaci....
Odpovědět
Profilova fotka
tak zjišťujte :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajoj holky mě, doktor řekl, že to je hlavně pro mladý holky. vůbec mi půl rodiny dělá ve zdravotnictví a rozhodně se do toho nehrnem, přeci jen víme jak to chodí, za dva roky se zjistí nějaký vedlejší účinky, tak proč to dělat, když jsem na to už stará a pana už ne :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?